Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Witam i zapraszam na kawę :) U mni ewreszci esłońce zaświeciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
witajcie🖐️....pogoda dzisiaj piekna ,internet jak narazie dziala......wiec zapraszam na herbatke....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo sie z tego ciesze...:) mam nadzieje,ze internet mi nie padnie do jutra.....jakie plany na jutrzejszy dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek ,może rowerek cos sie wymyśli ,w czwartek córcia wraca więc pełniej nas będzie w domu i dojście do komputera będzie znacznie trudniejsze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibi3
glupszego topiku to nie widzialm czemu nic normalnie nie piszecie tylko jakies pierdoly na kawke-itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chyba nikt Cię nie zmusza, żeby nas czytać :-P Znajdź sobie inny topik, gdzie poruszane są poważne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Asanka🌼 U mnie szykuje sie upalny dzien....butelka wody koniecznie pod reka..:):).....dzisiaj mam w planie opalanie....tylko czy wytrzymam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Też planuje opalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja właśnie wychodzę z meżusiem na spacerek gdzies się będziemy dzisiaj błakać,może jakąś pizzunię zaliczymy i piweczko do tego zobaczymy co dzień przyniesie :):).Miłego dnia wam życzę i pięknej opalenizny ,tylko kremik z filtrem koniecznie:)Buuuziaczki pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
ja tez dzisiaj postanowilam resztki lata wykorzystac i bylam nad jeziorem z dzieciakami troche sie opalilam malo piszecie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nachodziłam ,brzuszki pełne,skwar z nieba się leje,ale fajnie tak mudz poleniuchowac,za nie dłudo koniec lata więc trzeba korzystać puki można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka🌼 Wiolka🌼 Ja tez caly dzien na powietrzu spedzilam:)...szkoda tylko ,ze pechowo rozbolala mnie glowa...troche mi to popsulo przyjemnosc,najadlam sie teraz tabletek i mam nadzieje ,ze przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie tylko do południa było słonecznie, po południu tez ciepło ale zachmurzone trochę, nie dało sie opalać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś ja też po tym spacerku jakas taka dziwna jestem,jak nigdy w dzień nie śpie to teraz prawie godzinę spałam -bardzo dziwne. Asanka u ciebie ta pogoda to w kratke jest,ale chociaz może trochę opalenizny chwyciłaś i odpoczełaś trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety glowa nie przeszla wiec sie poddaje i klade sie spac:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
wiem Hajdus tez tak mialam dzis od rana mnie glowa bolala i w sumie na tabletkach jestem-cos z pogoda chyba ja tak mam czasami ze jak mnie chwyci to nawet kilka dni trzyma ale nie ide z tym do lekarza bo i tak podobno te tabletki tego nie wylecza tyle tylko ze szybciej dzialaja -ale sa drogie milej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka może ty migrenę masz:(a to już problem,mam koleżankę ,cierpi strasznie ,głowa dudni ,światlo przeszkadza -katastrofa. Dziewczynki pózno już idę spac ,milej nocki życzę dobranoc,jutro na kaweczkę zapraszam,ale całkiem z rana bo do pracy idę i szkolenie z dziewczynami mam.Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ cos tu straszne pustki dzisiaj...:( duchota niemozliwa,najchetniej bym skore z siebie zdjela....u mnie sie powoli na burze zanosi,czyli jest taka mozliwosc ,ze znowu bede bez internetu. Nie wiem na czym to polega ,ale ilekroc cos z pogodą sie dzieje ,to internet siada. jak tam u was dzien dzisiaj mija? odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie też upalnie. Wykorzystałam taka pogodę na opalanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Wczoraj piękna pogoda a dziś znów deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podobnie u mnie,troche popaduje i duzo chłodniej...mam nadzieje ,ze to nie koniec lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witajcie dziewczynki-jestem,ale tylko dzisiaj,no może jeszcze jutro rano.A co z wami?Taka cisza,Asanka,Hajduś gdzie jesteście?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Kuunia Ja dziś troche zajęta byłam. Teraz ogladam z mężem film. Miłego wieczora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka👄,a już myślałam że wszystkie gdzieś wywiało.Ja też oglądam z mężem film jednym okiem a drugim piszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No cóż jak jutro nie zajrzę to dopiero za ok 2 tyg.Trzymajcie się cieplutko,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ Dopadłam cudzego komputera zeby wam napisac ,ze na pare dni wyjechałam ,wyjazd okazał sie nagły wiec z domu juz nie zdazyłam napisac:) pilnujcie topiku do mojego powrotu:) Kuunia wypoczywaj i baw sie dobrze....:)wracaj cala i zdrowa:) Buziaczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×