Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a co do ksiazki to jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrr zaczynam 16 rozdzial i za niedlugo sie skonczy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 dobrze, ze jest dalszy ciag a nastepna ksiazka to ksiezyc w nowiu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z Roermond -kupialm sobie kurtke zimowa:d ale nigdy wiecej nie pojade w weekend na zakupy:Pmordowna normalnie ! korki,tlumy -ze do sklepu wejsc nie mozna:Oa mowia ,ze kryzys mamy:P A propo ksiazki to mam zadanie domowe:Dmusze napisac jaka ksiazke ostatnio przeczytalam hahah i wiadomo o jakiej pisze:D postrasze kolegow w klasie;)wampirami hihi Euforka tak -to jest 2 czesc:) ja sobie chyba kupie ale po niderlandzku hihi bo po pl juz czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie balowalam:( pracowalam ani jednej foty spod katedry nie mam a hotel tuz obok zeby pobpracy polazic zrypana wracalam, piwko w pokoju i spac a wczoraj i dzis politechnika mowilam ze mi sie nowego zawodu zachcialo? Glupi to byl pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Euforka wciaga co?? heheh Pudelko a moze mnie odwiedzi tym razem :) jak zechce morze poogladac?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko mnie tez mozesz odwiedzic:D Zapowiadaja od srody przymrozki:O brrr w nocy ma bys 0 stopni😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudelko a na co poszlas? :) Pestka trzymam kciuki :) ach wciaga, wciaga ciesze sie, ze dopiero teraz zaczelam czytac przyznam szczerze, ze nie pamietam do konca jak skonczyl sie film wiec nie moge sie doczekac kiedy znowu bede miala czas zeby czytac :) w ogole to szkoda, ze ogladalam film .. bo ogladalam w kiepskiej jakosci :( ja juz robotam, siorbie kawke milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pestka kciukasy zacisniete,chyba na 10;30 idziesz nie to ja proponuje,odnosnie przyjazdu pudelka :p(mze do tego czasu sie przeprowadzimy) zrobienie zlotu czarownic :D,pestka zjedzie i hugo do mnie,w koncu ja posrodku jestem ;-) i bedziemy na pudelko czekac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ciastek na 10:30 jesli to bedzie srodek tygodnia to ja sie nie pojawie ale jak weekend to czemu by nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wogole szykujemy parapetowe ;-),wiec laski szykowac sie,ale to jak juz bedzie picus glancus w nowej chacie, niech on tylko kuzwa sie wyniesie pudelko dumaj nad weekendem coooo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek moze wreszcie kiedys do Was dojade hihi Pestka pewnie juz w srodku:) trzymam trzymam-oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ju ju heheh no bedzie robota , ale to wsio jak Dawid pojdzie do przedszkola juz , no i bede musiala zapisac dzieciaki do swietlicy rano i po poludniu ,bo godzin sobie wybierac jak chce nie moge , wiec zanim przyzwyczai sie sie do szkoly i do swietlicy to troche minie :) ale dobrze je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no to proficiat:D Szybko sie do swietlicy przyzwyczaja i podszkola jezyk przy innych dzieciakach-niema tego zlego,coby na dobre nie wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina 🌻 boli mnie brzuch rano (do 17 ;) ) bolala glowa ale sama sie o to prosilam:P tu macz łajn łiw hazbend:P a co do wycieczki, nie wiem kiedy bedzie, ale jak tylko mi terminy podadza to powiem:) to jakies duze targi zywnosciowe w Brukseli sa w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo 🌻 wiecie co zdycham z lekka przeziebilam sie dzie dzieci maja skrocone lekcje a jutro wolne bo dzien nauczyciela....do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dzieki za ziolo😘i wreczam zdrowotne🌻 Pudelko targi zywnosciowe?a moze to sie EXPO nazywa? Moja cora dzisiaj w lesie a ja od rana porzadki robie:D okna pomylam,jedno pranie dynda, a drugie jeszcze w pralce lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no wlasnie juz mialam wczoraj zapytac ale u nas zimno jeju wiatr taki mrozny jak w zimie a tak wogole co co tu tal pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×