Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Witam:) Kunyszaczek ja tez jade z Krakowa,myslalam o pociagu o 9:55 ,nie wiem czy taki jeszcze jezdzi-bede sie orientowac telefonicznie.Mozna sie jakos umowic,bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
a kto jedzie w nastepnym terminie po 7 lutego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rozmawialam i mozna jechac pociagiem o 6.05 z krakowa i jest sie na 14 w gdyni, wydaje mi sie ze moze tym lepiej zawsze szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bedzie mial mnie kto zawieźc do Krakowa tak wczesnie(jestem z innej miejscowosci).. :( godz 8-9 juz by mi pasowała,bo wsiade w busika i dojade w razie gdybym nie miala kierowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_łódź
kunyszaczek może umówiemy się jakoś w gdyni??? ja też będe się tam przesiadać ok.14 na pociąg do władysławowa daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beakrakow
W środę idę na pierwsze spotkanie rekrutacyjne do SKOK zachodnia, (w jakimś hotelu w krakowie) czy ktoś może mi napisać czego można sie spodziewać na tej rozmowie, czy we wszystkich skokach szkolenia odbywają się w Władysławowie, z góry dziękuję za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
kochane po szkoleniu wpadnijcie na to forum i napiszcie jak bylo i czy egzamin byl trudny...bo ja jade zaraz po waszym powrocie i tez juz sie stresuje powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaKrk87
jutro ide na druga rozmowe do skok stefczyka, czego sie moge spodziewac? czy na szkolenie trzeba jechac w ich wyznaczonym terminie? czy myslicie ze jak jutro druga rozmowa to szkolenie bedzie7.02 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
gosiaKrk87 mysle ze nie 7 bo jeszcze po rozmowie beda mieli jakis tydzien na to zeby dac ci odpowiedz no chyba ze dadza ci odpowiedz w piatek... ale chyba by ci enie wyslali tak z dnia na dzien. ja juz jestem jakies 2 tyg po rozmowie i prawie 1,5 tygodnia po tymjak mi dali odpowiedz ze mnie przyjma ale nie jade na szkolenie 7 lutego bo niestety nie moge i to nie jest dla nich problem zeby poczekac i jade w nastepnym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika lodz no pewni ze mozemy sie jakos ustawic zawsze to razniej ja z krakowa mam pociag o 6 rano wiec trzeba by sie dogadac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaKrk87
olcia8805 pocieszyłas mnie bardzo. może sie jeszcze okaże że bedziemy w jednym terminie na szkoleniu, własnie 20.02.2011 mam egzamin na uczelni, jest to ostatni w mojej sesji i nie chciałabym go zawalic, dlatego nie pasuje mi to szkolenie 7.02, a jeszcze takie pytanie to prawda że oni każa założyć konto u nich w banku? olcia jeszcze jak bys napisała czego moge sie spodziewac na tej drugiej rozmowie, ps. tez bylas w krk na długiej na spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_łódź
kunyszaczek daj jakiś namiar do siebie dogadamy sprawę spotkania w Gdynii być może będzie jeszcze jechać Paulina z Częstochowy,póki co ma być ze mna w kontakcie pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowia
do beakrakow: jeśli skok jest w grupie Kas stefczyka to szkolenie jest w władysławowie.zachodnia jest więc szkolenie jest tam.pytania mogą być jak byś pozyskiwała klientów,jak zareagowałabyś na nerwowego klienta itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
GosiaKrk87 ja bylam tylkona jednej rozmowie kwalifikacyjnej. beda napewno scenki sprzedazowe, ile chcesz zarabiac jakbedziesz pozyskiwac klientow i ogolnie nic trudnego. a co do konto to nie jest to obowiazkowe ale lepiej patrz na tych comaja u nich konto, tzn jest to mile widzane u pracownikow ale nie ma takiego wymogu jesli np. masz juz konto gdzie indziej. ja jestem z warmi i mazur wiec nie bylam w krk na spotkaniu:) no to byc moze sie spotkamy na szkoleniu:) ja ostatni egzamin mam 13 chyba ze wczesniej na zerowce uda mi sie zaliczyc. ja sesji tez niemoge zawalic i oni to na szczescie zrozumieli:) nastepne szkolenie bedzie najprawdopodobniej 28 lutego lub najpozniej 7 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka26
Witam, a jakie zarobki Wam proponowano? Może coś wiecie i le będziecie miały na pasku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie byłam na drugim etapie rozmowy do skoku stefczyka w piątek dziś już wtorek i nie zadzwonili do tej pory nie wiem czy jeszcze są jakieś szanse, że zadzwonią do mnie z pozytywną wiadomością??? nie spytałam ich do kiedy teraz dadzą mi odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
Kamila- Częstochowa musisz jeszcze poczekac do mnie zadzwonili po tygodniu, a jak sie nie odezwa do piatku to sprobuj sama zadzwonic w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibi
A czy ktoś coś może powiedzieć na temat Skoku "Piast"?? Ile się zarabia na kasie a ile na dysponencie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunyszaczku: masz już bilety z krk do Gdyni ?? Dużo ludzi jedzie z Krk lub okolic ?? wiesz ile kosztują bo to jest ciopąg intercity?? i tam się rezerwuje bilety chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim, tez wybieram się do wladka 7.02 na szkolenie do skoku, jestem z okolic Wałbrzycha i będe już wyjeżdżać pociągiem intercity do Gdańska juz w sb 5.02 zeby byc w Gydnia około 9,. mama nadzieje ze ktoś też się wybiera tym pociągiem, żeby nie jechać całą drogę samej już się trochę zintegrować. A jak coś to możemy się spotkać w Gdyni. To moje gg 9091077 myślę ze tak będzie lepiej się zgadać poniżej jest trasa pociągu intercity którym będę jechać, może ktoś się skusi Wałbrzych Miasto 21:51 Świebodzice 22:09 Jaworzyna Śląska 22:26 Wrocław Główny 23:44 Wrocław Mikołajów 23:50 Oborniki Śląskie 00:15 Żmigród 00:33 Rawicz 00:54 Leszno 01:24 Kościan 01:48 Poznań Główny 02:52 Gniezno 03:29 Mogilno 03:54 Inowrocław 04:27 Bydgoszcz Główna 05:08 Laskowice Pomorskie 06:16 Tczew 07:49 Gdańsk Główny 08:19 Gdańsk Wrzeszcz 08:25 Gdańsk Oliwa 08:30 Sopot 08:36 Gdynia Główna 08:47 stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia8805 dzięki bardzo poczekam i wszystko się okaże tylko ciekawe czy nawet jeśli nie będą mnie chcieli przyjąć to też dadzą mi odpowiedź, sama nie wiem co mam myśleć dziś wyszło nowe ogłoszenie na teren Częstochowy a ja nie dostaje odpowiedzi ogólnie mieli przyjąć 3 osoby tak się dowiedziałam na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beakrakow
do krakowia: dzięki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę, że się nie
wypowiadacie na temat pensji, więc pewnie 1317 brutto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun klienta
podstawa 1400 + premia max do 2000 brutto całość, czyli 1400 do ręki przy założeniu, że się wyrobi plan i dostanie 100% premii, więc lepiej za kasjerke robić, ta sama płaca, a mniej stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun klienta
no chyba, że jeszcze prestiż - PRACUJĘ W "PRAWIE BANKU", a nie na kasie jak TY, a że zarabiamy tyle samo, to już inna bajka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desildka
Witam, właśnie do mnie zadzwonili i zaprosili na to grupowe spotkanie w Warszawie. Czy coś się zmieniło na tych spotkaniach? I przede wszystkim. Jakie są zarobki w Warszawie, a dokładnie w Legionowie -bo tego nikt nie napisał. Liczę na jakąś odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilet z Krakowa do Gdyni kosztuje 141zl,ja tez pojade tym pociagiem o 6:05 wiec kto ma plan jechac o tej porze to mozemy sie umowic .Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×