Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wczesniej nie widzialam dwoch wpisow Ciastka-hm dziwne To kiedy ubierasz choinke? ja mam w planach jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak patrze, ze ja niewidzialna hehehe, ja tam wszystkie widze wpisy :p ja musze najpierw kupic, a potem ubrac, a kupie pewnie w weekend bo chce zywa a jutro chyba przed szkola do Casy zalece bo musze jaki obrusik lub bieznik pakupac najlepiej cerwony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos hihiih Taal Omschrijving Arabisch I\'d Millad Said oua Sana Saida Argentijns Felices Pasquas Armeems Shenoraavor Nor Dari Baskisch Zorionak eta Urte Berri On Boheems Vesele Vanoce Braziliaans Boas Festas Bretons Nedeleg laouen na bloavezh mat Bulgaars Tchestita Koleda Catalaans Bon Nadal Cornish Nadelik looanCroatisch Sretan Bozic Tsjechisch Prejeme Vam Vesele Vanoce Deens Glædelig Jul Engels Merry Christmas Farsi Cristmas-e-shoma Fins Hyvaa joulua Frans Joyeux Noel Fries Noflike Krystdagen Duits Froehliche Weihnachten Grieks Kala Christouyenna Hawaiian Mele Kalikimaka Hebreeuws Mo\'adim Lesimkha. Chena tova Hindi Shub Naya Baras Hongaars Kellemes Karacsonyi unnepeket IJslands Gledileg Jol Indonesisch Selamat Hari Natal Iraaks dah Saidan Wa Sanah Jadidah Iers Nollaig Shona Dhuit Italiaans (Auguri di) Buon Natale Japans Shinnen omedeto Koreaans Sung Tan Chuk Ha Maori Meri Kirihimete Noors God Jul Papiamentu Bon Pascu Pools Wesolych Swiat Bozego Narodzenia Portugees Boas Festas Russisch Pozdrevlyayu s prazdnikom Sami Buorrit Juovllat Gaelic Nollaig chridheil huibh Slowaaks Vesele Vianoce. A stastlivy Novy Rok Sloveens Vesel Bozic. Srecno Novo Leto Spaans Feliz Navidad Thais Sawadee Pee Mai Turks Noeliniz Ve Yeni Yiliniz Kutlu Olsun Vietnamees Chuc Mung Giang Sinh Welsh Nadolig Llawen Zuid-Afrikaans Een Plesierige Kerfees Zweeds God Jul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa predzej jezor polamie niz to wymowie a po arabsku i japonsku nie napisala :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wywiadowka pewnie po swietach, kino dzis bylo wiec z \"randki\" starego nici ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa gdzie sie podziala eternity i euforka?????? Izunia to jak wyszla to tez nie wrocila ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sprzatenie i przygotowania swiąteczne bosze a ja jeszcze nic nie sprzatala a wy tu juz ubieracie choinki ja chyba nie czuje jeszcze swiąt aa amoja corka przyszla ze szkoly,zjadla posiedziala troche i mowi ze jej niedobrze,w glowie sie kreci i ma mroczki przed oczami,moze jakis wirus? jak bedzie mocno sie zle czula to chyba nie pojde na aerobik :O mowi ze jutro musi isc do szkoly bo jest kiermasz sprzedawania ciasta,ciasteczek itd.wlasnie jezdzilysmy do kauflandu po babeczki...nie chce mi sie nic piec hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóg nie czuję....a właściwie czuję aż za bardzo :O a choinkę to planuję w piątek kupić,bo żywa musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba jako, ze nie mam dzieci, meza itp to zostalam oddelegowana na szkolenie 😠😠 a do samych swiat najprawdopodobniej bede pracowac 😡 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telegraficznym skrocie: spajk nadal na tabletkach i kuracjach lampa rozgrzewajaca dzis po robocie robilam zakupy swiateczne -glownie spozywka jestem zmeczona i cale szczescie, ze o prezentach pomyslalam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌻 ja oczywiscie o choince tez jeszcze nie mysle i nie mam zamiaru :D mama sie nia zajmie ;) a K to prawie sie mijamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz lece pod prysznic i do lozka bo jutro znowu 6:10 pobudka :o hehe nawet sie rymuje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa za limity 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a ten specjalny dla Pestki bo widzialam, ze 10000 przekroczyla :D 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️ 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️ 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️ 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️ 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️ 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️ 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️ 🌻❤️:classic_cool:🌻❤️🌻❤️:classic_cool:🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam wlasnie se film:\"Wewnątrz\"ktoras tu mowila ze fajny mi osobiscie byl dziwny....za duzo krwi ...a fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam ze ta moja nauczycielka coraz bardziej mnie wpienia:Oniewiem jak wytrzymam z nia jeszcze pol roku:P dzis walczyla z pilotem od video-nie miala pojecia jak sie cofa czy przewija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×