Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość olcia8805
patii2011 musisz zalozyc konto przed wyjazdem bo bedziesz musiala podpisac dyspozycje na jakie konto bedzie ci wplywalo wynagrodzenie. nie poinformowali cie o takich rzeczach w twoim oddziale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba miec koniecznie u nich to konto zalozone czy mozna miec w innym banku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
mozna miec w innym banku jesli sie juz np te konto ma. a jesli sie nie ma wogole tomozna u nich zalozyc ale tez nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiem ze trzeba miec konto, ale myslalam, ze typowo w skoku, bo cos mi sie tak obilo o uszy....to moje gg 33970581

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytam, to wielu z was zamiast rozmowy mialo naprawde tortury..ja bylam na dwoch spotkaniach i bylo bardzo fajnie, normalna rozmowa trwajaca zaledwie 30 minut, a juz po tygodniu zadzwonili...dzis pakuje sie na szkolenie i nie ukrywam, ze strasznie sie boje..czy jedzie ktos z poznania na szkolenie jutro????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wracamy ze szkolenia,jestesmy w pociagu -pozdrawiamy wszystkich ktorzy jada inna trasa.Szkolenie bylo zajebiste,ludzie mistrzostwo swiata:) tak wiec nic sie nie bojcie bo jest naprawde super,nam juz sie teskni ... i pamietajcie skokcom sie zawiesza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szkoleniu przygotujcie sie na duzo pracy z ktorej i tak niewiele wyniesiecie ciekawe jak na oddziale??a czy ktos wie jak moze wyglada sprawa z wykonywaniem planoiw ws skok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamakota
Cześć wszystkim 16-tu Nowym Skok'owiczom. Mam nadzieje,że szczęśliwie dojechaliście do swoich domków. Dzięki Wam za te cudowne dwa tygodnie w morskiej krainie. Jesteście supeeeer i już mi za Wami tęskno... :( Nowiciuszom życzę dużo cierpliwości! Pozdrawiam ze Świętego Miasta :) P.s. Jusi jaka jest ta herbata malinowa??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talinka
Witam, wlasnie zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko specjalisty w dziale wspomagania zarzadu w SKOKu. Moje pytanie brzmi na czym ta praca polega i czym zajmuje sie osoba na tym stanowisku. Dodam, ze w wymaganiem byla tylko znajomosc obslugi komputera i urzadzen biurowych oraz znajomosc archiwizacji dokumentow. Mam nadzieje, ze ktos z Was odpowie na moje pytanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy ktos z was sie orientuje jak wyglada pierwszy dzien w pracy na stanowisku opiekuna????tzn jest jakas opieka czy od razu wrzucaja na gleboka wode???dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.t.a..
hej, czy ktoś jedzie na szkolenie do władysławowa 7 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_987
mam rozmowe w biurze makroregionu w rzeszowie kazali mi zarezerwowac 2,5 godz moze ktos mi napisac o co pytali i czy byly jakies zadania do wykonania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u sr6u a
Ja mam jutro rozmowę kwalifikacyjną -SKOk Wspolnota. Troszkę się obawiam;) O co mogą mnie pytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja byłam na AC w Katowicach w skoku Stefczyka były 3 zadania do wykonania. Prezentacja kampani reklamowej, potem dyskusja nad problemem i scenka. Ogólnie bardzo fajnie. Mieli sie odezwać do 3 tygodni- dzis się odezwali i zaprosili na drugi etap. Czy orientuje się ktoś jak wygląda drugi etap i czego mozna się spodziewać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też pytanie dotyczące szkolenia. W jakich godzinach we władysławowie odbywają się te szkolenia i czy np popołudnia ma sie wolne imożna sobie pójść gdzieś czy trzeba sie uczyć czy jak to wyglada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekna
nika198526 w jakim dniu byłaś na pierwszym spotkaniu 16 czy 17 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekna
czy ktoś z grupy w Katowicach SKOK Stefczyka, z 17 lutego przeszedł do kolejnego etapu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmk
Moi drodzy zaczynający pracę w Skok Stefczyka - wszystko zależy od oddziału gdzie będziecie pracować, tzn. i zarobki i atmosfera i plany sprzedażowe. No i indywidualnie od osoby zaczynającej swoją karierę zawodową. Zarobki nie są najgorsze. przypuszczam, że ok 1300 na rękę + premia za sprzedaż, która może być w granicach 100-700 zł. Nie wiem dokładnie jak to się obecnie kształtuje. Szkolenia są fajne, ale trwają prawie cały dzień, choć jest czas na imprezki, tylko, czy sił starczy. Wiedza tam nabyta to tylko ok. 20 % tego, co musisz wiedzieć w oddziale. Reszta to nauka podczas pracy, oczywiście jeżeli znajdzie się ktoś koleżeński, który ci pomoże. To nie jest niczyj obowiązek, żeby cię wdrożyć. Szukam osób, które jadą na szkolenie w terminie 7 lub 21 marzec 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia.1
do mnie zadzwonili już w dniu rozmowy kwalifikacyjnej. Jadę na szkolenie 7 marca. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precioza
witam, ja jade na 7 marca na szkolenie we władku, mój nr gg:4279431. Piszcie jezeli jedziecie w tym samym terminie. ;-)) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_987
Jesli odezwa sie do kogos kto mial rozmowe 25.02 w Rzeszowie prosze o wpisanie sie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształceniee
mam pytanie do osób zatrudnionych w skok czy też zaproszonych na romowe jakie wykształcenie macie? średnie, wyższe w trakcie studiów? Z dosiadczeniem czy bez? Proze o odpowiedz za c z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia111
wercia.1 a w jakim mieście miałaś rekrutację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia111
ja zostałam zaproszona na rozmowę; mam wykształcenie wyższe i doświadczenie w obsłudze klienta ale nie w branży finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_987
ja wyksztalcenie srednie rocznik masz podany w nicku:) ale prawie 2 lata w bankowosci pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakrk
ja w srode ide na 2 etap w krakowie. byl juz ktos na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy ktoś będzie w środę 02.03. na rozmowie w SKOKu w Luboniu, k. Poznania? Stanowisko - Doradca Finansowy. Czym się zajmuje i ile zarabia doradca? Czy wiecie coś o tym konkretnym oddziale, jaka atmosfera ? Proszę o informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka2345
czy ktos moze cos powiedziec o pracy w skok jaworzno? moze byl ktos ostatnio na rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×