Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość DonAmigo
A przez Wrocław jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj dostałam konkretną odpowedź, że zwrot jest tylko za inter regio, za intercity nawet 2 kl nie ma, chyba , że do wczoraj zlozyloby się wniosek, w którym udokumentowałoby się, że nie ma innej możliwości dojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Pokręcone troche z tym dojazdem i zwrotem, ale w dokumentach wytyczne jest tylko, ze musi to byc 2kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Amigo a miałeś podczas rozmowy do odegrania jakieś scenki np? albo jakąś kampanie reklamową? znajomość produktów? jakiego typu pytania padały? Czeka mnie taka rozmowa, trochę się nią denerwuje, a bardzo mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyzia
mam pytanko: powiedziano mi ze szkolenie trwa 2 tygodnie. czy ktoś sie orientuje czy na sobote i nd mozna zjechać do domu? :) rodzinna impreza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
czesc wszytkim. wczoraj bylam na rozmowie skok wspolnota i dzis zadzwonili z propozycja spotkania w dniu jutrzejszym. ma to byc rozmowa juz tylko z kierowniczka oddzialu. mam zapoznac sie z oddzialem i soprawdzic czy parca mi odpowiada. czy ktos z Was mial taka sytuacje? czy to wioaze sie juz z podpisaneim umowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
halo odpowie mi Ktos juz jutro mam ta rozmowe, a moze bede musiala wlasnie odegrac jakas scenke sprzedazowa?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak ja miałam rozmowę z kierowniczką to raczej było to rozmowa na luzie, tak ogólnie kierowniczka nakreśla jak wygląda praca, zadania jakie są itd itp. Ale w każdym może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irko234
Jedzie ktoś do Moderówki kolo Krosna jutro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
Do Aneczka08:) dzieki za odp. No mam nadzieje ze bedzie tak jak w Twoim przypadku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyzia
mnie na 1 rozmowie zapytali o: - pomysł na promocje skok - dlaczego chce zmienic prace - jakie sa rodzaje "skoków" i w którym aktualnie się znajduje - czym sie rozni skok od np banku - co oferuje - jakie sa moje obowiazki w obecnej pracy - moje preferencje placowe - jaka praca mnie głownie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_kraków
Witam Wszystkich Ja jadę na szkolenie do Władysławowa od 9 lub od 23 maja. Dokładnie dowiem się końcem kwietnia lub początkiem maja. W Krakowie otwierają nowy oddział. Ja byłam rekrutowana do oddziału, który już istnieje, przeszłam całą rekrutację ale w rezultacie skierowali mnie do nowego oddziału. U mnie rekrutacja wyglądała tak: było nas sześć kobiet-kandydatek siedziałyśmy razem w sali każda musiała się przedstawić i powiedzieć coś o wcześniejszych doświadczeniach zawodowych następnie, dostałyśmy wniosek kredytowy i dokumenty do niego i musiałyśmy ocenić czy jest wszystko i czy klient kwalifikuje się, żeby dostać kredyt następne zadanie było w grupie, miałyśmy opracować standardy pracy w SKOK Zachodnia a na końcu rozmowy indywidualne z kobieta od rekrutacji Nie było tak strasznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca skok mm
Jadę na szkolenie 9 maja też z Krakowa. A w jakim Skoku będziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_kraków
SKOK Zachodnia, a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArkusik
Witam Mam pytanko, jak wygląda szkolenie, proszę napiszcie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca skok mm
Stefczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Witam, Ja aktualnie jestem na szkoleniu we Władysławowie. zajecia sa od pon do soboty. Niedziele wolne takze w sob i ndz mozna zjechac do domu. Szkolenie bardzo fajne, jest duzo nauki ale wszytsko do ogarniecia, takze bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaaa
hej!!! :-) BARDZO PROSIŁABYM O INFO jeśli ktoś z odwiedzających forum takowe posiada Jakie zarobki sa na poczatek w SKOK RAFINERIA?? bo wiem że są duże różnice między poszczególnymi skokami Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi Może ktoś pracuje albo chociaż słyszał coś?? PLISSSSS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_kraków
do praca skok mm to jak pojadę również w tym terminie to może się umówimy i pojedziemy razem? Zawsze to raźniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca skok mm
Jasne, bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOK szkolenie
czy wie ktoś może do kiedy dokładnie trwa to majowe szkolenie, czy są to pełne 2 tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z poznania
a co ze skokiem wielkopolskim coś wiadomo jak tam wyglada rekrutacja? i co z zarobkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polii
hej ja też sie wybieram na szkolenie do Wladysławowa w Maju ,ale jeszcze nikt mi nie dał znać kiedy dokładnie jest wyjazd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polii
ja prawdopodobnie pojadę 9maja :)ja jestem z chrzanowa i też mam pracować w skoku stefczyka:)dziewczyny może razem pojedziemy ??napewno będzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dzisiaj byłam na rozmowie w Katowicach w Skoku Stefczyka. Nie było chyba tak źle, chociaż pytań na prawdę ejst dużo.. Zdecydowanie Pani wnikała w moje poprzednie prace, czy miałam upierdliwych klientów, jaki był najgorszy, jak wspominam poprzednie prace, jakie było szefostwo, dlaczego tam nie pracuje, czy poleciłabym klientowi korzystniejszy dla niego kredyt a ja bym dostała mniejsza premie sprzedażową, czy mniej korzystny dla niego, a ja bym dostała większą premię sprzedażową.. Pytań było na prawdę sporo.. Mają się jak coś to niby odezwać do 2-ch tygodni... A później jak coś, to rozmowa kwalifikacyjna z szefową, czy kimś takim.. Po ilu odzywali się do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polii
do mnie odezwali się po 2óch dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romulek
Hejka, a jak wygląda zakwaterowanie na tym szkoleniu? Ni o Egzamin- jaki procent zdawalności ? Boję się zadań "matematycznych" z moim humanistycznym podejściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczny
byłam na szkoleniu 6 miesięcy temu, jest dużo nauki, ale raczej wszyscy zdają, dopiero w oddziałach zaczyna się niezły kierat, powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×