Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia 🌻 wiecie co boli mnie ten zab 😠 noz kurde przeciez mnie nic nie bolalo nawet znieczulenia nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity no teraz to wiem :( tego zeba mialam robionego w 2005 roku ponoc to wypelnienie wyparowalo kanal pracuje i zrobily sie luki do tego bylo pekniecie jakies tam w srodku wyciagnal kawalek nie wiem czego, chyba korzenia?!? o ludu masakra jakas wszystko robil pod mikroskopem ultradzwiekami ide zaraz spac wzielam dwie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pojde do niego jeszcze raz niech cos zrobi z tym no chyba ze do jutra przestanie bolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie hindus mowiacy po polsku gdzies w Anglii!! :D bo ja znam takiego mowiacego po polsku ale tu w Polsce, i to zyje tu od 10 lat kupilam szpile, granatowe z rozowa kokardka:D:D:D niestety jakos na zdjeciu wychodza kiepsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka jak ząb ? brrrr jak tak czytam to mnie moje bolą :o Pudełko kcem zobaczyć buty :) mamy nowego lokatora w domu :classic_cool: świnkę morską :) jak się przyzwyczai trochę bardziej (bo teraz schowała się w domku w klatce) to jej , a może raczej jemu bo to chłopiec , trzasnę fotkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam 2 dni temu chomik zdechl...wielki byl i gryzl wiec nie mial kto jemu sprzatac za bardzo :O ale szkoda no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity czyli masz nowego faceta w domu:) Martoszka tez mialamkiedys chomiczke co gryzla i trzeba bylo ja w rekawicy wyciagac z akwarium Uciekam na impre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no , nowy facet :D Martoszka szkoda chomika :( a france właśnie gryzą dość często - świnka jednak ma tę zaletę że nie gryzie , przyzwyczaja się szybciej niż chomik , nie śpi tak często i w dzień jak chomik i jest bardziej towarzyska i spokojniejsza może jak będziesz chciała dzieciom "zastępstwo" to pomyślcie o śwince morskiej ? ja miałam i świnkę i chomiki więc mam jakieś porównanie i polecam pigletka przynajmniej częściej ją pogłaskają i "pobawią" się bez strachu o palce Hugo udanej zabawy na imprezie ! a foto świnki już zrobiłam heheh ;) zaraz Wam poślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Eternity zabek hmm no jakby to powiedziec czuje, ze go mam :o Dentysta powiedzial, ze bedzie bolec tzn bedzie czuly na dotyk przez jakis czas przepisal mi antybiotyk :o zobaczymy co bedzie dalej Czekam na fotke swinki :) Martoszka przykro mi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity nooo narazie nie chcemy miez nikogo z gryzoni ale pewnie o tak dlugo nie wytrzymaja wiec mozna bedzie pomyslec i nad swinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys moja przyjaciolka miala chomika -cukierek sie nazywal a gryzl!! o matko szok potrafil sie uczepic palca :( kiedys mi go zostawila pod opieka jak wyjechala z cala rodzinka Balam sie go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za sałatę ;) Euforka dziwne to trochę że go czujesz mój niby źle zrobiony i do ewentualnej poprawki ale po leczeniu miałam spokój - a miałam leczone kanałowo dwa no ale dentystą nie jestem i każdy ząb inny - oby przeszło szybko 🌼 hehe no całkiem sweet ten cukierek a ja wiem jak boli ugryzienie chomika :o Martoszka z całą odpowiedzialnością polecam świnkę morską jeśli dzieci będą chciały tego typu zwierzaczka i się zdecydujecie na zakup- sami zobaczycie różnicę po chomikach :) a foto już poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity gratuluje nowego domownika hehehe,fajny jest moja gryzie klatke jak najeta z jednej strony to farbe zdrapala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Eternity masz na sniadanie ;) heh zarzadzam diete dorwalam centymetr :p i wage :o noz sie rozbestwilam ze glowa mala nie wiem kiedy ja sie pozbede tego co mi przybylo :D dentysta mowil, ze przedostal sie dalej/glebiej w kanal i do tego jakies drobnoustroje tam szalaly :o stad antybiotyki ale dzis juz nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki za sałatę - oddam śwince hehehehe ;):D klatki nie gryzie bo na razie częściej poza :D Euforka dobrze że już nie boli i po co dieta ? zaraz zima to nie ma się co odchudzać ;) i żeby nie było :p sama mam jakieś nadprogramowe 4 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×