Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a moja choinka już na balkonie :) ja mam co roku zywą,stoi sobie w kącie salonu i nikomu nie przeszkadza.....no może troszke utrudnia wyjście na balkon ;) przy okazji kupiłam już sobie jemiołę,wielka i z dużą ilością koralików zostało mi tylko dopieścic mieszkanie,ubrać choinkę,popakować prezenty i.....czekać na święta u mnie dziś -11 i wiatr więc odczuwalna temp to chyba -20 (jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się kafe ulepsza to się zacina - albo nie wpuszcza ... na NK nie wiem - ostatnio wiadomość pisałam w listopadzie brrrrrrrrrrr -22 toż na samą myśl można zamarznąć na zaś u nas ma być "baaaaaardzo niska" temperatura (jak podają w prognozach ) bo AŻ -6 :P chłopaki już jeżdżą i sypią drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mam wkurwa .... nie wiem skąd , nie wiem czemu - na razie siedzę cicho , nie odzywam się ale jak mi kto na odcisk nadepnie to może być nieciekawie 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kocosweter to całkiem niezły pomysł ;) u mnie nie musi być -14 żeby mieć pod ręką chociaż koc :D zmarzluch jestem nieziemski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u nas "rzeź niewiniątek" !! w marketach brakuje wózków,ludzie w kolejce po nie stoją choinki sobie wręcz wyrywają jak to dobrze,ze ja już wszystko mam jadę czarne wybiegać,niech korzystają ze sniegu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie -7 brrrrrrrrrrrrrrrr ja na wigilie . sobie tylko rybke , kapuche i pierogi zrobie i bedzie git :D reszte tez wsio mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a barszczyka nie ??? ;) ja też się nie wysilam bo gości w wigilię nie będzie a na czwórkę wiele nam nie trzeba a potem świątecznym akcentem będzie ciasto które dla odmiany upiekę zamiast kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w radio ten weekend nazwali "panic weekend" :D zakupy last minute cholera ja się w sumie wybieram do centrum ale nie na typowo świąteczne zakupy - jak się wystraszę to po prostu wrócę do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja przyjechalam wlasnie ze szkoly i jestem po 2 testach...oczywiscie oda zaliczone i jest git :D u mnie -14 i tez marzlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gratuluję!!! w Poznaniu taka masakra,że aż w radio o tym mówią :P wypowiadała się babka,która 20 minut jeżdziła po parkingu w Makro w poszukiwaniu wolnego miejsca i w końcu pojechała szukc szcześcia w innym markecie! normalnie w Makro jak jest 1# miejsc zajeta to już jest bardzo dużo....a dziś 20 min w poszukiwaniu jakiegoś wolnego u mnie -11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi sa juz w PL jada stad na swieta i wlasnie mi pisza , ze maja -16 stopni ... dzizysssssss wspolczuje im a mieszkaja kolo B-B :) gdzies tam eternity barszyk moze i bedzie , jak znajde w jakims sklepie , my tez tylko we 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,że we Wrocławiu szyny popękały i niektóre pociągi opóznienia miały jako czas nieograniczony wpisany!! choinka stoi w stojaku,ale jakoś weny brak aby ją ubrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas dzis po 8 rano bylo -9,5st, mala miala wigilie w polskiej szkole,prezenty juz zakupione,kupilismy telefon, ale nie Hello Kitty LG ROZOWY :p i jakies inne ustrojstwa jeszcze-drobne rzeczy ale wiecie co,ja kryzysu nie widze w sklepach full ludu,babka przy nas wydala 400e na Nintendo DSI x 2szt,to gdzie tu recesja........... choinka tez dzis zakupiona i juz cora ja ubrala,jutro ostatnie zakupy rybka warzywa na jakas salatke, bedzie wsio,jeszcze pewnie w czwartek wyskocze do sklepu po pierdoly (tak sie mowi) a zaplace majatek ;-) wyszlam dzis na kawe do znajomej ;-),z mala bo ona ma syna w tej samej klasie w polskiej szkole i mieszkaja niedaleko nas, a wrocilam pooooooooooooooooooooooooooooooooooo 0,5l zubroweczki a coooo :p,o dziwo dzieciaki bawily sie zgodnie a niby chlopak i dziewczyna ,aaa i R zly nie byl znaczy swieta ida jak nic, chlop ludzkim glosem mowi hehehe:D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziki bede miala z PL,dzis do siory dzwonilam ma zakupic i podac bo przesylke ma nam nadac brat R (z dekoderem telewizji N),wiecie jaki problem z nadaniem paczki, dzwonilam do Orbisu w mojej miejscowosci i dzis o 6 rano brat R pojechal nadac przesylke, dekodek toc koooorwa nieduza,wiecie ze nie wzieli - bo nie i koniec....znalazlam kamionetke ktora wlasnie jedzie do Bxl we wtorek wyjezdzaja,mam nadzieje ze uczciwy chociaz i przesylka dotrze zakupilam farbe,bede jutro leb farbowac,oczywiscie na czerwono chociaz za czarnym teskno,ale kto wie.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciastek dobre ze faceci zaczynaja gadac ludzkim glowem hihi przynajmniej sie rozgrzalas przy zubrowce...mi by sie przydala bo juz mam -19,5 ciekawo do ilu dobije?bo ciagle rosnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka wspolczuje,ja pamietam takie mrozy,ale teraz jak czasem mowie z w PL ma byc -20 to odpowiadaj "co za kraj" oni tutaj jak idioci,jak snieg zobacza to jezdza jak lelaki doslownie,dzis malo co bysmy mieli tyl skasowany ale gosciu skrecil w slup.........oni na oponach letnich jezdza to co sie dziwic a druga rzecz jazdy po sniegu nie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa napisalam posta i mi wcielo, jutro napisze bo juz mi sie nie chce powtarzac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gratki !!!! 🌼 a my wczoraj dopiero bombki kupiliśmy - mój mąż postanowił że będzie choinka w innych kolorach niż w zeszłym roku i nawet powiedział że ją ubierze ! teraz nie wiem czy przez poprzednie lata to ja decydowałam o choince zanim ktokolwiek zdążył mrugnąć :P czy mu się co odmieniło :P a ludzkim głosem to jeszcze nie tak do końca gada - jeszcze nie wszystko jarzę :P haha a moja mama co roku powtarza że się ojciec wreszcie odezwie ludzkim głosem od święta (a wiecie jakie mam nazwisko panieńskie :D :D :D :D :P ) Ciastek chlorku mały ;):D ja muszę sobie zakupić advokata- taka tradycja że w ciągu roku raczej nie pijam a w wigilię po kolacji zawsze z mamą lałyśmy sobie po kieliszeczku :) jak mój stary wróci z pracy to jeszcze muszę wyskoczyć do centrum - sama , bo wiecie nie wszystko da się zakupić z "ogonami" ;) to już i tak mijając jeden sklep przypomniało mi się o czymś z listy więc ich przerobiłam że idę spojrzeć na kozaczki żeby poczekali pod sklepem bo tłum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×