Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość obiadkowo
już wiem wysokie obcasy 2004:) ale jets tu sprzecznosc:) Czeka na związek, w którym będzie mógł się spełnić. Na symbiozę intelektu, ducha i ciała, jednym asłowem - na wielki wybuch ok, ale jednosc dusz, ciał i intelektu to własnie nie ma juz ja ty jets my:) nie mozna czego zaprzeczac a w tej regułce tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
linger --> no widzisz - nie masz racji co do mnie. Bylam w kilku zwiazkach i zawsze mimo tego,że nie było różowo dążyłam by było dobrze:/ bylam cierpliwa, znosiłam wiele i nie poddawałam się - nie odpuszczałam bo coś mi nie grało, więc nie jestem taka jak Ty kiedyś, daję się poznac ludziom którzy tego chcą, sama poznaję bo każdy ma w sobie wielką wartość a ja bardzo lubie ją powoli i dogłębinie poznawać...nie moja wina,że moje związki były jakie były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziś nic nie robię :) Kompletnie nic, a na codzień nie mogę sobie na to pozwolić, więc korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć Eddie, że nudzisz się w moim towarzystwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja myślę, że o to chodziło :) W sumie masz rację, dziś smutno i nudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo mam ochotę na Gingerka :D lub Redsa Jabłkoweko :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudnawo bo zimno i pada ... ale już Słonko na jutro zamówiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że masz... ale umiar się należy ... każdy ma prawo do używek ... w umiarze oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep mi zamkli a następny jest daleko troche i mi sie nie chce tam mknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu wódki nie? przecież ona taka strasznie jest? normalny trunek (można drinka zrobić i co?)... jeden lubi wódkę a drógi wino a trzeci piwo ... i jak będzie chciał to się napije kulturalnie i się nie upije a jak będzie chciał to sie upije ... czymkolweik... co to za różnica czym ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie różnicy nie widzę... Ale ja nie piję alkoholu, tylko czasem piwko niskoalkoholowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na specjalnych okazjach jakiś to różnie piję najczęściej wódkę hehe ale powiem Wam ze się jeszcze nie upiłam tak na umór... zawsze wzystko pamietam o o własnych nogach do domu wracam...:D:D trzeba znać umiar ... i wszystko jest dla ludzi :D:D ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×