Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

annnnnnn my to teraz juz na amen zostaniemy tu hahhaahha puki nas nie skasuja hihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 🖐️ no i dobrze że tu trafiłyscie, bo jak ludzi kupa i Herkules dupa :P ludu jaki mam balagan w domu :( nie ma się czym chwalić ale potrzebuje kopa w d.... żeby się wziąść za to a tu jak na złość internet działa - więc szanse marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale chyba nie martwi cię to,że zyskałaś tyle nowych koleżanek;) uwierz...to są NAPRAWDĘ fajne dziewczyny!!! aby do wtorku!!!!! ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna witaj🖐️cos sie rozmnozylysmy hihi ale to sa super babki:)i zawsze SOLIDARNE:D Izunia witaj🖐️ ale sie objadalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe Izunia, a tam ja jestem najfajniejsza buhahahahahah ;-):p ale the besciara to eternity nie :D:D (ciii ja tam gadam bo mam interes do zrobienia, musze cukrzyc nie);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N się nie przejmujcie, jakos nie jestem do żadnego specjalnie przywiązana ;) Izunia 🖐️ ja tez odliczam tylko do wtoku i zobaczę moje serduszo !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w srode poprasuje, dzis popralam wiec zostawie wsio na raz do prasowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina 🖐️ Poczytałam arhiwum i The best nam cos romansuje ;), szaleje jak pijany zając w kapuście ;p hehe ja tez mam 3 do 30 ałaaaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prasowania i ja dorzuce :P jeszcze zaraz praleczkę zapuszcze to na srode będzie sterta jak znalazl;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doppiero widze ze w stopce masz ilosc N hihihi ok moze sie naucze hehehehe Izunia masz racje i nawzajem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na chwilę się odwrócić !! szalejecie hehehe Ania stronkowe 🌼 żadnego kopa nie dostaniesz ! no coś Ty ?! mogę Cię słownie tylko zmobilizować a dodam że dobra w tym nie jestem i jestem zdania że bałagan nie zając;):D nooooo my fajne dziouchy jesteśmy :classic_cool: Ciastek cukrowniku jeden ;):D aaaaa i pewnie mi dajesz delikatnie do przypomnienia ? hehe pamiętam ,pamiętam :) hahaha a to Pestki że tu już na amen zostaniemy to groźba ;):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ilością nnnn też miałam problem ale Ania jeszcze nam nie zwróciła uwagi że za mało wpisujemy więc chyba się nie gniewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole Anie hihi moja meza montuje polke narożną ,ktora dzisiaj przyszla :) jeszcze jedna wielka nad komode ale nie przyszla ....w innym sklepie zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka oj ta Twoja męża to się namontuje i naskręca ostatnimi czasy jak nie wiem :D tylko półki ni testujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka czy tobie został jakiś stary mebel? bo wy ostatnio nic tylko nowe montujecie i.....testujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepsi mam prośbę...udowodnij ze jestes tą osobą,którą mam na myśli ostatnio zamieszanie się zrobiło i dlatego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki jak mnie nie zmobilizujecie to sie nie rusze buuuu, mam takiego lenia :( :( :( pogoda barowa - bleeeeee mężul w domu dopiero kolo 21 bedzie wiec może sie wyrobie :D Dzięki za stronkowe ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×