Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Babeczka jeśli masz na kompie to podaj, może coś wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam wszystkich i zapraszam na kawusię i pyszne babeczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka🖐️czytałam że sama siedzisz więc przychodz jak najprędzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
zgadza sie , mąż wyjechał i cały dom dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ja bardzo rzadko jestem sama,ale jak już się zdarzy to po paru chwilach zaczynam za nim tesknić,taki mam już charakterek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja tez to źle znoszę, nie moge sobie miejsca znaleźć. w dodatku pogoda deszczora i nigdzie nie moge wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
u mnie w Poznaniu padało rano a teraz jest suchutko,za to dwa dni temu było takie oberwanie chmury że niektóre ulice zalane do kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Co za pogoda w te wakacje, mam nadzieję że cos sie poprawi, ciągle tylko w domu trzeba siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
A ja 22 jadę nad morze,jestem ciekawa jaka pogoda będzie w tym czasie?Ale nawet jak nie dopisze pogoda to się nie będę przejmować,bo razem z mężem lubimy spacery więc czy deszcz czy słońce nic nam nie będzie straszne:)A jak trochę popada to jest więcej jodu i wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Może chociaz koniec wakacji bedzie ładny. To zalezy tez jaki region Polski. tu gdzie mieszkam ni emamy szczęścia do ładnej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
A gdzie hajduś i reszta?Asanka tylko my na warcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - i wlasciwie zycze wesolego wieczorka, bez deszczu - posylam wam troche chinskiego upalu -tu ponad 30C TERAZ, a jest po POLNOCY! ja juz sie nim nacieszylam. Niech Wam w Polsce troche poswieci (rodzice tez jada nad morze, wiec niech zlapia troche slonca - kazdemu sie nalezy) No wlasnie u mnie juz dawno lozko wola, juz mam 13sty, a tu dopiero zycie sie rozpoczyna - ech, pozostaje mi siedziec samej. Moja nieobecnosc spowodowana byla brakiem netu, ponoc trzesienie ziemi bylo, ale nie wiem do konca, bo internet ma pelna cenzure - wielu rzeczy sie nie dowiem (polskie strony tez nie chca calkowicie dzialac, ech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
anni-a - witaj,nareszcie jesteś🌼jak idziesz spać to życzę dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
witaj Annia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz wszystkich witam...bo nie miałam znowu internetu....oj cwiczy moją cierpliwosc ten internet...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki Hajdus,Kuunia,Asanka,Anni-a,Ba-beczka gdzie jesteście,co tam porabiacie ,wiem ,że pogoda cały dzień była pod psem,ale juz od wtorku ma być gorąco więc sampoczucie powinno być lepsze:)i humorki powinny dopisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Idę już do łóżeczka pooglądam jeszcze troche telewizję Do jutra, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że ta pogoda jakoś żle działa na nas wszystkich,mamy zmiennosc nastrojów.:( Ba-beczka .ale mimo to w środę ,bo mam wolnę, zrobię ciacho w/g twojego przepisu ,mam nadzieję ,że mi wyjdzie:) Pozdrawiam wszystkich dobranoc ,na kawuusię jutro zapraszam,oczywiscie z rana bo do pracy idę:( Buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahah
chcialam sie do was przylaczyc ale gadka sie tu nie klei jakies pierdoly szkoda czasu na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam raniutko,zapraszam na kawkę i zaraz zmykam:).Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,Hajduś zrób coś z tym kompem,bo mało Ciebie było wczoraj :( pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie napiję się kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
czesc dziewczyny ja wrocilam niedawno z kolejnej rozmowy o prace-oczywiscie jak by co to oddzwonia zjadlam troche obiadku i cos mnie napadlo i zjadlam cala paczke delicji no ladnie-a chcialam trzymac linie Ania-a co ty w Chinach robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny......Kunia ja juz czuje jak mi z nerwów siwe włosy rosną...przez ten urnowaty internet..... dzis tez jakies problemy....co chwile mi sie rozłancza......czestuje sie kawką i zabieram za robote......pogoda ponura i na zwolnionych obrotach dzis jestem....tak wiec kawy...kawy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Może zadzwoń do dostawcy internetu. Ja czasami tez miewam problemy, bo mam radiówkę, wystarczy że gdzies tam brakuje energii to u mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
ja dzis przegielam z jedzeniem i zle sie z tym czuje wogolr malo dziewczyny piszecie napiszcie gdzie pracujecie co? i czy zadowolone ze swojej pracy jestescie? ja mam neta z kablowki i nie moge narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym internetem u mnie to jakis koszmar....dzisiaj skladalam reklamacje.....podobno z powodu burz cos sie tam porobiło....za pare dni ma byc lepiej.....zobaczymy ,bo jak nie to zrezygnuje z tej usługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×