Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość p. Justynaaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
No, Eddie, już piąta - dzień w pełni, zatem jak ktokolwiek mógłby spać o tej porze.:) Witaj, Alex.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Alex, głowa do góry.;) Pora co prawda niesprzyjająca aktywności, ale przecież im wcześniej się zaczyna, tym wcześniej się kończy. Więc nie ma tego złego.:P Eddie, skoro już się zbierasz do spania, kolorowych snów życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) a ja owocnej pracy, przypływu chęci i zrobienia tego co zrobic tzreba :p OyE! :) do popołudnia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Również dziękuję. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
🖐️ Secia.:) Co prawda już Cię przywitałam na innym topiku, ale jeszcze raz nie zaszkodzi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet wypada:P🖐️;) oki ide porobic to i tamto sie obrobie to wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Ty się lepiej ani nie obrabiaj, ani nie wpadaj.:) Ale wróć na topik - jak będziesz mogła.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Justynko dobre:D:D poki co jestem na etapie kawy sniadania i dawania psom zrec:o do milego🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Mam pytanko czy Wy tak wcześnie wstajecie, czy tak późno spać chodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dekuś:D Jak dzień mija? Witam także Justynkę oraz Setunię, ktora wrociła już do nas na dobre:) Justynko, jak tam Twoja sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Hej, Dekuś.:)🖐️ Niektórzy nie spali, a Eddie ma przestawiony zegar (biologiczny?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Cześć, Linger.;)🖐️ Miło, że pytasz. A mnie miło odpowiedzieć, że już po sprawie.:D Gorzej tylko, że coś mi się pokićkało i skróciłam sobie czas o 1 dzień. Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
No i wszyscy pouciekali...:( Linger, jakie masz plany na dzisiaj? Może takie jak moje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to skrocilas czas o jeden dzien, to znaczy ze za pozno wyslalas rozwiazanie? Ale moze jeszcze nie za pozno? U mnie, dziekuje, mam weekend i tym zyje. Jutro kolejna impreza i musze wstac wczesnie rano, dzis jeszcze mnostwo spraw, zakupy itd, wrrrr, jak ja tego nie cierpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję, wlasnie plany opisalam powyzej. Poza tym pewnie kolo 21-ej sie tutaj pojawie. A Ty jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
A ja chciałam skorzystać z ostatniej okazji, by się zabawić. Pewnie jutro wyjadę. To, że sobie czas skróciłam ozacza, że faktycznie mam czas do jutra. Więc nie wysyłam jeszcze.:) No to, widzę, zabiegana jesteś. I zaimprezowana.:P Bardzo dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to ja się popisałam, zamiast napisać, że masz dzień dłużej, to napisałam, iż dzień krócej. Tak, imprezy mam, pisałam Ci już o tym, że ten tydzień taki będzie. Okropność. ja tam się nie cieszę specjalnie. A Ty gdzie się wybierasz dzisiaj? Szkoda, ze już wyjeżdżasz, ale mam nadzieję, że szybko wrócisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyślij jednak wcześniej, chyba że jeszcze masz jakieś zmiany wprowadzić. Im wcześniej, tym lepiej, wcześniej sie zaczną zastanawiać i może szybciej otrzymasz odpowiedź? To tylko na plus będzię w ich oczach, że tak dobrze i szybko sobie z tym poradziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mija sobie powolutku :D Zaraz wybywam - bo moja przeyjaciółka ma doła i musze do niej mknąć :D Potem nie wiem kiedy wrócę i nie wiem czy ni epojadę znowu gdzieś, Taki zakrecony dzień A dziś jak wstałam poszłam śniadanko szykować, to się rodzinka zjawiła :D z samego rana A jakieś dwa dni też była rodzinka tylko inna to przyjechali jak obiad jedliśmy akurat :D i malowanie akurat rozpoczęte było Tak ostatnio się składa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
No ale się domyśliłam, że dziś nie imprezujesz, zatem chciałam Ci zapełnić czas.;) Ale rozumiem, prócz przyjemności są także obowiązki. Wcześniej nie wyślę, bo faktycznie chciałabym spojrzec jeszcze na to "świeższym" okiem, bo w tej chwili ledwo już siedzę i nie kojarzę faktów. Pewnie się dziś wybiorę na karaoke do Gęsi lub na piwko do ClubRocka (chociaż tam mało bedzie osób, bo się na Castle Party wybrali). Więc raczej Gęś mam w planach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gęś, superancko:D Muszę się tam kiedyś wybrać, ale dziś nie dam rady, bo muszę jednak wcześniej pójść spać, impreza odpada, pewnie i tak pojde kolo 24-ej, ale rano pobudka itd:) Ale pamietasz, że mamy sie umówić? Hi hi, już się nie mogę doczekac:) Dekuś, mam imieniny mamy. Obchodziła wczoraj, ale urządza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
To dobrze, Deko, że masz towarzystwo.:) Ja już nie pamiętam, kiedy się z kimś ostatnio spotkałam. Chyba już kilka tygodni minęło... Ale mniejsza z tym. Deko, a jak się dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justkaa, to Ty lepiej się położ i odpocznij, chyba nie spałaś całą nockę. A potem bedziesz imprezować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×