Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehehe ciastek no i git ci powim ze ja to co rano zaczynam diete a wieczorem koncze na pozeraniu tego co mam w lodowce:P taaaa pestka ty masz racje ten beznadziej orangol mutantol wrecz marzy by wkupic sie w nasze laski ale nitka z tego bezmozgoli nie przyjmujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no nie badzcie takie wredne, dla kazdego trzeba dac szanse :p,zaczal ,fakt, od dupy strony,ale chlopcze jeszcze nie rozpaczaj,moze u nas zagoscisz postaraj sie ,upusc troche cisnienia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam sprzedalam :D jak to fajnie jak napiszesz cos a ktos lyka jak mlody pelikan buehehehehe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam, znam hehehe orangin le tam gadasz, troche tapety na giebe i widac nie bedzie przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze to tego orangowego lba nic nie dochodzi nonstop o tym samym strasznie nudzi...nudzi i zanudza - to sie nie dziwie ze nikt z orangina nie chce konwersacji prowadzic :P a jeszcze jedno taka pomaranczka jest idealna ze nigdy na swym pysku syfka nie miala ojjj to jakas z innej planety - syfek toz to przeciez ludzka rzecz :D:P chyba se kawulca zapodam i do tego jakies ciacho :) a co se bede zalowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia a jakie masz ciastusie, daj kawalek ,nie zryj sama po katach :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo powtarzasz sie , najpierw kto by Hugolcie chcial teraz mnie??? jakos ktos chcial skoro mamy facetow :P a u ciebie pusto co? zimowe , jesienne wiatry wieje?? jesien to czy zima? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi dzisiaj g zapowiedzial ze wystawi rowerek na allegro hehe :D a slodkie to mam: makowiec i placuch z jablkiem z kofflandu z aachen ogromniasty sklep polecam :D echhhh chyba musze odkurzyc rowera bo mi go opyla ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi....a propo roweru ;) ja właśnie wymyśliłam,że na osiemnastkę dla chrześnicy mojego rowerek stacjonarny kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszty pestka lody mniam zezarlam kawal placka i tera jak powiedzialas o lodzie to bym se tez zarzucila ale z deka mnie gardlo boli :P taaa to pewno o to chodzi ze orangol nima nikogo i go od srodka zazdrosc muci hrhrhrhr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowaliśmy się podpytać rodziców co jej kupić,ale za każdym razem odpowiadali....bo ona teraz prawo jazdy robi ok,niech robi,ale to rodziuce niech jej samochód kupią :P więc wymyśliłam,ze prawka jeszcze nie ma,ale kartę rowerową ma,a że teraz zimno to dostanie rower stacjonarny poza tym ona taka sportsmenka,ze lata z kolezanka po okolicy z własnej woli,czasem na rolkach,latem na rowerze a jak się obrazi to wezme dla siębie,a fajny widziałaa,ma nawet klips,który tetno mierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia ci powiem ze oryginalny prezent bylby :) a teraz dziewczyny to gonia za figura wiec taki podarunek jest idealny dla mlodej dziewczyny ;)ja na ten przyklad bylabym zachwycona jakby mi taki rower sprezentowali ale zem madra haha a moj rdzewieje :P musze sie okreslic w koncu czy bede naginac wioslami(mam ten rower co zamiast pedalow ma steper i rekoma sie dodatkowo wiosluje)czad niezly mozna sie wykonczyc na tym hihi czy lepsze obzarstwo-a opony rosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ again ja pierdolę :o pomarańczy się jeszcze nie znudziło ? po polsku nie rozumiesz ? jak ci się grzecznie mówi że masz spiżdżać a Wy co tak zaiwaniacie z tymi postami ? :p jak się ogarnę z deka to zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ostatnio boks trenuję.........na Wii :D czasem zmuszona tez jestem do biegów (to nie jest mój naturalny ruch!!) jak z psami na spacer idę ;) narobiłyście mi ochoty i na wieczór chyba piffko i pop corn zarzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebys wiedziala orangino ze gubie i po 2ciazach mam niezla figurke :P a po drugie jak masz z pestka porachunki to jakbys inteligentna choc troche byla to bys wiedziala ze takie sprawy zalatwia sie osobiscie a nie taka dziecinada i na publicznych forach piszesz bzdury ktore nikogo kompletnie nie interesuja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nabijacie te posty hihi pomaranczka moze i masz cos do Pestki ale my tu jak jedna mafia jestesmy:D wiec jak masz cos do niej to tak jakbys miala do nas wszystkich:P daj sobie siana:P bo juz biedna niewiesz kogo powinnas atakowac:D:P Widze ze wy o jedzeniu piszecie-ja dzis wciagnelam spaghetti i ledwo sie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Izunia wiedzialam kiedy sie pojawic:D napije sie z checia i wznosze toast:D .......... reszte dodajcie hahah chodzi o pomaranczke oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×