Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martik zdroweczka :) 😘 a corcia nie zlapala od ciebie? moje zaczely lekko \"chyrlac\" i nosami pociagac :o ale postaramy sie zdusic w zarodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalic ze dzis pierwszy raz w zyciu lowilam ryby:)nawet zlota zlowilam:D co Wy wszytkie chorowite-zdrowka zdrowka zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Hugolina a spelnila chociaz jedno zyczonko? ;) rybki lubie jesc :) ale do lowienia chyba bym nie miala cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeee nuuuuuuuuuuuuuuddddddddddddddyyyyyyyyyyyyyyyyyy nic mi sie nie chce nie ma co ogladac nie ma gdzie isc bo pogoda nijaka :o spac tez nie ma jak bo dzieci mi chalupke wywroca do gory kolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam wszystkich 🖐️ ostro gonicie do 1000 kolezanki :) wczoraj poszlam do pracy nastukac troche nadgodzin, bo chcialabym przedluzyc sobie wakacje w Polsce. potem wieczor filmowy i tak zeszlo. co do ryb to ja czesto lowie - najlepiej biora mrozone kostki z supermarketu :D naprawde polecam. nawet dlugiej wedki nie trzeba bo wystarczy wysiegnik wlasny :) udanych lowow i do jutra 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeriana no ja tradycyjnie na chlebek lowilam:)a o mrozonkach pierwszy raz slysze dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki kochane :) zdrowko juz calkiem dobrze jestem wsrod zywych :D nie bylo mnie na cafe pare dni i czytam zaleglosci milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik dzieki za link :) moj maz od razu wola zeby zapisac w ulubionych :D super ze zdrowko juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada :P znowu...:P dzisiaj odwolano pare pociagow, w tym moj. na szczescie u nas podstawili autobus. kolezanka mowila ze w gazecie bylo zdjecie kompletnie zalanych torow. ciekawe co bedzi jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity masz🌻za stronke Martik dobrze ze juz lepiej Valeriana u mnie tez pada:Oech do nizego takie lato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez popadalo ale nawet nie duzo nawet sloneczko troszke poswiecilo a jeszcze jakies pol godziny temu termometr pokazywal 17 stopni rewelacyjne lato to nie jest niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) sloneczko u mnie od samiuskiego ranka :D jeszcze jest chlodnawo ale mam nadzieje ze pozniej pogrzeje :) pranie wyschnie na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 juz mi wyschlo pranie wrrrrrrr sasiad wzial sie akurat dzis za sprzatanie syfu w swoim ogrodzie i sprzata przez palenie wszystkiego co da sie spalic 😡 jakos mnie nie uszczeslwia zapach dymu na moich bialych koszulkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez caly zeszly rok wywalal rozne graty z mieszkania do ogrodu bo robil chyba remont caly rok lezaly te graty a on akurat dzis musi je sprzatac 😡 tak jakby nie mogl sprzatac ich na biezaco wiem marudze bo ma do tego prawo ale czemu dzis??????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie orientujecie sie przypadkiem czy w jakichs konkretnych miejscach (supermarkety , inne sklepy) mozna zostawic zuzyte baterie???? gdzies mi sie to o uszy obilo ale nie jestem do konca pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×