Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ślisko u mnie jak na lodowisku ! wczoraj pokropił deszcz , nad ranem przymroziło i doopa blada (albo śliska :P ) główne ulice są czarne bo posypane ale już te osiedlowe boczne i chodniki świecą się od lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czestuje porto czerwonym :p tak pod swieta ;-) \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ wiecie co moja mala wczoraj ogladala "Opowiesci z Narni" pewnie znacie to, ogladala chyba do 23h,a my juz kimalismy (sama zawsze boi sie ogladac) potem mnie obudzila,wylaczylam tv i poszlysmy w kimono,spodobal jej sie film opowiadala dzis rano wiecie co,jeszcze 3 dni i wigilia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam sie \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz nie wie co jest, powiedzmy kielonki widziane z perspektywy ;-):p pijta laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh ciastek:D \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. \_/.. no to masz i wam :D moze mi co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale macie fajne kilonki hihi ja jak wracalam dzis to mijalam 3 wypadki na trasie 50km. bo tez slisko na szczescie minal juz ten siarczysty mroz i mamy tylko -13st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co Wy tu tak polewacie co? ;) zeby nie bylo ze tylko przyszlam sie napic to tez poleje ;) |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo święta już zaraz może moje kielonki będą proste ? \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ bo te wychodzą proste na pewno |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| a może szampana chcecie ? Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y kuuuuuuuuuurde jutro zaś do roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo święta już zaraz może moje kielonki będą proste ? \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ bo te wychodzą proste na pewno |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| a może szampana chcecie ? Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y kuuuuuuuuuurde jutro zaś do roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hahahaha widac po kielonkach, ze wszystkie mamy ten sam pkt widzenia :D no wlasnie do roboty za 8 minut teoretycznie powinnam byc w pracy a jestem jeszcze w domu po co wczesniej wyjsc zeby odsniezyc auto jak mozna jeszcze na kafe wejsc ;) spadam 👄 milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trza zakupy robic , a tu nigdzie nie mozna sie autem ruszyc aaaaaaaaaaaaajjajajajajajajaajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka czemu nie mozna? ja po dwuch dniach nie odpalania swego auta przy -20st. odpalilam dzis bez problema ....super hihi znaczy dzis rano bylo -19 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemam czasu by Was poczytac :( praca,praca,praca:O poza tym wlacze z grypa zoladkowa:P wylozylo mnie i szwagierke:Pwyslalam Wam zdjecia-ale kolor wlosow i tak wyszedl jasniejszy niz w rzeczywistosci Musze jakis obiad zrobic i znow do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) widzę,że tu imprezka wczoraj była.....u mnie też i chyba za dużo wina :P moja choinka juz ubrana i teraz nie mam odwagi psów zostawic samych w domu,bo może się okazać że choinki miec nie bede :D Alma chyba pierwszy raz widzi żywa choinkę,bo wczoraj włożyła całą głowę w gałęzie i odskoczyła zdziwiona,że to kłuje!! potem jeszcze łapą po mordce,żeby sprawdzić czy żadne igiełki nie zostały,komicznie to wygladało a u mnie zaczyna się odwilż......wczoraj -13,dziś już tylko -1,a na ulicach chlapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez dzis pojde na jakies drobne zakupy aaa i dobre wiesci moj R dostanie swiateczne hehehehe nawet nie spodziewalismy sie ale dzis papier przyszedl tyle samo co 13-tka super,juz mu powiedzialam ze ma mi cos kupic dziadyga jedne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe eeee nie za bardzo z tymi dodatkowymi prezenatmi :p,moze jakas perfume sobie zakupie ;-),a poza tym czekamy moze w koncu dojdzie ten telewizor i kino domowe, dzis dzwonilam zamowienie w koncu zaakceptowali i moze w tym tyg dojdzie, wiec to bedzie prezent dla nas jeszcze jutro i sroda i w garyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,a moj R w czwartek pracuje i to ma zmiane do 18h my w tym roku spedzimy "dziwna"wigilie bo idziemy do Belgow,zaprosili nas a u nich 24.12 robi sie wystawna kolacje z prezentami ,jak i u nas,oczywiscie ja zrobie nasze polskie jedzenie i zawieziemy ,ciekawa jestem czy bedzie im smakowalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka dzięki :) Martoszka ależ proszę :) a z tym drażnieniem to coś chyba w powietrzu wisi :p ja zaczynam warczeć , na razie tak ogólnie do nikogo konkretnego :P się zacięłam ja z deka wczoraj ;) ale to nie od kielonków :P trza zakupy robić a tu czasu ni ma - wkurwia mnie to że muszę w pracy siedzieć 😠 Hugo 🌼 zdrowotne 😭 na maila się nie mogę dziś dostać a tam zdjęcia są aaaaaaaa Izunia pilnuj psiaków choinka jak choinka postawi się nową ;) byleby sobie psice krzywdy nie zrobiły od potłuczonych bombek itp Ciastek no to super z kasą :) a jedzenie będzie smakowało - jak ma nie smakować ?! prezenty mam w komplecie :classic_cool: znaczy się nie wiem czy co dla mnie jest :P ale za to choinka jeszcze nie ubrana ... stoi rozłożona w salonie i czeka aż nabierze mocy urzędowej chyba o to też mam nerwa :P idę spać zanim ktoś oberwie :p spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×