Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

spam wczorajszy ;) Eddie rześki jak nigdy :D juz po obiedzie tez :) kolorowych snów i do zobaczenia wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi Oye🖐️:D ja przed obiadkiem juz mnie skreca:o wszystko gotowe tylko ludzi do jedzenia brak[sie opozniaja cos:o] jak idziesz spac to kolorkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Nie, Secia, to ja miałam iść spać. Ale - jak widać - nie śpię. Eddie, z Lingerkiem rozmawiałyśmy m.in. nt. egzaminów na prawo jazdy - że jakoś nie miałyśmy szczęścia.:) A Ty masz ten ważny/nieważny dokument? Secia, smacznego awansem już Ci życzę, bo boję się, że zasnę zaraz przed ekranem i nie zdążę na czas.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Eddie, a propos wczorajszego. Mogę Cię ostatni raz wykorzystać? Jeżeli tak, to sprawdź pocztę. I wybacz, proszę. Zaraz zamierzam wysłać to docelowej firmie, więc zależy mi na opinii kogos obiektywnego, czy to, co napisałam, jest sensowne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Eddie ma ten nieważny/małoważny dokument :) z obiadu zrobi sie zaraz obiado-kolacja :P Eddie biegnie do skrzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
To Eddie widocznie nie jest piratem drogowym.:) Ja zawsze mówiłam, że miejsce kobiety nie jest za kierownicą, ale cóż, do czasu kiedy nie zaczęłam jeździć.:P Dzięki, Eddie, po raz kolejny. Masz u mnie już kilka piw.:) Może metra dostaniesz...:P Secia pewnie zajada obiadek. A niektórzy jeszcze przed śniadaniem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Wiem, nad stylistyką muszę popracować, bo zdania są średnio logiczne - nawet jak na mnie.:o Oglądacie Modę na sukces? Jeszcze 15 min. i się zacznie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałem :P nie jest powiedziane ze wszystkie kobiety źle jezdzą :) tak samo jak to ze wszyscy faceci to miszcze kierownicy... np :) ...ale co do piw... to jesli to by było kilka to trzeba by było to rozłozyc na dwa razy :P ja nie ogladam .. :P który to juz odcinek ? 2598 ? :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Dzięki raz jeszcze. Jejku, ale się nadziękuje...:P Jeżeli serio tak myślisz, jak napisałeś, to miło mi bardzo.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Jaka u Ciebie pogoda, Eddie? U mnie straszna burza. Wyłączam zatem komputer - z obawy o jego kondycję. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edzik:D To mówisz, że naszykowałeś sobie wałówkę oraz śpiwór i koczujesz dziś przed kompem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wcześniej się zbiorę. Mało się tu dziś dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zla, ale nie lubię jeśli ktoś mnie ocenia nie znając mnie zupełnie. Napisałeś, żebym nie robiła z siebie świętej, to co mam Ci nakłamać, że uwielbiam superprzystojniaków i że patrzę tylko na wygląd, żebyś mógł spokojnie stwierdzić, że wszystkie kobiety są takie same? O, nie. Wkurzyłam się i mówię to szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie martw się już tym. Ja też coś czasem powiem nie tak, każdy się może pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×