Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

wkońcu się ciepluśko zrobiło..:D:D:D:D:D:D jupi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś 15km pod Krakowkiem :D:D:D w stronę Zakopanego 2 dni było zimno a teraz juz jest 25 stopni a bedzie cieplej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słoneczko świeci... --- zaraz z tąd znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Jak to nie siedzę? :P A teraz niby co robię, choć powinnam robić coś pożytecznego? Co się odwlecze...;) U mnie też cieplutko, ale to juz od paru dni tak jest. A jutro sprawdzam pogodę w W-wie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Ty Justyś jesteś teraz.. jesteś ale nie tak jak kiedyś :) u Mnie od paru dni zimno było... tzn tak piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko u mnie niby tez 25 stoni;) ale jakos tego nie czuje:o chmury sa i slonce tak nie swieci, wiec pewnie to dlatego;)a chcialam troche sie poopalac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys Ti i Linger jestescie obie ze stolicy, tak?;)to dlaczego sie nie spotkacie?;)a moze juz sie spotkalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one już się spotkały
i się pobiły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo to musialo byc wtedy jak bylam mniej aktywna ;0 moze cos pisaly na topie poszperam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich informacji wynika że zamierzają się spotkać w ten piątek... tak gdzieś tu pisały.. u mnie nie ma chmurek, niebo jest niebieściutkie wieje lekki wiaterek, ale przyjemny... nic tylko żyć i kochać :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy takiej pogodzie to od razu sie odechciewa marudzenia :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko Ty zawsze taka usmiechnieta, wesola, radosna, pogodna , optymistycznie patrzaca na swiat?:Dczy dzis wyjatkowo, bo slonce swieci?:D a Ty czemu sie z nimi nie spotkasz?:) dojedziesz jakos do piatku:Dnawet na rowerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguły tak mam secia (a jak jest pogoda ładna to tym bardziej...:D) a mimo to nie trafiłam na moją połóweczke. --- Ty też secia dojedziesz... a Ty skąd jedziesz... a one same planują ... choć pewnie by nie miąły nic przeciwko naszej obecności secia... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus mam juz pociagi sprawdzac:P tak z ciekawosci zaraz sprawdze;) ja tez za blisko stolicy nie mieszkam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ye Ye:) ja juz po obiadku;) ide na kocyk;)zabiore czytadla rozne;) i posiedze do mody na sukces, ktoreju 3tyg nie ogladalam wiec b. sie za nia stesknilam:D:D, a co:P to do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eddie Ja tez po obiadku i też pójdę na kocyk i poczytam :D --- też sprawdziałam ten rozkład PKP 2:39 IC wyszło to skąd Ty jesteś ze jedziemy tyle samo? prawie.. przyznaj się --- jak szalejemy to pakuj manatki bo jedziemy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już oglądałam ostatni odcinek MnS :) tylko bez głosu bo w pracy... kiedyś szukaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech Eddie pomoże ... to czekanie szybciej zleci... dobra ja uciekam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Lingerek 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×