Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek to rób ten przegląd i......... bzyku-bzyku-fiku-miku ;) a tak jak już w temacie dzieci jesteśmy to 6 lutego na "kciny" jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiecie bez pospiechu nie :p jenyyyyyyyyyy w Suwalkach bylo -34 ostatniej nocy, toc to masakraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo kciny hehehe bedziesz krzesna? heheh jesooo ciastek.. jak tam niepozamarzali??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ma być jeszcze w tym roku to trza się do roboty brać!! zapowiadają,że ta noc ma byc jeszcze mroźniejsza i w Suwałkach tym razem może byc -40 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to chrestnym miał być mój....ale mu to wyperswadowałam :P jak pierwsze dziecko chrzcili to nas nawet nie poinformowali,nie mówiąc o zaproszeniu,teraz sobie wymyslili,że jak wezmą mojego to mała będzie prezenty drogie dostawać bo niby chrzestny taki dziany by był.....no więc musieli sobie poszukać innego :P a ponieważ oni z tych co "wyżej sra niż dupę ma" to chrzciny w kanjpie,żeby nie było że ich nie stsć.....więc jadę....choc tak naprawde to wcale nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z wyborem chrzestnych, duzo zalezy od osoby ktora chce sobie chrzestengo full wypas wybrac.....swiadczy o ludziach co zalezy im na prezentach....ja wam powiem moja mala ma chrzestna (R ciotka i R kolega) zanim bylismy w PL i zanim on (chrzestny )nie ozenil sie bylo miodzio teraz nawet glupiej kartki na komunie nie wyslalam choc zaproszenie dostal,i nawet @ slal,ze zadzwoni itp, na obietnicach sie skonczylo,teraz na 18-tke czy na jakas inna impre malej lub doroslej juz cory nawet mu zaproszenia nie wysle,co bede sie narzucac................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, w tym roku to mam w planach zajscie a nie juz wyklucie ,boj sie boga kobito :p,spokojnie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no starsznie mrozno w Pl,zapoiwadaja syberyjskie mrozy,takie temperatury to ja pamietam z jakies 14 lat temu,bylo -20st rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek mojej Gabi chrzestny tak samo ... ja tam nie lece na prezeny w dupie mam .. moja Gabi nie nauczona zeby do kazdego reke po cos wyciagac ... a jej chrzestny widzial ja ostatnio jak miala 3 latka .. tez im poslalam na komunie zaproszenie to nawet nie odpisal i nawet kartki nie wyslal , ze nie przyjada .. a to brat mego M .. wiec uwazam , ze chrzestni nie sa nawet odpowiedzialni za to ze sa chrzestnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziuu -40 mowisz? ja calkiem blisko Suwalk mieszkam:( u mnie jest teraz -25 ma dosc ponad 30 jessuu jak ja odpale jutro auto...mam zawiesc corke i jej kolezanke na polkolonie :( odebrac oczywiscie tez,jak nie odpali auto to pojada podmiejskim autobusem...a jak autobus nie przyjedzie?szkoda zeby marzly i czekaly...bede patrzyla w okno w razie czego czy jezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chestnego wybrali....kuzyna mojego G hihihihi syn sołtysa,bykami handluja więc też na prezenty powinno go stać ;) a co najważniejsze to ojciec tej małej co bedzie chrzczona jak był zaproszony na chrzest swej bratanicy to spytał tak - co mam kupić?tylko żeby to coś tyaniego było bo pieniędzy nie mam :D i kupił karuzele nad łózeczko za niecałe 50 zł......był na tyle głupi że nawet ceny nie odlepił hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala ciastek to 'gumiaczek' niech tam ino dobrze przebada :D ja to juz stracilam nadzieje:( specjalnie juz sie nie staramy bo chyba za duzo o tym myslalam,a niewiem juz sama niebawem 35 mi puknie.... i te moje nieszczesne nadcisnienie,musze brac na to leki codziennie-niby do konca zycia :( a co do chrzestnych szkoda sie wogole wypowiadac, odkąd wyjechalismy kilka razy nas proszono na chrzestnych a jak odmawialismy to wielka obraza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde inretnet mi zamarza bo mam radioey i na zewnartrz ta puszka z radiem :( zanika coraz i musze te radio restartowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ludzie sa dziwni jak moj syn byl chrzczony to chrzestny nawet nie zapytal co kupic mi rybka - nie o prezenty chodzilo jak chrzcil swojego syna (lat6) oznajmil bez skrupolow zeby kupic malemu psp moj maz prezent zakupil ale ja troche bylam rozzalona na komunie w takim razie quad? Na 18 auto? A w prezencie slubnym dom? Poczulam sie naprawde jak maszynka do prezentow i ja wiem ze dziecko nie jest winne ze ma takich rodzicow ale chyba przez nich ja nie pamietam o swietach tego dziecka a wiadomo ze faceci nie pamietaja o takich rzeczach dla zasady;) Ciastek to zainspirowani zimnem w Suwalkach grzejcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko masz rację,faceci nie pamiętają o urodzinach swych dzieci chrzestnych.....u nas to też ja pilnuję,aby chrześniaczka mojego dostała fajny prezent na święta,urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem kazdy powinien postawic sie w sytuacji chrzestnych a tak wogole to moim zdaniem nie wypada odrazu mowic co chce czy powinien dostac chrzesniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×