Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) Pestka a tobie z okazji urodzin zyczę wszystkiego co się szczęściem zwie i spełnienia wszystkich marzeń!!! 100 lat!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Pudełko ja oczami wyobrażni widziałam tą scenę :D u mnie jest łatwiej - opony przy zmianie zostają w serwisie na przechowaniu Ciastek teraz macie roboty po kokardki ale pewnie bardzo się cieszycie,ze święta już na nowym mieszkanku Euforka też mam nadzieję,ze dziś zafuguja twoje płytki ja się zbieram do wyjazdu na święta więc już teraz wszystkim wam chcę życzyć zdrowych,wesołych,przepysznych świąt i troszkę mokrego lanego dyngusa!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle do poczytania... Ciastek trzymam kciuki za sprawną przeprowadzkę - no ale inaczej nie powinno być bo to już prawie z głowy :) czekam na fotki "kompletnego" mieszkanka :) Eurofka na Twoje też czekam :) i Pepunia chyba miała jakieś wysyłać ? przedstawienie widzę udane i podobało się :) fajnie jest popatrzeć na coś zrobionego inaczej niż sztywnawy apel w szkole w Pl Pudełko mieliście wesoło z gościem :D i z kołami widzę też :D Pestka nie pracuję 15/24 :D dziś nawet już wolne bo bank holiday i we wtorek dopiero z powrotem nie powiem , zapierdziel lekki był bo nas terminy gonią ale się wyrobiłyśmy z planem na marzec na tyle że nasz boss wczoraj oficjalnie nam podziękował i nawet czekoladki z tej okazji nam zafundował ;) ale i tak najwięcej zeżarły pazerne grube angielki :P:P:P:D a tak to ciągle coś - a to okulista, a to dentysta, a to zmiana przychodni , a to coś zawsze w domu i tak zleciało że puścić bąka (za przeproszeniem ;) ) nie było kiedy ale i "ogródek" z przodu domu sobie zrobiliśmy - czas nas pogonił bo chcieliśmy płotek a na płotek musieliśmy mieć zgodę (dostaliśmy ją od razu jak podpisaliśmy umowę) i dostaliśmy czas na wykonanie , przypomnieli się że przyjdą zobaczyć czy się wywiązaliśmy (no i czy podłoga zrobiona bo na panele też musieli wyrazić zgodę) to razem z płotkiem poszła i reszta a ich odbiór wykonanej pracy wyglądał tak że przyszedł sobie pan , spojrzał na płotek ,zajrzał z grubsza na podłogę , powiedział że mu się podoba i że w porządku i tyle go widziano :P:D się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity zwolnij troche :) jak tam Wam mija dzien? ja dostalam prezent na zajaczka :P zareklamowalam buty - kozaki i dzis dostalam wiadomosc, ze uwzglenili reklamacje i oddali mi kase wiec kupilam sobie nowe pikne butki :D wiem wiem wiem i wy tez wiecie, ze wszystkie buty mnie nie lubia ;) co kupie, bez wzgledu na cene to sie cholery rozwala :) przyszly okulary, tez pikne a pany skonczyly prawie fugowac :D jutro mam nadzieje, ze bede juz cykac foty :) a teraz jade auto umyc zeby na te swieta tez czyste bylo co do spania w nocy to nie wiem co za czort mam nadzieje, ze dzis przespie noc jestem juz mega zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pol dnia sprzatalam , drugie pol zakupy , teraz moj M cos tam pichci na swieta bo ja chwile musze odsapnac ;) duzo nie robie na swieta bo bede miala tylko jednych gosci , no chyba , ze jeszcze jakas niespodziewajka sie zjawi :D :D a ja ostatnio z 1 na 3 kawy sie przerzucilam i to czarne normalnie mocne kawuchy i spie jak zabita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a urodziny bede swietowac jutro :P eternity ja chce zobaczyc ogrodek :D i inne foty tez ... euforka hahaa masz sie z tymi butami :P ciastek ... zapamietaj sen na nowym miejscu ponoc sie spelnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Martoszka - ja nie ide - ja plyne z Koszyczkiem :) auto umylam wczoraj wiec musialo sie rozpadac :O swieta "wyjazdowe" wiec szykowac nic nie musze byle do wtorku i dawac te foty mieszkan bo mi sie w koncu skrzynka zlikwiduje z braku korespondencji ;) Wesolych Swiąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski dziewuszki🖐️:D chcialam sie przywitac i zyczyc wam Wesolych Swiat OOOO-to sa pisanki;) i dla Pestki naj naj naj naj🌼🌼🌼 🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼 poczytam wszystko jak odwieziemy rodzicow w sobote za tydz no to 🖐️ :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznie. Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję. Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, a zajączek uśmiechnięty- przyniósł wreszcie te prezenty! _**_** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a co ty taki ranny ptaszek :) albo moze lepiej kurczaczek my idziemy zaraz robic sniadanko wielkanocne a potem na swieta do rodzicow :) no i wlasnie smacznego jaja tez zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Jajka Wszystkim!!!! Pestka, spoznione, ale z calego serducha, mloda kobieto!!! ❤️🌻😘 U nas prad nam odcielo na cala dobe! Panowie dzielnie kopali mi przed domem i w koncu o 1.30 rano zapukali i powedzieli ze prad nam "naprawili" - a juz mialam sie pakowac i do jakiegos hotelu jechac ... to nic ze chata nie posprzatana, najwazniejsze ze ciepla :) Wesolych Swiat Wszytkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i proszę , jeszcze raz od święta stronkę mam ;) pojechaliśmy wczoraj nakarmić kaczki nad jakimś lokalnym stawem a trafiliśmy do Walii :D kaczek nie było choć wody w cholerę ale foty mam ;) miłego dzionka wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka napisalam ci nagg dostalas?? ja czekam na gosci .. i juz umieram z gloduuuuuu hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo widzialam tak na szybkiego co napisalas :) a tak wogole to witam po swietach i przyznaje ze za duzo sie nie przejadlam heh a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×