Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość Justynaaaaa
Hej, Eddie.:) A wagary sobie robię - powinnam być właśnie na uczelni.:P Dziękuję, w porządku mija.:P:P:P A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie juz na poczatku wagarujesz .. :P Eddie stara sie wykorzystywać te ostatnie dni luzu :) i robic rzeczy które moze jeszcze robic :P takze reperuje to co trzeba zreperować ... np. wizyta u dentysty i jazda bez znieczulenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk a Tobie co:o jesienna deprecha:o wez no przestan!!!!! :) jha bym se nos zlamala i nie placze auu mnie boli jeszcze w szoku jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to tyle na tą chwilę. Jest mi smutno i źle i to ja łapię jesienną deprechę. Seti, dziękuję za @, odpiszę wieczorkiem, ok? Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus przykro mi🌻:( a ja normalnei padnieta jakas jestem chbya jujtro do 10tej bede spala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OyE! :) 🌼 Eddie wstał troche później :P Teraz ucieka sprzątac ;)... miłego popołudnia i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak widac od rana tu czekam a reszta to nie wiem gdzie:o wypieli sie na nas , czy co:o :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti Gwiazdko Ty moja ****** Ja wysłałam Ci coś krótkiego na skrzyneczkę ;) A randka się z pewnością uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus serduszko:)dziekuje juz sprawdzam:) aaaa nie wiem , czy sie uda, bo ja sie waham jak zwykle:/ nie potrafie tak po prostu postawic wszystkiego na jedna karte:D no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi mam i to duzo nop zy cie:D ale myskle ze tak zle to nei bedzie jak cos:D ale czas np ;) w sumie mma duzo czasu narazie juutro na pewno:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×