Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no Gabi ma cale przebranie maska i ubranie tez hahahaaha :D w tym roku bedzie Chinka :D juz je sie znudzilo bycie ksiezniczka :D a na TV to ja sie nie znam ...jak widze roznice w obrazie to widze nic wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas plazm juz malo...wyprzedali chyba bo duzo pradu ciagna nooo ten chlopiec mial cale ubranie z krzyku hihi pestka pozycz na sastepny rok dla Mata hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poczekam az Ledy stanieja choc moj W juz cos baka zeby kupic....ja i tak malo ogladam TV,wieczorkiem jakis filmik moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja nie z tych co podniecaja sie zakupem tv ;-),choc wielkosc nam teraz "przeszkadza" hehehe bo jakos duzy ale zanim sie przeniesiemy a teraz niski czynsz mamy to chce pakupac cos do nowego mieszkania zeby juz po prostu miec i jakos to wygladalo, teraz czekaja nas meble ,a potem to pomalutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ciastek pzryzwyczaisz sie do wioelkosci TV...dobrze ze nie musisz do mniejszosci sie przyzwyczajac :) poslalam wam foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bylo trza Martoszka powiedziec to bym kupila mu na choinke :P przypomnij za rok hahahaha ale wczesniej duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka ja tez poprosze fotki ;) tylko musialabym podac emaila bo zakladalam nowego po czym jak zrzarlo mi wszystkie programy w kompie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeb mnie napier....!! 😠 a boli mnie naprawde żadko-ale dzisiaj jest wlasnie ten raz na pol roku😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam wlasnie do swojej siostry,wiecie ile stopni brrrrrrrrrrrrrr -27 lo matkooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boziu co za buba w pl :O thx dziewczyny za namiary;) mój G w robocie a ja szmunce w kompie od8rano :D w pizamie jeszcze se siedze :P a co!!hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek gratuluję nowego telewizora!! Ja już przeżyłam projektor.LCD,teraz mój się czai na telewizor 3D ja protestuję,bo nie mam zamiaru wszystkiego w okularach oglądać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo wierze bo u mnie w miescie bylo -25 a pewnie poza ok.-30 ciekawo czy moj W odpali auto nie dosc ze jego ropniak to jeszcze stoi na zewnatrz nie w garazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdaki dzis mnie tez głowa naparza :O chyba cisnienie nie takie 😠 sobie siedze pod kocykiem bo mi zimnawo i wlizłam na kawały :) musze wam tu jeden napisac o blondynkach:P jakby co ja tez blondynka ale te z kawałów to buahaha:D 'Dlaczego jak jest zimno blondynka idzie do kąta?? .....bo tam jest 90stopni .... :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro do lekarza, normalnie zwolnienie do czwartku i mam zamiar na nim byc w sumie 2 tydzien mam 80% platny,ale we wtorek pojde do pracy bede miala godziny na zas :-,a sroda i czwartek moze pojde do swego biura popikam na kompie zeby odrobic listopad (skomplikowane-wiem ;-)) taki mam plan bynajmniej im dluzej na wolnym tym bardziej nie chce mi sie wracac lo matkoooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i cos wam powiem,tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, musze sie wybrac do gina bo w planach mamy cosik :p;-),moze w tym roku ,no serio mowie :D:D:D,zrobie se przeglad techniczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Martoszka,no nie przewidzialo Ci sie, mam takie fazy od kilku m-cy,co bede czekac do 40-tki,a tak na serio to szkoda mi malej bo bedzie sama,a tak bzyku-bzyku-fiku-miku i jest nie ;-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalaaaaa ciastek ................ no ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nikt sie nie dowie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu sie uzewnetrznic chciala jak nigdy a ta mnie tu doluje nooooooooooooooooooooooooo :D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×