Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

looo jesooo dzis plakal i nie chcial sie mnie puscic .... kurwa ze tez takie dzieci musza chodzic juz do szkoly .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuuj pestka no maly on,ale pewnie na poczatku tak bedzie ze raz lepiej raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj! 🖐️ pepunia, krka ze tez padlam na pysk po powrocie do domu :o no nic, o 8.33 brudzia pijemy? Jedziem!!!!! :D:D:D Hugolina, no to buziaczki dla kotka! (a od dawna go masz, bo ja nie pamietam zadnego kota u ciebie ...) Ja o remontach i trzech warstwach tapet nic nie chce slyszec - u nas remont cala moja ciaze trwal i skonczyl sie w niedziele a w piatek rodzilam 😠 przerabana ciaze mialam, dobrze ze dziecko ok wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, no ja juz sie jutrzejszej premiery nie moge doczekac :D popcorn gotowy!!!! tez w UK jestes? A synek ile ma lat? teraz w styczniu zaczal reception? posiedzenie sie zaczyna z obiadkiem na moja czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kogos jeszcze interesuje to Criminal Minds tez zaczyna nowa serie jutro (double yuppie!) 21 na living :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy biedna pestka
Pestuniu Bazyliszku Ty :D ja proponuje bezludna wyspe zeby Cie juz nigdy nikt nie musial ogladac :D wrocilem 🖐️ zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) z pracy wrocilam ale musze zasuwac cos zalatwic, wiec zarzuce cos na zoladek i zmykam :P hugolcia no i jak dzis koteczek sie czuje? pestka Dawidek musi sie przyzwyczaic,pewno ze zal serce sciska gdy nasze dziecko jest smutne:( moj syn cala pierwsza klase podkowe robil i codzien pytal czy oby napewno musi isc do tej szkoly :O dea erw no to brudzias chlapniety :D to rzeczywiscie mialas przerabane z tym remontem w czasie ciazy :O co jeszcze chcialam napisac ...jesio raz dla wszystkich 👄 za zyczenia stara d... juz jestem hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot zdrowy jak ryba hahahaha troche sie piesci ze soba:P U mnie dzis wiosna mam 9 stopni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo 4 st. teraz 0 i dzieci wlasnie wrocily z podworka mam po kolana sniegu na podworku a gdzie niegdzie nawet do ud wiec mialy ubaw hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo jak to "...piesci sie ze soba" to co on tam robi ;-):p:D:D podgladaczko jedna heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leee no to git hugo ze kociak wydobrzal:Dmoja ledwo sie kula tak mysle ze jeszcze tydzien-gora dwa i beda kociaki;) martoszka u mnie to o sniegu juz zapomniano i poki co bardziej mi to na nadejscie wiosny wyglada ;) bylo 10stopni na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i zaraz weekend ;-), a nie mowilam Wam w niedziele mam tesciowa na nocke :p,przyjezdza do brata na 2 tygodnie sciana u malej wczoraj zaszpachlowana teraz tylko kolor i cyklinowanie parkietu a wlasnie moze ktora doradzi, obecnie parkiet jest zmatowiony,nie wiemy czy lepiej polakierowac go lakierem czy tez zmatowic po cyklinowaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem jak Wy ale ja wczoraj z rana poczulam wiosne :) sloneczko swiecilo, ptaszki spiewaly tylko popoludniu znowu padal snieg :/ u nas w miescie od 19 stycznia grasuje zboczeniec. Napadl juz na 4 kobiety w tym ponoc 3 zgwalcil, ofiary kaleczy zyletka albo brzytwa. Co gorsza atakuje nawet jak jest jasno :o Policja przypuszcza, ze zboczeniec nie jest tylko jeden, moze byc ich dwoch a nawet 3... Wiekszosc atakow jest w moich okolicach :o Generalnie w miescie panika Dobrze, ze mam auto i nie musze chodzic na pieszo do pracy Tak poza tym to fajnie, ze dzis piatek :classic_cool: Pestka jak tam dzis Dawid? mam nadzieje, ze dzis nie bedzie plakal Hugo czy z kotkiem juz wszystko ok?❤️ Izunia Ty uwazaj na siebie! :D i jakies traperki sobie spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziazys kurwa ja pierdole ... oczywiscie nikt nie poszedl do szkoly ... wszyscy od wczoraj w nocy okupowali kibel ... Gabi cala noc pakala i wymiotowala .. moj M tez ... a od polnocy ja ..heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
sie glupia jeszcze z tego cieszysz,glupota twoja nie zna granic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie kurwa cieszy????? widzisz gdzies hahaha hihihi czy cos podobnego? idz sie wybredzluj patafianie jeden nie wkurwiaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
ale sie ciebie boje :D:P a wybredzlowac kaz sie swojemu staremu:D i sie tak nie wkurwiaj,bo zlosc pieknosci szkodzi ale ,fuck tobie juz nic nie zaszkodzi:D na wszystko za pozno ;) milego dnia🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka zdrowotne🌻❤️kurcze cos czesto lapiecie to swinswto !!! brrr Euforka to moze Ty lepiej sama nigdzie nie wychodz !! takich to bym wykastrowala brr Dea dzieki za zdjecia ! Masz sliczna rodzinke:) Kot ma apetyt wiec bedzie zyl-bierze tabletki 2 razy dziennie-szybko stanie na nogi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌻 zdrowotne oby szybko Wam przeszlo❤️ Hugo lap stronkowe 🌻 sama staram sie nigdzie nie chodzic w ogole to ostatnio cyrki sie dzieja nawet u mnie w bloku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, qrka to co jakas zoladkowa zlapaliscie? oj zdrowka zycze 🌻 Hugo 🌻 dzieki :) Euforka, rany! pamietaj zeby dobrze zamukac sie w autku!!! ja tez bym wykastrowala, a pedofili kara smierci potraktowala 😡 ja dzis w domu, czyli matka jestem i czasu malo - wlasnie Duza sobie owsianke zazyczyla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie slonko swieci ze az w aucie goraca sie zrobilo ...ogrzewanie wylaczyc musialam i w galy razilo pestka kurcze ale masz przechlap...ale jak to wirus to wystarczy aby jedno zachorowalo to potem juz wszyscy po kolei dea i ja prosze o foty to moj mail: martiika9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wiosna jak patrze w gore bo piekne blekitne niebo i sloneczko :) poza tym sniegu do pasa :P pestka zdrowiejcie!!!! wczoraj sobie kupilam zamiast nartowych rzeczy to prezent urodzinowy - plaszczyk :D na wiosne :) tyle ze urodziny dopiero za dwa tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , jeden zalapal a potem kazdy po kolei ... dobrze ze to 1 dniowy a nie 3 , bo chyba bym zdechla hehehe .... moj mail prosze podac jakos droga mailowa :P niech ktoras zarzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) już wszystko poczytałam i wiem co u kogo ja wczoraj z przyjaciółką psa ze schroniska wyciągałam.....cały dzień miałam psi najpierw konsultacje,czy dziewczyna jest godna by być DT potem rozmowa z ta dziewczyną,miała brać rodzeństwo....po rozmowie ze mna zdecydowała,że tylko suczkę potem do Bydgoszczy,moje czarne w aucie,bo od razu się załapały na strzyżenie przed wystawą potem konsultacje telefoniczne z dyrektorka schroniska,która nie chciała wydać suni,ale w końcu kazała wpłacić "dobrowolna" składkę 50 zł i po masie wymagań min mamy suke szkili,cprzesyłać jej zdjęcia,zostawic jej imie itp wyraziła zgodę na zabranie suni potem powrót,oczywiście sunia po schronie smierdziała nieziemsko,a do tego wymiotowała :O moje na pace i przez krate niuchają- co tu tak śmierdzi? wreszcie ok 20.30 odstawiłam małą do DT a w domu po kąpieli padłam :P dziś muszę jechać kupić żarełko dla małej,szampon,aby ja wykapać i tabletki na odrobaczenie,bo w DT jest buldożek no i foty muszę cyknać,bo pani dyrektor schroniska czeka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam na siebie, uwazam ale schize tez juz mam powoli.. tworza sie jakies grupy i na wlasna reke szukaja tego zboczenca jeszcze brakuje tylko zeby niewinnej osobie zrobili krzywde :o Izunia no to brawo :) jak bedziesz miala fotki to ja tez chce ;) a jak juz jestesmy przy pieskach to poogladajcie filmiki niezla mafia ;) http://www.rekinicha.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×