Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ euforka a to gnoje no ... ale zawsze tak robia kawalerom i pannom :O dla spajka 🌻 zeby wyzdrowial ... ja na swego nauczyciela nie nazekam ... kuwa jaki on madry .. chyba z 6 jezykow biegle zna ... wszystko o wszystkim wie nawet ksztalty panstw poprawnie rysuje ... itp... no wszystko heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka niestety masz racje :( i jeszcze zeby bylo tego malo musze dojechac ze 100km :o ech szkoda gadac hih to szkolony ten twoj nauczyciel :D Martoszka ja tez tego filmu nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12102 stawiam |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_| |_||_|..🌻🌻..|_||_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka zachoruj ;-) to szkolenie Cie ominie, a to po swietac czy przed masz sie szkolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ludzie jak mnie gardlo znow boli😭jeden dzien jest lepiej a potem wraca z podojnym bolem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka za limit:) 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 pokombinuj-moze np zlapac Cie grypa zoladkowa-trudno udowodnic hihi i wymigasz sie z wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Ciastek podobna rade dal hihi i jeszcze mnie od rana fatum zlapalo:P hihi zamilklam dzis na calego-zostalo mi pisanie na kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalo 2 dni heheh dla mego starego 1 ... a miche cieszy jak dziecko ehhe zobaczymy zobaczymy .... u mnie juz wsio gotowe no ino zarcia nie ma hhahhhaa stroik kupilam sobie na stol .. zywe galazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego dwa dni mu zostaly?? ja tez wczoraj zrobilam stroik, a raczej zebralam gotowce do kupy i nawet nawet w komplecie wyglada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolo 👄 heheh mowicie zachorowac dobry pomysl, tez mi taka mysl przeszla przez glowe w ogole to moze sie rozchoruje do swiat? :D szkolenie w czwartek - ten czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek zrob fotke stroika:) Pestka tyz-no ja musze w koncu swojego pstryknac Euforka no grypa zoladkowa moze Cie chwycic dzisiaj w nocy np;) i jutro nie pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa nie wylamie sie-u mnie tez pada :P Pestka pewnie ma na mysli ze zostaly jeszcze 2 dno do wolnego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz sie sle, ale nie wiem kiedy sie wysle, znow moj komp dziala jak slimak nie no, ja tez wsio kupilam oddzielnie tylko zlozylam w kupe hehehe, takze moj to taki nie moj no :p,tyle ze wszystko sztuczne to Ci dobrze jak juz bedzie mial wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam galazki i zielsko prawdziwe:)musze podladowac baterie to cykne ide sprawdzic poczte czy mi sie juz przyszlo od Ciastka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja postawie 15 902 hihi I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_🌻🌻I_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo i ja zaraz posle.. tylko sie nei dziwidz swieczka .. bo Gabi zdazyla juz polamac hahahhhahahah..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak choinke kupie to moze z tylu doloze pare zieleniny bo z tego kwiata to pret taki za swieca jest,przydaloby sie go zakryc:p mialam dzis isc szukac czegos na stol, w sensie obrusa, ale nie chce mi sie,poczekam na fundusze :p, ktorych i tak bedzie malo, bo dzis kredyt pobieraja bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote musze malej prezent kupic, Wy cos kupujecie, moja chce te ubieranki Barbie-design

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×