Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a wiecie co po wczorajszych rozmowach o kolendowaniu mysle i ja wejde na stronke koscila ,moze i u nas bedzie wzmianka kiedy do nas ksiądz zawita noooo iii oczywiscie znalazlam w ogloszeniach hihi....wiem ze w tym tygodniu napewno nie,na nastepny tydzien nie ma jeszcze ogloszen :) odrazu znalazlam corki fotki z poniowienia komunii i se skopiowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde wiecie jak dzis zmarzlam rano, czekalam na autobus cale 40min i tak zmarzlam ze masakra trzeslam sie jak osika a moja mala bestia dzis z klasa byla w parku zjezdzali na sankach i workach co kto mial,trzeba bylo dac ubranie na zmiane, dalam jej 3 pary rekawiczek i wsie mokre jak nic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby tylko nie zachorowala wczoraj u corki po szkole byla bitwa na sniezki,takją natarli sniegiem ze przyszla cala ciala,mokra i czerwona...dzis juz z rana gardlo zaczelo ją bolec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ludki :D widzę, że jakaś wieczorna zmiana nadciągneła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Martoszka 🌻 teraz chyba będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek powiem Ci, że bardzo apetyczny masz nick, a mnie przy zimnie ciagnie do słodyczy :P Jak patrzę na Twój nick budzi się we mnie kanibalizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe,Emmi a \"bierz co chcesz..\" :D:D mam troche tluszczu, to sie pozbede kanibalko :p brrrrrr zimno mi ,a niech cie licho pestka moze Ty wiesz ,albo Mindy jakie Belgusy ciasto kupuja na dzis ,bo dzis Trzech Kroli i oni jakies ciasto z tej okazji wpierniczaja, moja mala juz po szkole kazala mi isc i kupowac ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 mówicie,że specjalne ciasto na 3 Króli? czyli coś jak u nas pączki i faworki w tłusty czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ramach odchudzania to wciągnęłam saszetkę płatków owsianych na mleku z jabłkiem i cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nadgonilam:)duzo nie nastukalyscie Pestka ale Ty wiesz ze mala idzie na lyzwy wiec ja cieplej ubierzesz Martoszka dla cory na gardlo🌻lecznicze;) Ciastek to corka miala fajny dzien-tosz to radocha dla dzieci na sankach zjezdzac:D Slyszalam ze belgusy kupuja cos na 3 kroli ale niewiem jak to sie zwie Izunia dietetyczna kolacje mialas:)ja wypilam goracy kubek z knorra hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostalam test to az steknelam hihi jak zobaczylam ile kartek hihihi z pisemnego musialam napisac 2 listy-jeden to odp na ogloszenie matrymonialne hihi a drugie to list do nauczycielki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej ze zrozumieniem tekstu bylo trzeba zaznaczyc odpowiedzi wedlug wiadomosci co sie przeczytalo-noo i cos tam naskrobalam hihi juz po 19 wyszlam z klasy bo skonczylam:D a reszta siedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polowe mam juz za soba:D jeszcze tylko czwartek i wolnosc na kolejne pol roku do nastepnego egzaminu hehehe o ile zdam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no moj tez wielki bo az na dwa dni rozlozony hehehe on konczy dany poziom nauczania -wiec jest z calego polrocza moze sie uda zaliczyc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×