Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość abcabc
Jedzie może ktoś z warszawy z dworca centralnego na to szkolenie 9maja we władysławowie? Jaśli tak to proszę o jakiś kontakt:-) Razem będzie raźniej. Pozdrawiam wszystkich którzy jadą na to szkolenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
Gabi: ja byłam 27 kwietnia ale na grupowej rozmowie, na szkolenie w tym terminie jedzie dziewczyna, z którą właśnie tam się spotkałam, rozmawiałam z nią i proponowała żebyśmy na szkolenie pojechały razem bo raźniej:) ona też będzie pracować w nowym oddziale:) mają się z nami kontaktować z firmy szkoleniowej wtedy będziemy znać więcej szczegółów odnośnie samego szkolenia, podaję mój numer GG: 6057260 będzie nam się łatwiej kontaktować:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków_SKOK Zachodnia
To super:) Skontaktuję się z Tobą jutro. Ze mną kontaktowała się na razie osoba z kadr i mam dostać dokumenty do wypełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel2305
czesc:) wlasnie dostalam informacje o przejsciu do drugiego etapu rekrutacji w skoku stefczyka. Czego mozna sie po tej rozmowie spodziewac?? Dzieki za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monna11111
hej. wczoraj byłam na drugim etapie rozmowy kwalifikacyjnej, kiedy mogę się spodziewać telefony z odpowiedzią czy przeszłam dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel2305
do monna11111: A moglabys powiedziec jak wyglada drugi etap rekrutacji?? Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja np mialam jedna rozmowe na drugi dzien sie odezwali ze sie dostalam, 2gie spotkanie to bylam zobaczyc odzial i podpisac dokumenty i formularze dotyczace wyjazdu na szkolenie... wiec nie bylo zadnych przeszkod..... jade 23 maja na to szkolenie ktos z Was tez w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.,
Witam serdecznie widzę, że kilka osób wybiera się na szkolenie do Władysławowa 9 maja :) czy ktoś jedzie pociągiem z Katowic w niedzielę o 5:50? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
A może ktoś jedzie przez warszawe? Proszę o jakieś informacje.Chodzi o szkolenie 9maja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok praca
Jedziemy w trójkę przez Warszawę, wyjeżdżamy EIC w niedzielę z samego rana z Krakowa, o 8:50 pociąg ma być w Warszawie Centralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
skok praca czy ten wcześniej podany e-mail to jest aktualny marzenaa.k@gmail.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja przeszłam pomyślnie rekrutacje do Skok Wspólnota. Podobno mam mieć szkolenie w terminie 20 lub 23 maja we Władysławowie. Czy ktoś wybiera się na ten termin? Ja jestem z Głogowa woj. Dolnośląskie. Jeśli tak, proszę o kontakt 535236535, w grupie zawsze raźniej podróżować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
chętnie się do was dosiąde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok praca
aktualny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Madzix1987 znasz już dokładny termin swojego szkolenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Właśnie dostałam zaproszenie na rozmowę do Katowic w Skok Stefczyka. Startowałam na najniższe stanowisko. Pani mówiła coś o pracy w grupie itp., wiecie jak to wygląda?? proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka1404
hej. Ja wybieram się na szkolenie na 23 maja , startuję z Białej Podlaskie przez warszawę . Wybiera się ktoś z Was w tym terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem dokładnie. szkolenie zaczyna się 23 maja, także jak ktoś wybiera się z woj. dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego to jakoś w trasie możemy się spotkać albo wyruszyć razem z większego miasta:) jak coś to wiadomości na: madzix2010@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
Witam wszystkich. Ja startowałem na stanowisko opiekuna finansowego do oddziału KS w Tarnowie, miałem rozmowę w formie AC w Dębicy w hotelu Kamelot. Teraz zostałem zaproszony na 10 maja na spotkanie z RKS i kierowniczką w siedzibie oddziału. Z tego co mówiła osoba rekrutująca na takie spotkanie zaproszonych jest 3 kandydatów z czego wybierają jedną osobę. I tutaj mam pytanie do osób które brały udział w rozmowie z RKS, jak taka rozmowa wygląda, jakie pytania mogą paść, na co zwrócić uwagę i przede wszystkim jak długo po tej rozmowie czekaliście na odpowiedz negatywna/pozytywną?? z góry dzięki za odp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda to badanie predyspozycji do zawodu??? co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków_SKOK Zachodnia
Mogę napisać jak u mnie wyglądał pierwszy etap. Było nas sześć kobiet. Na początku każda z nas miała opowiedzieć o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym Następnie dostałyśmy wniosek kredytowy i dokumenty i miałyśmy ocenić czy wniosek jest kompletny. Następne zadanie było robione w grupie, miałyśmy ustalić standardy pracy w SKOK Zachodnia Na samym końcu były już indywidualne rozmowy z każdą z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz99
Mam takie pytanie czy orientujecie się może ile wypłacają za udział w szkoleniu i czy wypłacają jeżeli tak to w jakim terminie a jak jest ze zwrotem za przejazd i badania:)_ Dzięki za wszelkie info Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel2305
Pierwszy etap to spotkanie w formie Assessment Centre. Sprawdzic czy wniosek kredytowy jest kompletny, potem praca w grupie. Musisz tez przygotowac sie na to, aby opowiedziec cos o sobie:) Atmosfera bardzo fajna, naprawde warto isc na takie spotkanie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikkk7
witam wszystkich. Jadę na szkolenie do władysławowa 23 maja. (wyjezdzam 22 maja )Wyruszam pociągiem z Dębicy przez tarnów, warszawę do gdyni. Jedzie ktoś jeszcze w tym termnie i tym połączeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka1404
cześć ja wybieram się w tym terminie . Jadę z Białej Podlaskiej przez Warszawę Wschodnią potem do Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gabi_Kraków_SKOK Zachodnia, na jakie stanowisko startowałaś?? bo trochę mnie przeraził ten wniosek kredytowy, nie pracowałam nigdy w bankowości, skoku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
Tym wnioskiem na AC się nie przejmujcie w ogóle. Dostajecie wniosek (ja miałem wniosek o chwilówkę) wraz z dokumentami klienta, statutem i innymi materiałami, musicie określić czy wniosek jest kompletny czy nie. Wystarczy odrobina umiejętnosci czytania ze zrozumieniem i nic więcej, jakaś wiedza specjalistyczna nie jest wymagana. Jeżeli chodzi o scenkę którą odgrywa kandydat z rekruterem, to w moim przypadku dotyczyła ona złożonego wniosku o kredyt, z tym że klientka zapomniała dołaczyć jakiś drugi dokument potwierdzający jej wiarygodność płatniczą, gdyż nie została poinformowana o tym w czasie poprzedniej wizyty przez innego pracownika. Waszym zadaniem jest wytłumaczenie klientce sytuacji i znalezienie jakiegos sensownego rozwiazania. Pamietajcie przy tym aby wobec rekrutera zachowywać się dokładnie tak jakby był klientem, czyli np. przywitać się i poprosić aby usiadł itd. po tej scence rekruter rozmwaia jeszcze z kandydatem indywidualnie, wypytuje o poprzednia pracę i o powód odpowiedzi akurat na ich ofertę pracy. nic strasznego, wszystko odbywa się w przyjemnej i miłej atmosferze. ja mam dzisiaj rozmowe z RKS i jeżeli mi się uda to mam nadzieję że dostanę tą pracę, a jak nie to będę próbował następnym razem. Pzdr i powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków_SKOK Zachodnia
efffkaa zgadzam się z Interceptor, nie ma się czego obawiać, wystarczy czytać, że zrozumieniem:) Życzę powodzenia, na pewno będzie dobrze. Ja właśnie wypełniam dokumenty dla kadr, jest co wypełniać:) Ja jadę na szkolenia do Władysławowa 23 maja z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×