Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dea koopa lat🖐️:) Anna🖐️:) dziecko sie przychodzina swiat kiedy jest gotowe:) Izunia🖐️:) Eternity🖐️:) dzieki wszystkim za ziolka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolinko no nie zawsze :( moja koleżanka urodziła w 6-tym miesiacu, druga w 7 a ten co w 6 wazył zaledwie 1,400. Paluszki miał jak zapałki i przeźroczyste, 2 miesiące spędził w Krakowie na oddziale a teraz 6-cio letni chłop jak dąb wyrósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annno przykro z powodu kolezanki:( ale Ty teraz o takicj rzeczach nie czytaj i nie mysl Twoja dzidzia urodzi sie o czasie i zdrowa^-a czy dzien przed terminem czy po-kiedy bedzie gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza córa się urodziła w kwietniu :) 4 dni po terminie - pojechałam do szpitala jak była piękna wiosna za oknem a wróciłam zimą -śnieg sypał niesamowicie młodszą też urodziłam po terminie - na 8my dzień poszłam już na przyspieszenie Ania nie słuchaj za dużo opowieści o ciążach i porodach !!! zazwyczaj jest tak że tematem takich opowieści nie są te piękne aspekty tylko te gorsze -a gorsze nie są regułą ja też się nasłuchałam zwłaszcza w pierwszej ciąży im bliżej do terminu to ja tymbardziej twierdziłam że nie pójdę rodzić i już ! przy drugiej ciąży już nie słuchałam głupot :P ale i tak przeszłam ją zupełnie inaczej niż pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×