Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Dekuś, cieszę się tym, co mam - a mam wiele, ale jestem jak zamknięta w złotej wieży, mam wszystko, a brakuje mi najwazniejszego, doceniam to, ale nie umiem sie tym cieszyc w pełni, rozumiesz? Secia-->SMILE :D Justynka-->:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linguś ty maruda jesteś
tak jak stańczykowski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem marudna, ale takie życie, które nie oszczędza. Z drugiej strony jestem wdzięczna mojemu życiu za to, co było i jest gorzkie, bo to mnie nauczyło innego podejscia do różnych spraw i teraz patrzę na wszystko innymi, dojrzalszymi oczami ;) Sa w życiu pewne rzeczy zupełnie nie warte zmartwienia, nie warte by zwracać na nie uwagę, tego się uczę i mam nadzieję, że będę dobrym uczniem, może w nagrodę dostanę jakąś niespodziewajkę od losu, za wytrwałośći siłę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:) A Stańczykowski może przeczyta uważnie moje powyższe słowa i też skłoni do refleksji nad niektórymi sprawami. Buziak na pojednanie przyjęty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe w ktorym miejscu przeklnelam?;) wisi mi to rownouprawnienie podobno jest;) kiedy sytuacja tego wymaga to i przeklne;) Miodek tez jest tego samego zdania ide jesc pffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Stańczyk powrócił, chyba zdjęłam z Ciebie zaklęcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu-->ja też rożne rzeczy gadam, ale mnie to nie obchodzi co inni o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego setuś :-) wczoraj na gg dwa razy rzuciłaś mięsem zdziwiło mnie to trochę bo Ty taka miła i grzeczna jesteś a tu takie brzydkie słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam nie oczekiwać nagrody? Sama napisałaś Deko, że jeśli będę się cieszyć z tego, co mam to dostanę dużo więcej ;) Ja wiem, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak linguś :-) przez ostatnie dwa dni wstydziłem się wpisywać pod czarnulcem po tym wszystkim co Ci nagadałem :-O jeszcze raz przepraszam Cię za tamte słowa i obiecuję że to sie już więcej nie powtórzy :-) słowo harcerza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wisi mi to rownouprawnienie podobno jest\" równouprawnienie równouprawnieniem ale kobieta powinna być damą i nie powinna przeklinać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam Cię zatem za słowo, przepraszam, że bywam czasem taka niemiła, ale jak mnie ktoś wkurzy to właśnie tak reaguję. Z tym nickiem to żartowałeś zapewne:P, iż wstydziłeś się pokazywać, ale czy pomarańczka czy czarny, każdy wiedział, że to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale czy pomarańczka czy czarny, każdy wiedział, że to Ty.\" przez Tomka bo powiedział wam, że mówię na dziewczyny \"linguś, dekuś, deuś, setuś, itp.\" poza tym jestem charakterystyczny więc stosunkowo łatwo jest mnie rozpoznać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo charakterystyczny, ja się na początku zastanawaiłam, ale potem już wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeśli będziesz się cieszyć z tego co masz to dostaniesz więcej, ale nie możesz tego oczekiwać ... to jest tak jak byś pomogła staruszce przejść przez ulicę i oczekiwała że po drugiej stronie ulicy ona da Ci za to jakąś nagrodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczy mnie to nic nierobienie... już 3 tydzień siedzę w domu ... ja chce do pracy :D:D muszę coś znaleść i to szybko bo mnie krew zaleje... 4 się rozpocznie neidługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrefletete
QM jasne, zaszyj się gdzieś i myśl o tym więcej-nie ryzykujesz nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-->życie to nie człowiek, na szczęście:p Jeśli jesteśmy gotowi na przyjęcie nowych,m dobrych rzeczy to one przychodzą, ja jestem gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co innego jak nie człoweik? ja jestem gotowa na wszystko co mi życie daje... lub da... lub mu zabiore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×