Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość wiola013
Dostałam informacje droga mailową,że się nie dostałam, widocznie nie spełniłam ich oczekiwań. Bardziej ciekawa jestem co dokładnie im się nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola kiedy wyslali ci meila? mi nie wyslali nic. ale gdybym takiego dostala to zapytalabym czy mogliby przedstawic wyniki AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola a przypomnisz mi gdzie siedzialas? w ktorej grupie bylas?tej z chlopakami czy nie?chcialabym Cie skojarzyc. ja bylam w tej grupie z dziewczynami. tak na srodku siedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola013
ja miałam spotkanie indywidualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola013
nie byłam na assesment center w rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś może
czy ktoś może opowiedzieć jak wygląda praca w skoku Jaworzno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
hej Patii:) ja wyjezdzam na szkolenie 20 lutego o 8 rano w Gdyni bede po 11 wiec pewnie spotkamy sie dopiero na miescu bo Ty chyba bedziesz pozniej:( jesli ktos jedzie i bedzie w Gdyni tez o takiej godzinie to czekam na jakies wiadomosci zawsze mozna sie zgadac i dojechac razem;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-piła
Hey Olcia ja jadę z piły może razem się wybierzemy ? jakoś się dogadamy namailu ok? podaj adres to się do Ciebie odezwe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
Hej Magda. A o ktorej bedziesz w Gdyni?? to moj mail olcia8805@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherrylady5
Czy wybiera się ktoś na rozmowę do SKOK jaworzno 16 lutego..dadam,że chodzi mi o rozmowę w Krakowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumen w PR pracuje
1368 podstawy + premia = max 2000brutto i to ciezko, czyli 1459netto, ale to nierealne do osiagniecia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dostałam zaproszenie na 16 na rozmowę na os. Górali. Też się tam wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherrylady5
Tak tak wybieram się. To mój mail: as21@autograf.pl Może się zgadamy..na jakie stnowisko startujesz i gdzie, bo ja do Zabierzowa. I tak sobie myślę ciekawe ile będzie osób i czy ubiegamy się o ten sam etat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis1
Hej - szkolenie zaczyna sie 20.02, czy też 21.02 ? Jedzie ktoś z Krakowa Łodzi lub Kielc? Pozdrawiam radosnych rozpoczynających pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
szkolenie rozpoczyna sie 21.02 ale zakwaterowanie jest zapewnione juz od 20.02;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewef
fscASc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris100
Rekrutacja s SKOK Jaworzno jest prowadzona na bardzo wysokim poziomie i z ogromną kulturą ze strony rekrutujących. Nie jest łatwo, ale to co zapamiętam (choć koniec końców się nie dostałem) prowadzący mają ogromny szacunek do kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że na pasku szcunku
nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwu82
Witam Zostałam zaproszona na rozmowe do SKOK JAWORZNO w Myszkowie. Zupełnie nie wiem czego sie spodziewać i czy wogóle iść na to spotkanie. Strasznie się boje i chyba nie wierze w siebie. Nie wiem nawet czy bedzie to rozmowa indywidualna czy nie? Pan tylko mnie poinformował żeby przygotować sie na 3 godz. rozmowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 3h to masz szczescie
ja 6 godzin bylem przepytywany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwu82
A mógłbyś cos wiecej powiedzieć jak to wyglądało? sam byłeś czy było kilku kandydatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkunastu, ledwo mieściliśmy
się w pokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherrylady5
Zgadzam się w stu procentach. Rozmowa w Skok jaworzno to pełen profesjonalizm, życzliwość ze strony rekruterów. Ja odpadłam na starcie, to przez stres....ponieważ stawka i możliwość pracy w Skok mnie przerosła..ale mam nadzieję,że zbiorę doświadczenia i spróbuję raz jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam pytanie??? jade na szkolenie teraz 21.02 czy trzeba załozyc przed wyjazdem konto w skoku, zeby juz na szkoleniu w papierach podac im??? ktos wie??? i jeszcze jedno pytanie do osbo ktore byly na szkolenium, trudny jest ten egzamin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe28
Hej. ja też mam taka rozmowę. a możesz mi powiedzieć jak to wygląda wizualnie. czy siedzi sie przy stoliku czy siedzi grupow czy mówi na stojaco. Boję sie ze ze stresu tam padnę:). Proszę powiedźcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe28
Patii2011 fajnie ze dzisiaj jestes. Mozemy pogadac na gg? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoi się 6h i pytania padają
naprzemiennie od kilkunastu osób, od koordynatorów, kierowników placówek, kierowników regionalnych, asystentów kierowników, dyrektorów sieci, mds-ów itd., łącznie ze mną w pokoju pytań było 17 może 18 osób "z góry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe28
to ty chyba na torturach byłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś byłam na spotkaniu w skok stefczyka w katowicach. Było bardzo fajnie. Trzy zadania do wykonania. Mają się odezwać do 3 tygodni. Zobaczymy co i jak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×