Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dawid marudnyyyyyyyyyyy :O ehhhhh mam nadzieje ze przejdzie mi az beret oeka po calym dniu :O a gdzie eternity???????????????? Izunia????????? pudelko????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka wywolalas wilka z lasu :D Pudelko 🖐️ zagladaj czesciej i zamocz za mnie stopy w morzu :D ja pewnie niepredko sie wybiore :o Martoszka aaa myslalam, ze zle sie czulas bo nie mialas czasu chodzic noooooooooo serio niektorzy to powinni w domu siedziec a nie na wycieczki sie wybierac ja tez sie juz naogladalam takich patafianow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoczyłam nogi za Was:) zimna woda jutro juz bede sie cala moczyc nawet slonce nam swieci! a i kabel mi zabrali:O ale juz mezowi wrzucilam topik w ulubione:P bede okupowac jego kompa:P mmm moze dopiero wrocil z impry:D i szedl spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Martoszka ma dola??? aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja tyz mam nie przejmuj sie ... chyba pojde jakiegos baranka w sciane jebne :O ,zeby sie poprawilo z deka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka Pojechala moja gwiazda na wyciczke na 3 dni-beda spali w typowym wiejsckim domu hihi nawet bal bedzie i musze sie jak wiesniaki ubrac:D Najgorsze jest to ze bede duzo na rowerze jezdzic-oby sie tylko im nic nie stalo W szkole mi si az lezka zakrecila ech Ide myc okna-Pestka mnie ostatnio nastroila heheh bo pisala ze myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najadlam sie polskiego twarogu z dzemem,lo bozieeeee ;-) hugo dobrze niech sie rozerwa dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️ oby hihi a ja na dniach mam dostac nasze polskie truskawki:D znajomi polacy wybieraja sie do belgii to mi przywioza:D Zostaly mi jeszcze 3 okna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×