Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity🖐️:Dja juz zjadlam zupke jarzynowa:D hihi i batonika:Oech cos mam slabosc do slodkosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakbym w szafce nic slodkiego nie miala:)a tak wiem ze jest i do mnie gada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Twoja corka juz poszla do szkoly?ja dzis swoja na basen nie puscilam-bo smarka i znow kaszle:(ech pewnie przez ta krolowa😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle ze moja basenu nie ma (miala w zeszlym roku) a to wiadomo ze sie nie opatuli po wszystkim jak trzeba i nie daj boze mokra glowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tutaj niema na tym basenie suszarek:O a basen ma co tydzien-w zeszlym roku miala raz na dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam sobie naszykowac wloszczyzne rosolowa do zamrazarki ale sie okazalo ze jak sie laski moje do marchewki dorwaly tak tylko 2 mi zostaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam marchewke ugotowana potem podsmazona z czasnkiemna maselku mniam:D Lenka niech maly nabiera sily❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ten basen to Wasze dzieci na pieszo? czy moze w szkole jest? moja dojezdzala autobusem szkolnym chociaz to raptem kilka minut drogi na pieszo tyle dobrze wlasnie ze z tymi mokrymi glowami nie lezli na piechote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chodzi do malej szkoly i tam basenu niema-jezdza autobusem do miasta-ale ten basen troszku stary jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena to dobrze-bo tu raczej nikt nie zwraca uwagi czy dzieci czapki maja:O nie wspomne o tej wizycie krolowej:Pjak taki ziab byl a dzieci musialy stac bez czapek i rekawic😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze dobrze ze i nauczyciel przypilnuje troche ! u nas tez pilnuja - jak brzydka pogoda to przed drzwiami u mlodszej jeszcze pani im kurtki zapina , kaptury na glowy jak pada itp u starszej wychodza sami wiec nie za bardzo im kto przypomina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 🌼 starszej to ja co rano kazanie strzelam - zaloz kurtke jak idziecie na przerwe ,pozapinaj , nie sciagaj ,zamotaj szalik itd itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to u nas wlasnie na mlodsze zwroca bardziej uwage w junior juz sa za \"stare\" dzieci zeby za nimi biegac zreszta angielskie dzieci lubia sobie w samych bluzach na boisku biegac dlatego zawsze starszej truje zeby pamietala ze ma sie nie rozbierac jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja juz widzialam ludzi jak jezdili z odkrytym dachem:Onie wspomne o dzieciach na ogrodzie w krotkich rekawkach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina ja tez ! u sasiada naprzeciwko dziewczyny biegaly na letniaczka normalnie ! a w cabrio widzialam pare w sobote-a zimno bylo jak diabli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj tez wzielam lezak i siedzialam na ogrodzie ale bylam w grubym swetrze bo jak wiaterek zawieje to zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce sloncem ale wlasnie zeby temperatura jeszcze byla wyzsza! moje dziecko chcialo isc w bezrekawniku do szkoly ale przyprowadzilam ja do okna , pokazalam szron i zapytalam czy nadal chce w nim isc nie chciala :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×