Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

lece na grilla :D:D:D wlasnie dostalam zaproszenie na za pol godziny :D pewnie juz dzisiaj nic nie napisze bo nie bede w stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Valeriana kusi spaghetti i grillem a ja o misce musli od kolacji :( w sumie to nawet od obiadu bo jakos nie chcialo mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) nie robcie smaka na spaghetti, grilla i podobne - ja na sniadanko kubek kawy z cukrem :D jestem na diecie , juz zrzucilam 3 kilo i dalej dzielnie sie trzymam :) albo teraz albo nigdy.. kurcze jak ja lubie jesc :D i pichcic... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Martik jak szybko zrzucilas te kg? dieta jakas specjalna czy kontrolowane jedzenie po prostu? pochwal sie :) ja mam jakies 6 do zrzucenia tak na pierwszy ogien,a potem jeszcze jakies 2-3 zobaczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zrzucilam to dosyc szybko mysle ze za szybko, bo w 10 dni - a mam sporo do zrzucenia bo sporo przytylo mi sie tu wlasnie w UK, chcialabym jeszcze jakies 12 kg :D a co jem ? na sniadanie kubek kawy z cukrem potem o jakies 11 jablko lub banan, na obiad kolo 14 - gotowane warzywa na parze (gotowe pakowane- fasolka szparagowa, marchewka, kolba kukurydzy) 2 litry wody dziennie niegazowanej herbatka ziolowa Detox :D kolacja nie pozniej niz o 17 - owoc tez albo dwa pomidorki z oliwa takze skromnie czasem kolacji nawet nie jem wiec to raczej drakonska dieta ale dobrze sie czuje lykam witaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak warzyw mam dosc - sporego steka wolowego na teflonie z odrobina oliwy i ziolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle gadam o kupieniu urzadzenia do gotowania na parze ale jak na razie to sie na gadaniu konczy :D jak juz jestem w sklepie to zapominam chleba nie jem juz od dawna - od czasu do czasu tylko jakas kanapeczka i staram sie z ciemnego pieczywa jesli juz slodycze tez mnie nie ciagna jak kiedys (zwalszcza przed okresem niezly odkurzacz ze mnie byl) lykam sobie chrom i magnez z wit B6 przydaloby sie tez porzadnie dupe ruszyc ale jakos nie mam samozaparcia :P jak zaczne cwiczyc to przez jakis tydzien a potem zawsze cos - a to zle sie czuje , a to okres sie zbliza i umieram na bole rower rdzewieje w szopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do przychodni, maz ma problemy z okiem musze sie cos dowiedziec milego dnia paniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko :) kupowaliscie tu moze auto na kredyt ? jestesmy tu 1,5 roku (w sumie to maz) i dostalismy wstepnie kolo 12 a mozliwe ze 10 % roczne odsetki ? duzo czy malo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu mowa o diecie:)hm ja jak chleba nie zjem to wiecznie glodna chodze i slodkie lubie tez-wiec mi cosik ciezko z dieta:O Martik ja Ci nie pomoge bo ja z innego kraju hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dieta.. najwiekszy problem ale jak trzeba to trzeba, dodatkowo mam kopa bo zalozylam sie z mezem o cos :D wiec predzej skonam niz wygra ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik masz ziolko za zaczeta stronke :) 🌼 🌼 🌼 na temat kredytu nie mam pojecia auto udalo sie nam kupic bez kredytu ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ja poproszeswojego meza o jakis szantaz? zamiast zakladu hihihi bedzie motywacja wieksza :D znajomy zmotywowal swoja zone-powiedzial ze jak przytyje nastepne 10 kilo to sie z nia rozwiedzie bo bedzie mu przypominala tesciowa nie wiem czy na powaznie czy nie ale ona sie wystraszyla i przynajmniej probuje utrzymac wage a i z odchudzaniem tez probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam meza rozpieszczacza - jak schudne dostane 200 f na rozwalke :D wiec ostro sie wzielam, zreszta chce mu udowodnic ze potrafie a nie tylko gadam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam bo chlopaki zaraz wracaja a potem do przychodni milego klikania papa :) do uslyszenia jutro o poranku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 200f tez bym schudla :D:D:D:D tym bardziej ze po schudnieciu przyda sie kasa na nowy rozmiar garderoby :D:D:D:D tyle ze moj na to nie pojdzie bo zaraz mnie podliczy ze i tak dobrze wydaje bez chudniecia ;) :D:D:D:D raczej by powiedzial ze wygladam super i mam sie nie zmieniac :D:D:D:D a on bedzie mial 200 na wydanie na kolejne pierdoly do komputera lub samochodu faceci :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie co do poukladania? wlasnie skonczylam plyty ,energia mnie jakos rozpiera a do sprzatania ni ma nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to ja zapraszam:) skonczylam sprzatac kuchnie ale jeszcze odkurzanie i mycie podlog zostalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martik>>> co do kredytu to uwazam ze warunki sa OK. przynajmiej lepsze niz u nas :P ale to tylko dlatego ze przenieslismy konto z jednego banku do drugiego i w nowym jestesmy niecaly rok. powiedzniano nam ze w nowym banku nowa historia kredytowa, wiec na korzystniejsze warunki nalezy poczekac. mi zaoferowano kredyt 10tys. na 16.9% a mezowi 6tys na 22.9%, chociaz on zarabia ponad 1.5 raza tyle co ja. oboje rowniez mamy ISE i oszczedzamy tyle samo. 10% wyglada apetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propo diety wlasnie objadlam sie lodami z polewa czekoladowa i bita smietana:P dita nie polecana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wlasnie \"pomoglam\" dzieciom w sprzataniu ich bajzla czyli czytaj : balagan na srodek pokoju i ukladanie bez pomocy mamy jesli chodzi o jedzenie to przez caly dzien jestem na dwoch kawach,czerwonej herbatce, tabsie chromu,tabsie magnezu i B6 i 3 paroweczkach na cieplo z kromeczka malusienka chleba aaaa i zapomnialabym o puszcze reddsa malinowego w trakcie ktorego spozywania jestem :) no i co najwazniejsze podobno godzinne zakupy to 300 kalorii mniej ja polazilampo centrum handlowym z malym utrudnieniem(marudzace dzieci) jakies 2,5 godzinki a potem jeszcze godzinny spacer do jednego sklepu bo sie zapomnialo tego i owego powinnam chudnac w oczach :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina trzeba sie bylo tymi lodami objesc przed sprzataniem to potem spalilabys troszke ;) stukanie w klawiature tez spala kalorie :D udowodnione na topiku o Szopenie :D wszystkie stukamy i chudniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) wpadlam sie tylko przywitac, bo jedziemy do szpitala na badania a dokladnie do okulisty, mam nadzieje ze pojdzie szybko i sprawnie.. valeriana - co do kredytu - tez nam sie wlasnie wydaje ze warunki sa sprzyjajace, tymbardziej ze to nie od naszego banku, a to kredyt samochodowy, i chyba sie zdecydujemy bo wreszcie bedziemy miec jakas historie kredytowa :) milego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×