Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oj ja mialam duzo zwierzakow koty ,psy, chomiki, myszki ,jeze ,myszy polne nawet chodowalam hahahahahah ptaszka tez mialam ale kot go zjadl ..; oj bylo tego bylo no i wiecie co u nas swieta juz widac cale miasteczko przystrojone , choinka wielka na placu glownym swieci :) swiatelka ,stroiki ojojojoj fajnieee trza juz i nam choinke kupic :) i wlasnie zaczal padac snieg hahahhaha ule jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja też zawsze jakies zwierzaki do domu znosiłam :) u mnie całe miasto już dawno ustrojone,a wen weekend zaczyna się \"Betlejem poznańskie\" czyli na starym rynku stanie scena i budki,w których można kupić wszystko związane ze świętami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kupilam se takie gowno do wybielana zebow co sie do ryja wsadza taka nakladke ... o dzizys jakiego slinotoku dostalam bueheheheh polknac sline nie bardzo bo smak zelu okropnyy i jezyk dretwial wiec plulam hahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ale takiego dużego chomika łatwiej złapać jak ucieknie ;) ja miałas sposób na oswajanie chomoków - po prostu dopóki gryzły brałam je w rękawiczkach skórzanych!!! a jak przyzwyczaiły się do dotyku i przestawały gryźć to dopiero wtedy gołą ręką :) nawet fretkę w ten sposób oswoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiiihi 🌻 Izunia ja tez myslalam o dentyscie ale najpierw chciamlam to przetestowac hihi a ze ja palacz jestem wiec :P najpierw tez chcialam se poprawic moje jedynki bo od luskania pestek troche sie pokruszyly hihihi moj M idzie dzis do dentysty ostatni raz i potem juz moja kolej brrrrrr boje sieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzięki👄 ja mam ze 2-3 plomby do wymiany.....ale coś się zebrać nie mogę ja z kolei kawę i czerwone wino pije,więc też wybielenie się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia za fatum 🌻 no jak sam wejdzie na rece i se chodzi to nie gryzie ale jak nerwowo go zlapac to chyba sie broni aa i jak paluszka do klatki wsadzic to tez gryzie,ale to pewnie z tego powodu ze mysli ze cos do jedzenia mu sie daje jak to czesto bywa u nas tez swieta pomalu widac jeszcze wielkiej choinki na rondzie przez ktore codziennie przejezdzam nie ma ale przy ratuszu juz ozdobione bop na Mikołajki bedzie tam balanga mikolajkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przyznaje dentysty sie boje....br ide w ostatecznosci pestka a jaki kupilas sprzet do wybielania? w aptece,czy wypisywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam na ebayu heheehe no u mnie ta ostatecznosc trwa juz 2 lata hihihihihhih jaaakkceemmm chooiinnkkeeeeee musze namowic starego hihihihi zeby juz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zywej nie , choc bym wolala bo pieknie pachnie , tu prawie nie ma lasow i choinki zywe tylko w duzych miastach sprzedaja heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną.....a na drugą,tą ważniejszą to muszę poczekać - bo żywą zawsze mamy oczywiście ta pierwsza to w pudle jeszcze siedzi hihihihihi ale już coś zrobiłam w kierunku jej ubrania,mianowicie kupiłam szpic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dawidkowi wylazko 6 katnych zebow i marudzi z lekka , wiecej spi niz powinien i taki jakis przymulony ech ... pewnie jak postawie choinke to posciaga polowe hahhahah albo pobije coscik hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ząbkowanie to trudny czas...niech śpi,przynajmniej przesypia ten czas gdy mu dokucza ta ząbkowanie a na choinkę powieś jakieś ozdoby słomiane,albo drewniane.....są teraz takie ładne,że można wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe co teraz nie wymyslą...z pokemonami :D pestka sprawdz czy nie ma gorączki...nawet lekkiej moze temu tez spi wiecej chomik w akwarium :) lata po nim i nie wie co sie dzieje ale patrze ze po tym pojemniku co wisi moze sie wspiąć i wylesc mam nadzi8eje ze nie dojdzie do tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️:) Izunia za fatum🌻dzieki za moje ziolo na poprzedniej stronie😘 Martoszka to mialas akcje hihi ja tez mialam chomiki w akwarium:D a jeden to byl taki akrobat ze trzeba bylo jeszcze krate na gore nalozyc bo uciekal hihi i trzeba bylo z sitkiem na niego polowac:P moj kot narazie grzeczny ale moze Ciastkowy cos nabroi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dla Dawidka🌻na zabki:) u mnie juz tez swieta widac-sasiedzi na ogrodkach maja juz wszedzie ozdoby i swiatelka pozakladane-zawsze podziwiam wieczorem jak biegam hihi a w piatek jest swiateczny rynek caly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez snieg sypie i to na zmiane z deszczem wiec wieczorem bede miala szklanke jak bede wracac ze szkoly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×