Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wlasnie sie dowiedzialam ze w Brugge (tak chyba sie pisze) jest hmm wystawa, figur z lodu, pestka to gdzies kolo Ciebie chyba i Mindy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️nabijaczki, oj oj oj cos tu ponuro! Martoszka jakby co to ja nastawiam ucho na GG, eternity tez! pestkowe zakupy-no comment! ta kobieta nie zna granic przyzwoitosci hahaha ciastek ja sie wybieram do Brugge w przyszly weekend poogladac Icesculptuur :) Hugo kuruj sie jak chcesz leciec na swieta do Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne to bylo, pokazywali w polskiej tv, nawet bar lodowy jest heheheh,pojechalabym z mala..ALEEEEEEEEEEEE........hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) wczoraj bylam w solarium, wygrzac sie chcialam ;) poszlam na 7 min i zapomnialam po 5 min wylaczyc lampy na twarz efekt - jestem brazowo-czerwona z przewaga na czerwien :o w sobote zrywalam tapete nad oknem i ostatecznie rozprawilam sie z grzybem pomylam okna zrobilam porzadek w papierach domowych a pozniej odpowczywalam :) ogladalyscie film - taken / uprowadzona? super, polecam bardzo mi sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ze spajkiem bede musiala jechac znowu do weta, niestety tabletki sie skonczyly i mu sie znowu pogarsza :( wiec chyba bedzie kuracja zastrzykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ja Takena ogladalam, nawet chyba pisalam tu ze fajny :p ,mozesz jeszcze obejrzec Contractora i Pamietnik napewno sie spodobaja, a i Izunia polecala film The happening -potwierdzam tez dobry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🖐️kurcze szkoda Spajka:( oby tym razem lekarstwa pomogly ❤️ dzieki za ziolo😘 w nocy zaczelo mnie rozkladac na calego:O musze sie wykurowac bo w piatek chce do pl jechac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zaczal ostatni tydz przed swietami i labaaaaaaaaaaa, ja chce juz piatku :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) Ja zadnego z tych filmow nie widzialam-cos ostatnio do tylu z filmami jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo idz do lekarza, pamietasz chyba w tamtym roku nie pojechalas z mala bo byla chora??? dlugo Cie trzyma,lepiej idz, u mnie gula w gardle ale oki,lekko boli tylko jak przelykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ale temp niemam wiec co mi da-syropek? nie cierpie lekarzy:P poki chodze to nie ide hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dzis sie nie wyspalam, jakas menda o 3 nad ranem, lazila ,zamykala drzwi wejsciowe do bloku i jeszcze szarpala nimi coby sprawdzic czy zamkniete, jest taka jedna rozczochrana, jakas ona podejrzana dla mnie chora albo cus, zawsze jak zamyka drzwi to ciaga nimi jakby sie bala ze moze nie zamknela na klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek i Ty tez uwazaj-bo mi sie wlasnie od gardla zaczelo ! juz pare dni bylo lepiej a dzis w nocy-wrocilo z podwojna sila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chociazby syropek, ktorego np bez recepty nie kupisz :p, ja tez nienawidze chodzic do lekarzy :p euforka odpal gygy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo to moze zapodaj sobie sama jakies tabsy na grype, przeziebienie itd i do lozka, lezec! rob cos kochana bo jeszcze Cie calkiem rozlozy pfu pfu pfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek masz przekichane z tymi sasiadami !!! ja tak mialam w pl-slyszalam kazdego kto wchodzil i wychodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×