Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja też mam taką stację meteo....ale wierzę jej tylko odnośnie temp wewnątrz i ciśnieniu....na zewnątrz mam normalny termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka i 🌼 lecznicze na ból głowy moja stacja jak się zepsuła to pokazywała mi że jest 40 i trochę na zewnątrz jak było jakieś 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia :D mnie kiedyś próbowano namówić żebym spróbowała raz jeden chociaż poprowadzić , usiadłam z przodu i zlazłam :P za ciężki był i wiedziałam że nie dam rady :P wolałam jednak z tyłu , w razie W zamykałam oczy i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam foty :D zy ktos moze poslac Mindyy bo do mnie wraca od niej jak zwyklee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się nie dziwię,że cię ssie...ja już po śniadaniu,kawie i ......tabsie magnez plus potas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos sle .. tez dla Mindy b od niej kuwa wraca ten mail z bledem wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zdjęcia obejrzałam :) sądząc z relacji Gabi się bardzo niespodzianka podobała!! i potwierdzam : Eternity jesteś wielka i jedyna w swoim rodzaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka relację do Mindy wysłałam,jak na razie nie pokazuje mi żadnego błędu i mam w wysłanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforkai na bol glowy🌻 Eternity jestes wielka ! a reakcja G na jednym zdjeciu -niesamowita Ja jestem po 3 kawach i waflu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wyslalam zdjecia dla Mindy -te pierwsze zobaczymy czy wroca hihi a drugich nie widze-bo Pestka zapomniala zalaczniki dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie zapomnialam byly zalaczniki ale sie zmyly gdzies i zostalo w roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czarodziejskie zalaczniki heheh juz dostalam i poslalam do Mindy zaraz sprawdze czy sie nie wroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to zrob sobie zdjecie -koniecznie z dziubkiem;) hihi i nam wyslij:D Pierwsze zdjecia mi sie wrocily:OPestka rozbij to na dwa maile moze wtedy dojda-drugie doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia odchudzanie odchudzaniem ale jeść coś trzeba można się odchudzać i smacznie jeść przy tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to co do muzyki to dobrze wiedziałam czego chcę posłuchać ;) sąsiedzi też są zmuszeni :P słuchać Sash'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×