Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Ty również Linguś :D Mnie jutro też nie ma... chyba że tak późno jak dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Eddie:D Jak minęła sobota? Impreza, dziękuję świetnie. Strasznie się wytańczyłam:D Było lepiej niż się spodziewałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger zbiera swoje manatki i idzie spać💤 Miłej nocki, Edzik😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Justki - ponieważ nie mogę wskoczyć na 128. stronkę topiku Deko: Bardzo chętnie bym sie wybrała, ale jeśli idę jutro do pracy, to niestety nie ma mowy o wyjściu na piwko w dniu dzisiejszym. Poza tym zwykłego piwa ja w zasadzie nie piję, tylko niskoalkoholowe. Tak naprawdę na jakieś wypady zostaje mi zawsze albo piątek, albo sobota - czyli weekend. Tak już mam, że nie chcę imprezować w inne dni, bo potem byłabym niewyspana oraz źle bym się czuła w pracy, a to niemożliwe. Do wtorku jestem zajęta, we wtorek przychodzi przyjaciółka i będziemy wybierać muze na jej wesele - wesele we wrześniu. Od środy mam większy luz, jeśli masz ochotę wybrać się na kawkę czy gdzieś poszwędać po Wawie to możesz na mnie liczyć, tyle że w grę wchodzą wcześniejsze godzinki - popołudniowe. Chyba, ze w kolejny piątek lub w sobotę, to wtedy można dłużej pobuszować :D i np. wyskoczyć do Gęsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
W porządku. Ale mnie nie chodziło o imprezowanie, a o wyjście na godzinkę. I myślałam, że skoro dziś masz wolne, może zechciałabyś gdzieś na chwilkę ze mną wyskochyć. Ale jak nie, to trudno. A jutro wyjeżdzam. Trzymaj się, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Linger, nie gniewam się, nawet tak nie myśl, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam, że źle to odebrałaś i że teraz myślisz o mnie źle, ja to jestem dziwna, więc się mną nie przejmuj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Nawet tak nie myśl.:D Hihi, a ja wczoraj poznałam kilku przystojniaczków, ale na wczorajszych pogaduchach się skończy.:P Jak zawsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jednak się nie skończy:)Zawsze może być inaczej, no właśnie - u wszystkich, tylko nie u mnie, ale jak już pisałam na tamtym topiku, przestałam walczyć, bo chyba nikt mi nie jest pisany. Teraz bardzo wyraźnie to odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Oj, Linger, uwierz, że nie jestes sama. Dla mnie facetów nie ma. No, może i są, ale nie wiem, czy jeżeli takiego spotkam, on będzie mną zainteresowany. O ile spotkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z pewnością nie będziesz miała z tym większych problemów, natomiast ja już za długo czekam, żeby się coś miało zmienić. Mnie nie można kochać - jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Nie, Linger. Ty masz lepiej. Byłaś zakochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Ale nie ma co zgłębiać tematu. Będzie co będzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zakochana, ale wierz mi, że być zakochanym bez wzajemności to najgorsza rzecz, jaka może spotkać serce:( Wolałabym nic nie czuć, niż żyć z nieodwzajemnionym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, oczywiści będzie co ma być, ale ja wiem co to będzie. Jedno WIELKIE NIC:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, mija nawet nieźle. A Twój? Kacyk juz sobie poszedł?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisełeś Edziku wcześniej, że leczysz kaca. Więc jednak ktoś tu jest kłamczuszkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×