Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

do ręki to ci chłopcy ministranci dostają dla księdza to już nie wypada w garść - zrujnuję się na kopertę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze w koscielnym sklepie mozna kupic? albo sasiada podpytaj hihi jak wyjdzie od niego to kropidlo pozyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina rozpoczęłaś piękną stronkę!!🌻🌻🌻 taaa....tylko na moim piętrze to ja mam niższy numer :P więc najpierw pożyczę,a potem jak ksiądz się będzie zbierał to ja dyskretnie - ksiadz poczeka,ja tylko sasiadowi kropidło oddam :D:D:D wcale tej wody mieć nie bedę - tragedii nie będzie,mamy super proboszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo juz mamy 1000 stronke dzieki😘 no widzisz jak proboszcz super to problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,no żartuję sobie.....nie pierwszy raz księdza będę przyjmować,a kropidła nie mam.....nie ma tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dziewczyny zawołać i jakoś uczcić tą 1000 stronkę :D D Z I E W C Z Y N Y !!!! I M P R E Z A !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam,że nasz topik ma już 1000 stron :D 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpuszczam...stawiam...za nas nie? |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to nie wiem czy wyjdzie \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ano za nas!! za nas wszystkie!!!! następny taki limit znowu za 1000 stronek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow:D to ja tez stawiam za Nas:D 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻 🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻I_I🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem ahahahhaaha 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻🌻....🌻 🌻....🌻🌻....🌻🌻.... ps.. Izunia taaa ale z gorki wozek sam jechal a ja za nim hahah na obcasach bueheehh a kropidlo mozna kupic w sklepie takim co sie kupuje np. pamiatki do chrztu lum komunii , swiece itp... 🌻🌻....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzięki za podpowiedż👄 ale chyba na przyszły rok dopiero sobie kupię,bo taki sklep to ja w samym centrum mam... ja to się mojego trzymałam za rękaw jak z cytadeli wracaliśmy,bo się schodzi po całej masie kamiennych schodów!! miałam szansę dopiero na dole się zatrzymać bez wsparcia męskiego ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) no dumna jestem ,dumna ! :D Hugo 🌼 i pod te 1000 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no zaczarowany kibel :D u mnie też śnieg leży w nocy franca napadał ale i słońce wreszcie wylazło ! dzieci już poszalały teraz siedzą i łapki grzeją tacie auto odśnieżyły przy okazji ;) Izunia kropidełko w sklepach typu caritas ,veritas albo coś w tym stylu(są w kompletach ze spodeczkami pasującymi ;)) a wodę to można zwykłą z kranu na spodeczek i powiedzieć księdzu że nie poświęcona to ją jeszcze \"machnie\" - kiedyś u nas tak było a potem zaczął chodzić ze swoim kropidłem na które ja jako dziecko mówiłam \"mikrofon\" bo miało taki kształt z dziurkami na wierchu coby woda pryskała i kiedyś właśnie u nas mu się ta woda skończyła w mikrofonie i nabrał sobie od nas z kranu ! nie miał przy sobie żadnej bańki ze święconą na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dumna matko założycielko ;) no u mnie też z takim \"mikrofonem\" chodził zawsze po kolędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a przy okazji kolędy miałam dopisać że u nas może przyjść jak się mu pójdzie do kościoła i powie żeby przyszedł bo trzeba adres podać ,gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna aż sobie prognozę sprawdziłam czy aby nie ma zamiaru więcej sypać http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?id=3662 w sumie dobrze bo jakby spadło ciut więcej że drogi nie będą przejezdne (czyli na tutejsze warunki jakieś 10cm śniegu) to szkoły mogą zamknąć (bo większość dzieci rodzice przywożą) a ja swoich małpek mam już na razie powyżej kokardek :P niech idą w końcu , 6 godzin spokoju dla siebie od rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity to ja bym nie poszla do tego ksiedza zeby mu podac adres...czego on mi potrzebny hihi ;) a tak juz nie na zarty to u nas chodzi tak pod koniec stycznia zawsze,oglasza pod koniec mszy w jaki dzien na jakiej ulicy bedzie wiec trzeba bedzie sie wybrac w te mrozisko do kosciola :( ....kropidlo mam...wode tyz...chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a powiem wam ze kiedys jak jeszce mieszkalam u rodzicow i chodzilam do szkoly to przyjezdzal do mnie chlopak nie z mojej miejscowosci wiec u nas czasem spal mial przyjsc ksiądz a tu rodzice w pracy do pozna,wiec mielismy sami go przyjąć nie dosc ze sklamalam ze to moj kuzyn,ktory na ferie przyjechal to jeszcze na dodatek nie znalazlam wody swieconej i tuz przed prztyjsciem ksiedza wlałam z kranu....chlorowana byla i biala przez dluzszy czas....ale czad byl....rylam przez tydzien z siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity :D matko zalozycielko wzielam sie za odsniezanie:P boze jak zmarzlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka:D hihi ja kiedys ksiedza w drzwiach przyjmowalam-a raczej rodzice i to bez ministrantow bo ja ospe mialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas pada hehe, zasypie nas jak tak dalej pojdzie :D to za 1000-czek 🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@ @@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼 🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@ @@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼 🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@ @@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼 🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@ @@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼 🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@ @@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼 🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@ @@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼 🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@ @@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼@@@🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×