Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ na sam poczatek🌻schorowanym🌻stronkowym🌻dla reszty zeby nie bylo ze skapa jestem huuura moja chuinka stoi, jeszcze tylko se musze dokupic anielskie owlosienie i bedzie ok. uffffffff a co sie z klamotami najezdzilam po pokoju to szok!wszystkie katy wyprobowalam hahahaha. Ciastek wygadala nasz plan coby orzygac pestkowe kanapy hahahaha!no i tera trzeba nowe obcykac! juz mowilam ciastkowi ze wlezc po schodach to nic ale z nich zlezc to juz inna melodia. sama sie prawie z nich zjebalam jak szlim do domu po chrzcinach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️wreczam fatumowe i zdrowotne🌻🌻🌻🌻 co do tej grypy zoladkowej to najgorsza epidemia jest w limburgu czyli u mnie:O wiec Pestka masz szanse ze kanapy ocalisz;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka😘oby szybko sie zagoilo ! ja wczoraj w szafke wlanelam-ale lzej uwazaj na siebie Mnie dzis do niemiec wywialo:Pna kiermasz swiateczny zmarzlam,mialam buty do szpica wiec palce byly skostniale:Odo tego na obcasie hihi myslalam ze do auta nie dojde:P nic tam ciekawego nie bylo:Pnic nie kupilam i stwierdzilam ze w be po pierwsze byly lepsze te kiermasze a po drugie to u mnie jest czysciej na ulicy niz tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mam nadzieje ze chociaz siniakow nie bedzie na twarzy hihi a ze strup to napewno bo juz sie robi mam nadzieje ze jutro bede wygladac jak czlowiek bo jade do pracy...najwyzej nawale pudru trochu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz bede miec strupa, nie powiem gdzie kuffaaa :p, zoladek mnie boliiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz posciel zmienilam, musze natchnac sie na te okienka :p stary mnie wkurwil, wyczyscil mi zakladki co on se kurwa mysliiiiiiiii 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i u mnie zimno i wiatr a ile u mnie tych okien,smiechu warte do tego male sa :p,raz dwa i beda umyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym firanki chce uprac,wiec nie powiesze na brudne okna mala mnie wpienia,nie chce nic jesc, kuzwa a antybiotyk bierze, pinduska jedna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie ma apetytu ... nie wciskaj w nia bo sie zrzyga czasem tak jest prazy antybiotku nie pomrze ci sie nie martw heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta idą a te se strupy i sianiaki fundują :O widzę,że to zaraźliwe,ja też muszę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to daj małej do jedzenia to na co ma ochotę....oszukaj ją!!! chce banana - daj jej chce ciastko -też jej daj....ważne aby COŚ zjadła,żeby antybiotyk nie był na pusty żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodyczy nie tyka,bo stwierdzila ostatnio ze za duzo wazy :p wogole ma kiepski apetyt,a wlasnie ze wzgledu na antybiotyk chce zeby cos zjadla okna juz umyte, firany sie skoncza prac to wieszac bede ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja robie wypad na zakupy... mindi nie bedziesz dzis w ringu??? wez ze\" soba butelke hahhahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkocholiczki :p ja juz po robocie, posciel sie pierze wlasnie :D;-) zjadlam jablko i normalnie skreca mnie wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwaaaaa ty alkoholiczko ..; butelke dawidka bo zostala u Kaski ostatnim razem... kto tu o czym mysli buehehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trza pisac prosto z mostu a nie jakies smichy chichy i bez kurfof mnie tu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak u mnie dzisiaj pizdzi:O normalnie dziadek mroz dzis przyszedl:Pmusze sobie w koncu rekawiczki kupic bo mi palce od tego mrozu odpadna:P chce skorzane i juz tyle przymierzalam i wszystkie sa za duze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypchaj palce jakas wata i beda git :D:p wiecie nie chce krakac,ale cos zle sie czuje,skora mnie dziwnie laskocze i leb goracy,oby nie zaray od malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×