Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a mnie dalej intryguje po co te linki tych zwierzakow no, chiba nie zasne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem jeszcze Tobie Jolu, że ja Ci zabronić pisać ani czytać tu nie mogę ale uważam, że siejesz zamęt.. to wszystko co mam Ci do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie i nawet jako autorka topiku nie moge zabronic nikomu tu pisac bo to publiczne forum i topik nie jest prywatny ale zgodzę się z Euforką - Jola siejesz zamęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytlumaczmy dziewczynie o co chodzi, bo pewnie nie zrozumie Jola raz piszesz zrozumiale i bystro, drugi raz piszesz jakbys nie wiem bujala w oblokach i nie kumasz totalnie nic, masz ,jak piszesz 42 lata, ale zachowujesz sie na .......nascie, ciekawi mnie jak znalazlas ten temat obecny? albo udajesz niekumata, albo jestes a wiele bardziej bystra niz nam sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam, że takich szukać nie będziemy i cieszę się, że zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Ty sie nie obrazaj, bo i tak pewnie zaraz wrocisz, ale wytlumacz nam no moze taka po prostu jestes, w porywach.......bo my myslimy ze cos tu nie gra po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii niech idzie sobie przepraszam, ze jestem taka ale ostatnio za dużo złych rzeczy miało miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak pod Joli nickiem pisza 2 osoby-proste ja moge komus tez podac moj loging i ktos pisze jako ja dlatego wypowiedzi sie roznia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam się na topiku!!!!!!!!!!!!!!!! i obiema rękami podpisuję się pod tym co dziewczyny pisały na temat Joli!!!!! poza tym nie podoba mi się to,że Jola jest z nami najkrócej ale za to świetnie krytykowała zatarg z Leną....bo to tak nie ładnie się \"kłucić\" ;) sama się przyznała,że nie wie o co poszło zasada jest prosta - jeśli nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącasz!!!! nie nalezy się pchać między wódkę i zakąskę!!!! i na litość boską -bądź kansekwentna!! jak się obrażasz i żegnasz to ........ZNIKAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja w tej piosence "pojawiam sie i znikam, i zniakam, i znikam, mam na twym punkcie bzika, mam bzika,mam bzika. daj sie soba nacieszyc,nacieszyc,nacieszyn......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jeju ile nowych nabijaczek :D ale tu fajnie wesoło 🖐️ buziol dla Wszystkich, u nas i tak leje więc gorzej juz nie bedzie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×