Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość j.a.a.
a jaka jest pensja na okresie próbnym? I czy w grę wchodzi tylko praca na pełen etat czy istnieje możliwość pół lub 3/4 etatu? I z tego co czytam to szkolenie jest obowiązkowe, przez to zastanawiam się czy iść w ogóle na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka_wisnia
ja jadę do jaworzna na szkolenie 28.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp.
ja właśnie dzisiaj idę na rozmowę i po przeczytaniu tego wszystkiego trochę się obawiam . ale mam nadzieje ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popkijklkl/;'')
byłam na rozmowie na Abraham dzisiaj - ta rozmowa kwalifikacyjna to jedna wielka pomyłka . trwała 2 godziny i bez nadzieja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darja
Cześc :) Ja jade 26.07 do Władysławowa - z Wrocławia. Ktoś jeszcze? Przeraża mnie podróż i samotne wieczory, przydalby sie kompan do piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darja
sadovsqaa@o2.pl zapomniałam dodać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
gdyby ktoś jechał do władysławowa 9 sierpnia to dajcie znać ;)) pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek467
hej ja zostałam przyjęta pojechałam na to całe szkolenie i powiem szczerze jak dla mnie to było to straszne materiał nie jest trudny natomiast podejście tych którzy szkolą i sposób w jaki niekiedy nas traktują straszny. poza tym non stop nauka i nauka jakieś egzaminy a ta okolica jest straszna bo 21 strach wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11111
Ja jade na szkolenie 09,08 skąd jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 111111
jedzie ktos jeszcze 9,08 do władysławowa na to szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1111111112
jak wyglądal pobyt w osrodku szkoleniowym we wladyslawowie czy to ta villa dominik przy ul brzozowej? A jak z egzaminem moze ktos napisac co bylo czego sie mozna spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafa12
rekrutacja to porażka dlatego ja zdecydowałam się brać udział w konkursie o pracę na stronie www.energa.pl/konkurs . Warunek uzyskania pracy to przedstawienie jak najlepszego planu rozwoju wirtualnego biura eBOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaaaaaa
Ktos jedzie na szkolenie do Jaworzna 23.08?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
ja jadę z Torunia :) Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jadę do władka z wawy 08.08 pod wieczór, mam wolne miejsce w aucie, jacyś chętni? womer@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaaaaaaa
Ja jadę z Kielc. Moje gg24427006. Wiesz może jak tam będzie słyszałaś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1111
ja jade z krakowa jedzie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaaaaaaa
moze ktos napisac jak jest na tych szkoleniach w Jaworznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek 467
hej "to jaaaaaaaa" pytasz o szkolenie w Jaworznie ja właśnie tam byłam moja opinia jest kilka postów wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaaaaaa
Hej "misiaczek467" dzieki za odzew. Jesli bedziesz miala chwile napisz do mnie na gg, ktore podalam wyzej bo chcialabym sie dowiedziec szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blz
Witam! Mam pytanie odnośnie samego szkolenia: weźmy za przykład szkolenie we Władysławowie. Czy sam dojazd do ośrodka jest po stronie osoby ubiegającej się o pracę, czy może placówka zapewnia dojazd lub chociaż zwraca koszt przejazdu? Pozdrawiam, _ blz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
jedzie ktoś z Krakowa 23.08 ? moje gg 5364415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) i co zdecydowal sie ktos na wyjazd z kims stad?:D ja bylam wczoraj na rozmowie w soku arka dzis dopiero przeczylam opinie o tym:P m,am nadzieje, ze do mnei nie zadzwonia w pn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1111111111
ja wlasnie wróciłam ze szkolenia we Wladku nie ma się co sugerować opiniami na forum gdyz są rózne koszty pokrywa skok w ramach delegacji oczywiscie po zdaniu egzaminu i podpisaniu pierwszej umowy. Na samym szkoleniu było bardzo fajnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Własnie wrocilam ze szkolenia we Władysławowie, było świetnie... nie obawiajcie się szkolen, wspaniali ludzie, wspaniala atmosfera....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka87
Hej Czy ktoś został zaproszony na spotkanie rekrutacyjne Zachodniopomorska SKOK w Gryficach, jutro na godz 12.00 ??? Jak jest w Zachodniopomorska SKOK? Jakie zarobki? Dostałam zaproszenie na spotkanie mailem, ma trwać 1,5 h, pewnie bedzie grupowo + ankiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowiec
moze się wypowiem w temacie jestem dlugoletnim pracownikiem Skok Wielkopolska i z perspektywy lat gdybym miała ponownie wybierać hmmm chyba moje kroki podązyły by w innym kierunku, powiem krótko: po kilkunastu latach pracy mam pensję rzędu 1600 brutto co po odliczeniach daje zaledwie biedny tysiączek zł, jestem kasjerem, doradcą, sprzataczką w jednym ponieważ pracownik wskok robi wszystko czyli obsługuje kasę, klientów zainteresowanych lokatami, kredytami ubezpieczeniami, oprocz tego myje kibel podlogi ściera kurz odsnieża zimą chodnik przed oddziałem myje okna itda wszytsko to za tysiąc zlotych. Faktem jest że kiedys byly premie, ale nie wierzcie w bajki o cudownych prowizjach nie ma czegos takiego, prowizja zalezna jest nie tylko od sprzedaży ale od ilości przeterminowań od ilości osob pracujacych w oddziale, siłą rzeczy wszystko jest tak obliczone, że zazwyczaj albo premia się nie należy albo jest to minimum. jak myslicie dlaczego jest u nas taka ogromna rotacja? mlodzi ludzie przychodzą zwabieni prestizową pracąw skoku a uciekają po miesiącu próbnym i pierwszym wpływie na konto, swoja drogą że pracownik dopiero przyjęty zaczyna od wyższej stawki niz np pracownik kilkuletni. Doprosić się o podwyżkę graniczy z cudem wszelkie wnioski i tak lądują w koszu zewsząd słyszy się że nalezy dobrze sprzedawać po czym po wyrobieniu planu zawsze znajdzie się jakies ale aby premii nie dać. ogolnie atmosfera kiedys była fajna teraz jest coraz gorzej pracownicy patrzą na siebie wilkiem, kierownik człowiek kompletnie bez wyobraźni uważający że sama praca w skoku to zaszczyt a kasa nie jest tak wazna- byc może nie wie że za zaszczyt nie zapłaci się rachunków. Sama juz wypalilam się w tej pracy fakt wiele się nauczyłam, poniewaz organizuja wiele szkoleń darmowych które zawsze do czegoś się przydadzą, jednak przychodzi czas że chce się czegos więcej niż tylko pochwał a jesli pochwaly n ie przekładają się na awanse czy pieniądze to w dzisiejszych czasach nie pozostaje nic innego jak szukać lepszej pracy. Praca w skoku jest dobra dla osoby mieszkajacej z rodzicami badz studenta natomiast nie liczcie że utrzymacie się ze skokowej pensji w dodatku bedziecie robic nadgodziny za które wam nikt nie zapłaci, może żal przeze mnie przemawia ale pracuje już w tej firmie dlugo i gdybym mogła wybrac jeszcze raz na pewno nie byłby to skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssyk
Jestem pracownikiem od czerwca tego roku. Dostałem 3000 brutto czyli jakieś 2150 netto ( na rękę dla ułomnych ) na stanowisku sof więc nic szczególnego. To prawda że nowi pracownicy dostają więcej niż mają starzy doświadczeni pracownicy ;))) Warto spróbowac. No i co jest fajne ?? Szkolenia we władysławowie ;)) ja miałem je w wakacje więc było suuuper ;))) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowiec
3000 tysiące brutto:) w skoku wielkopolskim to nieosiagalne przynajmniej ja nie slyszałam o osobie która by tyle zarabiała a u nas niby jest tajemnica wynagrodzenia a i tak wiekszość pracowników rozmawia o nim jawnie ponadto jest członkami kasy i ma konto w Skoku zatem każdy niepowołany ciekawski może niestety na nie zajżeć :( w jakim skoku pracujesz jesli to nie tajemnica? słyszałam że w Stefczyku wynagrodzenia wyglądają lepiej, niestety w wielkopolskiej skok wciąż tylko się słyszy "sprzedawać, sprzedawać sprzedawać", "wyrabiać plan" natomiast nie ma się absolutnie nic w zamian, wiadomo że każdy pracuje dla pieniędzy tak ten swiat jest skonstruowany:)rotacja nadal jest duża, nie chodzi o to że nowy pracownik jest mniej wart niż stary czy odwrotnie jednak to frustrujące, że nie docenia się zaangazowania, poświęcenia i pracy nie premiuje się pracowników, natomiast podwyzki co roku są ustawowe albo tez ich nie ma bo zawsze znajdzie się powod żeby nie dać i już ja juz jestem po rozmowach kwalifikacyjnych do nowej pracy i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
i jak tam skokowiec co dalej z Tobą w skoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×