Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moja corcia ma niecale trzy latka wiec jeszcze nie odczuwam szkolnych obowiazkow ;d ale wszystko w swoim czasie :) i tak zle i tak nie dobrze - probuje szukac czegos na part time ale kiespko mi idzie - mam wolne tylko weekendy i to od popoludnia... ale wiem ze kiedys jeszcze bede tesknic za siedzeniem w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm Martik i ja narzekam....hihi ale czlowiek szybko przyzwyczaja sie do dobrego:Da poranne wstawanie to dla mnie zmora:Oi lato w tym roku jakies takie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Valeriana liczy sie !!!:P:D nie pociesze Was za bardzo bo na glowie mam to samo :( pogoda nedzna , szkola niedlugo , siedzenie w domu juz mnie zaczelo dobijac ale nie szukam na razie bo na pazdziernik mamy bilety do Polski i zeby mi ktos nie powiedzial ze nie moge jechac albo zebym musiala odmowic propozycje ze wzgledu na wyjazd aaaa lipa lipa lipa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termostat mi siedl w domu i mimo ze grzejniki zakrecone to sa gorace !!!! 😠a ja sie zastanawialam czemu tak duszno i parno mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tydzien jedziemy tylko :( ale akurat dzieci maja tydzien wolnego od szkoly nie wyszlo nam pojechac teraz wiec najblizszy byl pazdziernik juz ponad rok jak wyjechalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piec jest w piwnicy na dole jest sklep wiec ktos wlaczyl ogrzewanie glowne w piecu i od razu u mnie przypieklo hihi juz bylam zadyme robic :) i powinno byc oki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie piec hihi zle sie wyrazilam:Pto cale urzadzenie nagrzewajace hihi-kij wie jak to sie zwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam sami reguluja-hm alternator siie to zwie-e nie mam pojecia nooo a mieszkam w domku i ogrzewanie idzie z piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede na wszystkich swietych akurat 31 mamy wylot no ale to okolice tego dnia :) na dolny slask jade bo stamtad pochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to Ty szkolona JEZDES:D to moze mnie uswiadom bo ja to ciemna masa w takich sprawach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×