Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość olcia8805
Kamila-czestochowa nie wiem czy jesli cie nie przyjma to cie poinformuja, mi na koniec rozmowy powiedzieli ze skontaktuja sie tylko w przypadku gdy beda zainteresowani. najlepiej przedzwon sama i sie dopytaj w piatek i bedziesz miala pewnosc co i jak. co do pensji to duzo wiecej niz 1317 brutto. desildka niestety ja ci nie pomoge bo ja bylam tylko na rozmowie indywidualnej. a co do zarobkow wydaje mi sie ze to zalezy tez od tego na jakie stanowisko startujesz, ale jakie sa zarobki w wa-wie niestety sie nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynajot: dzięki wielkie na info :) jutro kupie bileciki też na 90% pojade o 6.05 ewentualnie tym następnym o 9.55. Najpóźniej jutro będe wiedział co i jak i dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika lodz mozemy sie umowic jakos w gdyni albo ajk bedziesz wsiadac w lodzi.masz moze maila to byloby latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia8805 Mnie też na pierwszym etapie powiedzieli, że jeśli będzie negatywna decyzja to się nie odezwią, natomiast już po ostatniej rozmowie powiedziała mi kierowniczka, że dadzą znać jaka jest decyzja tylko tak jak pisałam nie spytałam w jakim czasie. Wiesz u Ciebie był tylko jeden etap to też może inaczej.Wiesz nigdy tyle nie czekałam na odpowiedź, wiec sama nie wiem co myśleć na ten temat. Zadzwonię w piątek chyba sama jak do tej pory nie będzie odpowiedzi.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
Kamila ja sie zazwyczaj spotykalam z tym ze daja odpowiedz po tygodniu... a oni to juz doslownie trzymali sie co do daty...hehe rozmowe mialam w poniedzialek powiedzieli ze do piatku dadza znac jesli beda chcieli mnie zatrudnic, co do czego byl piatek bylam pewna ze nie zadzwonia a oni zadzwonili popoludniu... i mysle ze tutaj nie ma reguly czasem tez zdarza sie ze maja na odpowiedz dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_łódź
hej kunyszaczek mój adres: mzajaczkowska83@wp.pl w niedziele 06/02 mam pociąg 5:41 w Gdynii jestem na 13:40 a potem jeśli dobrze pamiętam pociąg do Władysławowa jest o 13:51 jeśli będziesz którymś z nich jechać daj znać,umówimy się pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola013
witam, dzisiaj (sroda) babka z skok-u stefczyka zadzwoniła i zaprosiła mnie na rozmowe rekrutacyjną na piątek nic nie wspominała czy to będzie jakieś spotkanie grupowe czy indywidualne i nie wiem czego sie spodziewać i jakich pytan. Składałam aplikacje na opiekuna finansowego cokolwiek to oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasoprzestrzenny
Hej, mam pytanko- Czy wszyscy po szkoleniu we Władysławowie, na które podpisuje się dwutygodniową umowę zostają w SKOK-u. Czy istnieje możliwość udania się do Urzędu Pracy po takim szkoleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) jade do Władysławowa z Krakowa o 6.05. więc jak ktoś chce to możemy sie umówić na na dworcu czy peronie ... obojętne. Mój mail dawidap@interia.pl . Pozdrawiaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beakrakow
Do Wioli: jeśli Cię nie poinformowała o spotkaniu w grupie, to będsziesz mieć spotkanie indywidualne. Pytania dotyczące wykształcenia, sposobu na pozyskiwania klientów, ile chciałabyś zarabiać, i czy będziesz mogła pojechać na szkolenie do Władysławowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbxb
jakie wykształcenie trzeba miec piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola013
Praca w Chojnicach woj. pomorskie 45tyś mieszkańców. Jutro się okaże co mnie czeka, zdam relacje. Puki co to czekam na dalsze podpowiedzi z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
wiola i dodatkowo na pewno będziesz miała scenkę sprzedażową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kunyszaczek
wlasnie po takich wypowiedziach widac kogo tam przyjmuja - srednia krajowa wynosi ponad 3700pln, a wy mowicie o najnizszej pensji i nazywacie ja srednia krajowa hahaha, zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desildka
nikt nie napisal bo im wstyd, 2000brutto maksymalnie prtzy zalozeniu, ze plany wyrobione w 100% bo pensja jest ruchoma, 60% stale a 40% ruchome, to sobie policz ile dostaniesz do reki w razie jak plany beda na glowe 500tys. bo na tyle mozesz liczyc w wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
wlasnie wyznaczono kolejny termin szkolenia... rozpoczyna sie 21 lutego;) jesli ktos na nie jedzie dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia8805 dzwoniłam przed chwilą do Krakowa z zapytaniem czy zostanę przyjęta do pracy. Powiedziała mi Pani, że widocznie nie została podjęta jeszcze decyzja i dadzą znać jak tylko będzie wiadomo.Także muszę jeszcze sobie poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
no to teraz mozesz byc spokojna:) bo jaka by ta decyzja nie byla na pewno Cie poinformuja:) no i w razie czego widzimy sie na szkoleniu 21 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co na malo osob ogolnie w dzisiejszych czasach zarabia srednia krajowa wiec nie wymagaj cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jadę na szkolenie do władysławowa 21.02....bede jechała z Poznania 20.02, moze ktos tez jedzie to sie zgadamy i bedzie nam razem raźniej......acha moglby ktos napisac jak wyglada ten test i czy jest trudny??? po ile godzin dziennie trwa szkolenie?? tak pytam z ciekawosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
hej patii2011 ja jade na szkolenie 21 ale ja jestem z warminsko mazurskiego wiec pewnie nie spotkamy sie w jednym pociagu ale zawsze mozna sie umowic gdzies w gdynii na stacji jesli nasze pociagi bylyby tam o podobnej godzinie;) zajecia zazwyczaj od 8.30 do 16. a do opanowania na wejsciu dostaje sie dosc duzy stos materialu... a co do egzaminu sama nie wiem podobno jest teoretyczny i praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola013
to jestem po rozmowie, była jednak indywidualna z 3 osobami. Pytania bardzo zróżnicowane na szczęście nie miałam scenki sprzedażowej. Pozyskiwanie klienta, doświadczenie, czemu akurat SKOK, czym się różni bank od SKOKu, kwestia wynagrodzenia, o szkolenie sie nie pytali no i jeszcze z jakieś 20 pytań. Powiem tak byłam z siebie dumna jak stamtąd wyszłam pierwszy raz się nie zablokowałam co mam w naturze. Zobaczymy czekam teraz ok 2 tyg na odpowiedź. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lepiej w banku pracowac
za prawdziwe pieniadze? poza tym skoki maja najdrozsze pozyczki na rynku finansowym, bo trzeba doliczyc koszty zapisu w kasach i zalozenie konta, ktore jest obowiazkowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc olcia. ja jade z Poznania pociagiem o 8.30 i w Gdyni bede tak o 14.30...fajnie byloby sie zgadac i razem dojechac na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
pati ja nie wiemjeszcze o ktorej jade, wszystko bedzie uzalenione od tego jaki bede miala plan w szkole. jak cos bede wiedziala to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumen
Ja pracowałem w Skoku Stefczyka ponad dwa lata i powiem,że były miesiące kiedy można było zarobić ponad 4500 tys na rękę,średnia to ponad 3000 tys.,dodam,że pracowałem jako doradca finansowy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do reszty (razem ze mna 9osob bylo) osob ktore byly ze mna na assesment center w rzeszowie (OF skok stefczyka). dzwonili do kogos? a tak to na kogo stawiacie? i jakie wrazenia po AC?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×