Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pudelko mowisz bedziesz za detektywa robic hehehhe,wloz tylko jakis prochowiec,kapelutek i ciemne okulary :p ja tez wole nie miec niespodzianki w kwocie pobytu za szpital,kazdy szpital ma inne stawki,przynajmniej w Bxl za to samo niby a rypia jak sie patrzy,jesli bedzie te 300e to jeszcze ok ale jesli bedzie wiecej......jeden minus to taki ze placic po tej 100 np przez rok to jest juz 1000 a nic sie nie wydarzy,no ale coz...inaczej ryzyk-fizyk :p ale ladna pogoda dzis,slonce swieci tylko lisci pelno choroba,ale dobrze ze sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge oddelegowac sie do lozka do konca tygodnia mam wolne Pestka no ja tez czytam :D nawet jesli to nie ona to komus dobrze idzie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie przypomnialo jak Pudelko napisala, ze musi zadzwonic do kolezanki hihi z K tez w sumie poznalismy sie przez net najpierw byl telefon pozniej net i jak sie umowilismy pierwszy raz to w trakcie tez mialam telefon czy wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiecie, ja nie uwazam ze na dewianta trafila:) no ale w sumie znaja sie niedlugo a moze nudziarz:P albo cos wiec trzeba jej zrobic alibii zeby uciekala:D zaloze sie ze on tez sobie takie alibii zalatwil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ linki obejrzane :) fajny taniec przed subem a ja dzis musialam jechac do lekarza medycyny pracy o zaswiadczenie czy moge sie uczyc w tej szkole nie ma bezplatnie w moim miescie wiec musialam zmarnowac oczywiscie na to pol dnia ale juz po wszystkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam se dzis z moim W niezly film i chce wam polecic....koniec jest zajebisty: "Chlopiec w pasiastej pizamie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Pudelko ja myslalam, ze Ty tak kontrolnie bedziesz dzwonic zeby sprawdzic czy wszystko ok a jak sie okazuje to Ty brutalnie chcesz porwac kumpele z randki :D:D no ladnie :D czekamy zatem na relacje noo taniec przed slubem niezly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie film ogladnelam ale nie powiem jaki :P:D hihi taki w dobrej jakosci ;) Pestka pewnie wie jaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce zobaczyc okna? :) jeszcze parapety nie sa zrobione :( bo wyszly niezle przeboje z firma w ktorej zamawialismy okna z montazem az szkoda slow no ale naszczecie prawie sie wszystko wyjasnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padam na ryj , nie mam siły czytać ale za to już duuuuuuuuużo zrobione w domku :) jutro wezmę aparat to pokażę Wam czyściejszą wersję ;) buźki dla wszystkich 😘 i do szybkiego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka 🌻 🖐️ zlapalam bylego chlopaka mojej przyjaciolki na tym , ze wtedy kiedy byl z nia... byl jeszcze z jedna dziewczyna.... nie wiem co z tą wiadomoscia zrobic... niby juz nie sa razem, ale wiadomosc dotyczy czasu kiedy razem byli do tego ona od czasu do czasu dostaje pierdolca i leci do niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko mysle ze sama musisz zdecydowac bo niby byly chlopak ale po co ona leci do niego :O moze ta wiadomosc by ja od tego odwiodla i bylo by to koniec na zawsze a nie on bedzie sie nia bawil ale ja chyba bym nie powiedziala jej...chciala bym zeby sie dowiedziala ...ale nie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym powiedziala .. aleee tylko wtedy jakbym miala dob re dowody , bo takim czyms mozna stracic kolezanke , nei wiadomo co moze sobie pomyslec , ze niby po co jej mowisz?? ale zlym chujom nie daruje sie hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to sie dzieje ze ja stron nie widze,wyswietla mi tylko jakas jedna strone z prehistorii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×