Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Miłego wypoczynku :) Mnie dziś odwiedził kuzyn a później poszłam z mężem na spacer :) Pogoda sie troche popsuła, na szczęście nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareks-35
cześć niedawno założyliśmy internet i nie bardzo mogę się w nim połapać cztałam wasze wypowiedzi fajnie tak sobie pogadać. Ja siedzę teraz w domu, bo niedawno urodziłam córeczkę , ma 3 miesiące a starsza 11 lat fajnie będzie pogadać z kimś kto też ma dzieci z taką różnicą wieku i nie tylko Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witaj Dareks-35 :) Zmęczona jestem. Dziś trochę miałam spraw na mieście. Strasznie piecze i aż mnie głowa rozbolała. Teraz odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia-33-35
cześć przeszłam na swoje z dareks napiszcie coś o sobie wjęcej. ja mam33 lata dwójkę dzieci i wmiarę męża . siedzę w domu bo jestem na macieżyńskim. aTy Asanaka czym się zajmujesz co porabiasz Hej Hej jest tam kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Obecnie mam urlop. Dziś jestem troche zajęta, zajrzę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hej! Gdzie sie wszyscy podzieli???? Miałam wczoraj gości, niedzwno odjechali. Pogoda upalna, strasznie duszno. Odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszyscy podziali ,dziewczyny co porabiacie ,mnie nie był0 przez kilka dni ,tak jak u Hajduś nagły wyjazd wyskoczył.Mam nadzieję ,ze jak skończą się wakacje to wszystkie będziemy tu zaglądać.pozdrawiam buziaki pa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie dziś znów gorąca, ale taka ciężka ,,pogoda", duszno strasznie. Trochę się opalałam. Pomagałam mężowi kupić spodnie i przy okazji wypatrzyłam fajną bluzeczkę dla siebie :) Dobranoc [śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J E S T M !!!!! Dziewczyny🖐️ co tu sie dzieje ?topik zakurzony....nikt nie zagląda....biedna Asanka czasami tylko wpadnie....:( Dosc tego....... dziewczyny meldowac sie i opowiadac co sie działo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja źle sie czułam przez cały dzień, głowa mnie bolała, może przez pogodę, ochłodziło się nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chlodno i deszczowo niestety:( zaczyna sie normalne urwanie głowy jak to zwykle gdy koncza sie wakacje:( miłego dnia dziewczyny....i mam nadzieje ,ze zajrzycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie nie pada, ale chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jestem :) Byłam dziś już w pracy a teraz niedawno wróciłam od dentysty, wzięłam znieczulenie, jeszcze nie przeszło i ciężko mi jeść czy pić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
Cos nam faktycznie tu topik kuleje:( Asanka...jak zabek?....mam nadzieje ,ze juz ok.. Sylwionka co sie dzieje?znowu wyjechałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu wyszłam na pomaranczowo...zapomniałam o kreseczce:(.... Kuunia powinna juz chyba wracac... Annia tez sie nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Zęby w porządku, ale ostatnio trochę chorowałam, lekkie przeziębienie i problemy żoładkowe, ale dzis juz czuję się lepiej. Ochłodziło sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:) :) :) :) Jestem - ale jutro znów mnie nie będzie.Nad morzem super,jesteśmy zadowoleni:) Pozdrowienia dla wszystkich👄 Asanka🌼 Hajduś🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam poodkurzac i pozrywac pajeczyny:( Asanka ....jak sie czujesz?..... Kuunia czas odpocząc od podrozy i poudzielac sie topikowo;) Sylwionka....a Ty gdzie sie zawieruszyłaś?...no chyba Cie nikt nie porwał...;) reszta dziewczyn tez sie za wagary powinna wytłumaczyc ...oj ...ja sie chyba za was wezme...;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparzyłam kawe ....moze aromat kogos skusi:) leje kurcze... pogoda iscie gastronomiczna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie też kiepska pogoda. Już mi przeszło i czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ...ciesze sie ,ze juz sie dobrze czujesz:) lata juz chyba nie bedzie ...zimno jak cholera i zaczynam za tymi upałami juz tesknic:(....trzeba chyba przeglad szafy zrobic i powyciagac cieplejsze ciuszki.... dziewczyny co z wami ?odkurzyc klawiature i na topik;) ja w kazdym razie czekam na Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Na chwilkę tylko tu zagladnęłam, bo zapracowana jestem strasznie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny , to ja dzisiaj wielki dzban kawy i pisze a Wy jak chce cie t o czytajcie ;) z rzeczy mnie ciekawych to od poniecdziałku w domci u siedze bo mam grypke zoładkową , ah trafiła mi sie choroba prezydencka ;))) i mimo ze przechodzi mam dołeczka , bo fajna impreza szykuje sie na rynku Krakowskim i miałam pomagac w organizacyjnych sprawach a tu --- bleee zadzwoniłam ze nie przyjade i choroba jak sie paskudnie z tym czuje , nie cierpie jak sie na mnie ludzie zawodzą. no nawet przechodzi ale mój mąż mowi Baśka tyś oszalała w taką pogodę , ty chcesz jechać , a moze do tego czasu ja sie rozchoruje , dzieci i nie wiadomo co jeszcze sie wydarzy no fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ba-beczka szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz Asanka a jak tam panie nauczycielki , duzo roboty? my juz mamy za sobą pierwsze wypracowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
duzo, jak to we wrześniu, siedzę nad planami narazie, bo mi się trochę przydział pozmieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) pogoda pod psem i ja mam w nosie takie lato:( babeczka zadnego chorowania.....nie pozwalam ;) cos mnie martwi cisza innych dziewczyn.....co sie z nimi dzieje? zadna sie nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×