Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wrocilam ze sklepu pestka ale ja o krzeslach pisalam a nie o stroiku buahahhaha hugo czym Ty swego kota karmisz ze on taki wielki hehehehe,a moze mu poobcinalas co nie co hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no widac na zdjeciu czym buhahahaha a tak na powaznie to bylo dla kunia od czarnego pita hahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie krzesla pakupala, myslalam ze jakies nowe masz, bo na focie ze stroikiem jakies czarne obite skora mnie sie ukazaly :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srutututu majtki z drutu :p eternity daj znak nam, where are Youuuuuuuuuuuuuuuuuu?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladala ktora "Miasteczko Salem" lub "Powrot do miasteczka salem" mam sciagniety, chiba obejrze dzis przy prasowaniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja juz w doma wczoraj zapomnialam napisac ze znowu mialam pecha z autem chcialam zatankowac i za groma nie chcial sie otworzyc korek od wlewu paliwa i jeden facet prubowal i ten co obsluguje wyszedl i srubokretem i nic malo nie polamal i pojechalam z niczym :O dzis niech moja meza kombinuje bo na koncowce dlugo nie pojezdze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) będę płakać - nie mam się w co ubrać na święta :O ciuchy jakieś takie szmatławe w sklepach,a jak znajdę już coś co mi się podoba to albo rozmiar 34 albo 42 będę w jeansach na święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no ale zgadza się....ponad rok temu Pestka w ciąży była :) i teraz sobie popisały do siebie :zaciążona Pestka z Pestką - mamą Dawidka hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina normalnie refleks z rezerwacją autokaru powalił mnie :P trzeba było w piątek rano zadzwonić i powiedzieć - ja MUSZĘ mieć bilety na dziś wieczór hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Izunia wazne ze jade:D wlasnie w piekarni spotkalam malej nauczyciela:Ptaki strasznie chory niby jest:P w ciagu pol roku moja majuz 3 nauczyciela po ciagle ktos choruje-wlasnie widzialam w piekarni jaki chory:P w pierwszej klasie tez 3 razy sie zmieniali-cos nie lubia chyba swojej pracy hihi Martoszka niech teraz malz jedzie tankowac samochod hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze dzis na miasto jechac bo w szkole robia sobie dzieci prezenty az za 2,50 euro:Pciekawe co ja kupie za taka kwote hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja ze slodyczy dziecko nie bedzie sie cieszyc-pewnie troche przekrocze limit hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a da chłopca czy dziewczynki? bo dla dziewczynki chyba łatwiej - jakies ozdoby do włosów,biżuteria albo notesiki i ołówka z ulubionymi postaciami i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×