Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość virgadnium leviosa
dyskusja w pelni kontrolowana :P choc czasem... fajnie jest stracic kontrole ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie nieznajomy Eddie :D u Eddiego pogoda tez była niezła :) ciepło ale wytrzymywalnie virgadnium leviosa masz Michałka :) oby przez usb przeszedł ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
To traćcie kontrolę - jeżeli chcecie. Ja spać nie zamierzam tej nocy, ale totalne lenistwo mnie dopadło, także nawet kolejne piwka nie pomagają. Postęp: 0%. Pozostały czas: 11 godz. 48 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zapomnijmy sie za bardzo i nie stracmy kontroli :P albo: tylko zeby virgadnium leviosa i Eddie ( oraz p. Justynaaaaa jeśli chce ;) ) nie zapomnieli sie za bardzo i nie stracili kontroli :P postęp czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgadnium leviosa
gdyby nie przeszedl przez USB, zawsze mozna skompresowac i wyslac zalacznikiem na skrzynke ;) :D Justyna - z jakiegos konkretnego pwodu nie zamierzasz dzis spac? ja rowniez sie lenie, ale spac zamierzam, choc troche pozniej ;) p.s. virgandium rzadko traci kontrole, choc lubi ten stan zapomnienia :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli siedzimy wszyscy razem do ranaaaaaaaa... samego ranaaaaaaaa ? :) troche to trwało ale Eddie wsadził go całego, tak ze nic nie wystaje :):D:P mam nadzieje ze Michałek dojdzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgadnium leviosa
z niecierpliwoscia wyczekuje nadejscia Michalka od Eddiego. w zasadzie to szkoda, ze te cukierki nie nazywaja sie Eddie. ale zawsze mozemy je tak nazywac umownie ;) :D nie wiem, czy do samego rana, ale jeszcze troche posiedze. a potem zostawie Justyne i Eddiego sobie samym, bez podgladaczy, liczac, ze cos ciekawego sie wydarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek Eddie :D .... \"ten smak was rozbroi\" :P dlaczego Eddie ? :) powiedzmy tak do 5 ;) zapowiada sie piękny różano-pomaranczowy wschód słonca :D gdzies p. Justynaaaaa wybyła nam :P... albo podglada :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgadnium leviosa
dziekuje za Michalka oops... Eddiego ;) :P a teraz zajme sie czytaniem ksiazki, poniewaz co ciekawsze dzisiejsze topicki juz oblukalam. moze sie zjawie pozniej, ale jesli nie, to zycze Wam kosmatych, nie do konca kontrolowanych 😴 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgadnium leviosa
ja wysiedze, ale nad ksiazka. wlasnie czytam taka, ktora wciegnela mnie do tego stopnia, ze nie jestem w stanie myslec o czym innym ;) ale jak juz ja przeczytam, mozemy wspolnie doczekac wschodu slonca ;) tymczasem Eddiemu dotrzyma towarzystwa Justyna... na pewno wkrotce wyjdzie z ukrycia :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Miłego czytania, Virgadnium Leviosa.:) Dobrej nocki, Eddie.:P Także czytam ciekawe rzeczy - nt. branży meblarskiej oraz budowlanej.:) I na pewno wciągnie mnie to tak bardzo, że do 13. nie oderwę się od laptopa, no, do WC czasami trzeba będzie się udać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgadnium leviosa
dziekuje. w ramach rewanzu zycze milej kafeteryjnej dyskusji ;) tytulu nie zdradze, poniewaz tego typu ksiazki wypada czytac podobno tylko dzieciom :P :o ponownie, ale tym razem definitywnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki w takim razie :P ... i miłego czytania o mebelkach itp :D OyE! jak by coś Eddie bedzie na forum służył dobra rada oraz pomoca :D P.S. zawsze mozesz w tajemnicy wysłac tytuł na meila jesli nie chcesz wymawiać tego publicznie... P.S.2 Twój nick cos kojarzy mi sie z Harrym ... :P P.S.3 brak P.S.3 OyE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgadnium leviosa
po dluzszym zastanowieniu jednak Wam zdradze tytuł tej jakze fascynujacej ksiazki .Tylko cicho sza .Uwaga zdradzam : "Buszujacy w zbozu " Tym razem to juz naprawde definitywnie 🖐️ Snow takich jakich sobie zyczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
A co Eddie robi o tej porze na forum?? Co to za nocne markowanie?:P Dziękuję za chęci pomocy. Spróbuję sobie sama poradzić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie nie zna tego ... (mało czyta) ale po szybkim zapoznaniu sie z tematyka wydaje sie być ciekawa :D Eddie na razie pisze z Wami drogie Panie :D zaraz zajmie sie czyms innym a na forum bedzie zagladał okazjonalnie zeby zobaczyc czy cos sie ruszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Czym się Eddie zajmuje nocami, hmm? Proszę się pochwalić.:) Już wiadomo, dlaczego Eddie później śpi do 15.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie robi to i tamto :P zwiedza internet i troche programuje sobie :) ... poza tym gra :D myslał ze z tego wyrósł ale jednak nie do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Eddie na pewno wie, co robi. Niestety o Justynie tego powiedzieć nie można, gdyż traci cenny czas na pierdoły. Postęp: 5%. Pozostały czas: 8 godz. 59 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec co tu jeszcze robisz? :P wracaj do pracy :D odłacz neta , zrób kawe :) Eddie wierzy w powodzenie Justyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Dziękuję za wiarę. Oczywiście przyda się, i to jak najbardziej. Net jest potrzebny - może nie niezbędny, ale pomocny. A kiedy Eddie zamierza udać się w objęcia Morfeusza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×