Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Lena juz chyba mialas podobnej dlugosci wlosy??? na jednym ze zdjec kiedys tam wysylanych wydaje mi sie ze sa podobne jak tylko masz cierpliwosc do ich ukladania albo ukladaja ci sie w miare same to mysle ze bedziesz dobrze wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny- postanowilam sie przyłaczyc do Waszego grona, co prawda nie jestem za granicami kraju ale bylam, wrocilam 5 miesiecy temu, ale czuje sie jeszcze jedna noga na obczyźnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i witam slonecznie :D wzielam sobie wolne bo od paru dni sliczne sloneczko a moje okna brudne ze az wstyd :P zabieram sie do roboty i wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umylam okno w kuchni czekalam az maz wstanie (po nocnej zmianie) zeby umyc w sypialni w salonie tez bym mogla przejechac i tak zrobie jak juz szaleje ze scierka do okien :D u dzieci innego dnia bo musza najpierw uporzadkowac swoje rzeczy ale pogoda ladna to w domu nie siedza (teraz sie pluskaja u kolezanki w basenie) musze drabine wykombinowac zeby umyc porzadnie z zewnatrz(tak mi sie okna otwieraja ze nie da rady od srodka tego zrobic) albo zaplacic komus niech umyje :P orientujecie sie moze ile biora za mycie okien w UK? na pietrze wszystkie mam 3 dosc duze i 1 male ( z reszta jakos daje rade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, siedze z farba na wlosach, w sobote ucztuje na weselu i trzeba jakos wygladac, wiec pozno a ja czekam az farba wezmie te moje wlosiska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nabijaczki bo byl kiedys \"watek do nabijania postow\" ale sie nam zapodzial i trzeba bylo reaktywowac a slowo nabijaczki padalo czasem na tamtym topiku i sie tak samo nasunelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×