Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

tak wlasnie pomyslalam ze zapomnialas... ja mam albo blisko albo daleko.......... nie mam wszedzie tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z kolei daleko w Tatry, a Ty masz je \"pod nosem\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz do Tatr jak nad morze... Do Wawy jakieś 4 godz. magistralą przez włoszczową:Phehe a do Zakopanego jakieś 2 godz. Zakopianką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nad morze jakieś 10 :P no 9 ostatnio do Ustki było.. w 3 do Łodzi a potem się mordęga zaczyna... --- a spowrotem jak wracaliśmy - byłam pilotem to się w Bydgoszczy zgubiałam :P chyba z 4 razy przez jedno skrzyżowanie straszne to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Tatry musialabym jechać całą noc pociągiem, nad morze to jeszcze zależy gdzie - nad takie prawdziwe (czyli nie zatoczka tylko prawdziwe otwarte morze;)) np. do Świnoujscia (tam byłam w tym roku na urlopiku) jechałam cała noc pociągiem. Do Krakowa jakimś porządnym połączeniem jakieś 4 - 5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny magistrala i max 3 do Zakopanego z Krakowa... ja mam bliżej do Zakopanego o te 15km. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, to jednak Ty masz wszędzie bliżej. Nad morze tak samo jak ja. Natomiast do Gdyni - ja mam chyba faktycznie bliżej. Dwa lata temu jechałam do samego Gdańska jakieś 4,5-5h pociągiem, a Gdynia blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do Świnoujścia to bym jechała z 12 pociągiem... te 9 to ja licze samochodem... a 3 do Łodzi tez samochodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zakopcu byłam w zeszłym roku;) Tam jest niesamowity klimat:D Lubię tam jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko pisałam o podroży pociągiem, bo nie mam prawka. Do Świnoujścia jechałam koło 10 godzin, samochodem szybciej, w pociągu są ponadto dłuższe postoje, gdzie odczepiają wagony i to też zabiera czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się całe dzieciństwo wszystkie zielone szkoły kojarzą z Zakopanym i tak szczerze mówiąc ... to mi się znudziło to miasto... Wolę morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochodem to jeszcze zależy jaki samochód, ile km/h jedziesz, jaki kierowca - to wtedy odpowiednio się czas skraca lub wydłuża, pociągiem mniej więcej zawsze tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz Linguś mniej więcej identyczną odległość wszędzie... a ja mam albo blisko albo daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kumpelę, ktora co roku jeździ na urlop w Tatry (nocleg ma zazwyczaj gdzieś pod Zakopcem, bo w samym Zakopcu jest drożej). Ja bedąc w zeszlym roku trafiłam na fajową kwaterę, niedaleko od Krupówek, domek miał fajną werandkę i rano wspaniale sie piło tam kawkę, patrzac na panoramę Tatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, moim zdaniem Ty masz bliżej. Poza tym jeżdzisz samochodem, ja zazwyczaj pociągiem lub ewentualnie samolotem. Chyba, ze jadę z ojcem to wtedy samochodem. W Zakopcu byłam samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie prawka ... więc sama nie jeżdżę ... ale umiem jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie lepiej publicznie nie przyznawaj :p Ja tez umiem jeździć, zakończyłam kurs już dawno temu, ale nie zdałam egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie stwierdzam, ze pociągami podróżuje sie całkiem fajnie, więc nie jest aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Dekuś, ja muszę juz się położyć spaciu, więc Cie zostawiam -niestety lub stety. Spij dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Dekuś, jestem zmęczona, źle się czuję, poza tym rano muszę wstac i szykować dla mamy różne rzeczy. Zajrzę tu rano jeszcze, ale juz teraz muszę iść. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak musisz to idź... --- Słodziuteńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuś, muszę, muszę. Miej sie dobrze i dbaj o topiki, bo ja się będeę jutro mało udzielała, może wcale. Miej kolorowe senki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wieczorkiem, ale poźnym, albo w niedzielę, zależnie od sytuacji. Dziękuję Ci za rozmowę, jesteś fajową Babeczką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×