Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

No:(,jak juz uslyszalam ten jego kaszel w nocy :O,to mi wystarczylo,wiedzialam co jest grane:O Mam na szczescie te czopki dwa,w razie pogorszenia podam mu je dzisiaj na noc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie 🌻 no toz ja pierwsza dzisiaj bylam? nawet sie nie zorientowalam :) Izunia, to no bedziemy dwa grubaski :classic_cool: a teraz i tak jest moda na kobiety bardziej zaokraglone :) eternity, chyba jednak to twoje dmuchanie pomoglo bo jak wyszlam to po deszczu tylko kaluze zostaly :) dzieki!!!! parasolka fuksja w torbie na wszelki wypadek jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, napisalam to dwie godziny temy ale jakos mi sie nie wyslalo :o teraz was doczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, oj biedny malutki, 🌻 i 😘 dla niego moja tez ma straszny kaszel ale nic innego jak syrop nie daje, moze zle? Izunia, lap 🌻 za stronke - teraz zapasy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie moze jakis sposob na kaszel mojej cory? Meczy sie jak nie wiem a syrop jakos nie pomaga... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za buziaczki dla malej, przekaze wieczorem. Mala ma rok i 4 miesiace, 1 tydzien i 5 dni (godzin nie licze :p) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to za mala jest na ten syropek ktory ja kupuje-mozna dopiero od 5-6 roku zycia moim pomaga sie zaczynaja z lekka smarczyc i trzeba zwalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja to bym chciała,aby najwięcej mi z uda zeszło,potem z brzycha i boczków,a cyca to w ogóle niech nie tyka (bo mi zaniknie!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×