Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Nie ma sprawy jak tylko się odezwą to napisze:) Miejmy nadzieje ze sie odezwa zpozytywna odpowiedzia wtedy napewno spotkamy sie na szkoleniu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Składałam papiery do SKOKu Wołomin na stanowisko Dysponent. Miejsce pracy Ostróda (warm.-maz.). Dziś zadzwoniła pani i po zadaniu kilku pytań, zaprosiła mnie na rozmowę do centrali, do Wołomina. Po rozmowie okaże się czy mam zostać na 5-dniowym szkoleniu. Czy ktoś może miał do czynienia ze SKOKiem Wołomin? Jak wygląda rekrutacja i szkolenia? Mówiła, że na szkoleniu zapewniają hotel, tylko trzeba samemu dojechać... Jakie są warunki pracy? Mam się zastanowić czy chcę przyjechać i oddzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak tam paulina, masz jakies wieści? Bo u mnie nadal cisza i tak mysle że juz raczej dobrze nie bedzie...:-( Wydaje mi sie, że do tych, ktorych postanowili zatrudnic na pewno juz zadzwonili, natomiast tych co odpadli poinformuja wlasnie do 20 lutego, szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wywnioskowalam w czasie rozmowy, to wynika, ze oni bardzo sie spiesza z wyborem pracownika do naszej nowej placowki. Nie wiem jak u was w Pyrzycach. Bo tak- babka powiedziala ze na poczatku marca ma byc to szkolenie 2 tyg a potem 2 tyg "praktyka" w innym oddziale. A otwarcie planuja u nas od kwietnia wiec nie maja zbytnio czasu na szukanie, przebieranie i testowanie kandydatow:-) Dlatego mysle ze juz podjeli decyzje na tym etapie , kogo wybieraja. Tylko ciekawe czy poinformuja rownoczesnie wszystkich, czy wlasnie tak jak pisalam wczesniej- "szczesliwca" juz wie a odrzuconym przekaza pozniej. Co do etapow, to z tego co sie zorientowalam, to mysle ze ich ilosc jest zalezna od ilosci kandydatow na dane stanoisko. Bo ludzie tu pisza o kilku etapach, testach, tłumach chetnych a u mnie- bylysmy dwie chetne (oddzial w malej dziurze zabitej dechami...) i nic nie wspominali o nast etapach tylko poinformowali o tym ze ten na kogo sie zdecyduja jedzie odrazu na szkolenie i do roboty. paulina, tak czy inaczej czekamy i sie stresujemy niestety. Juz wolalabym wiedziec ze TAK i sie cieszyc na mysl o szkoleniu lub NIE i dac sobie na luz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina, nie nie dzwonili i nie sadze zeby juz zadzwonili:-( ...a przynajmniej z dobra wiadomoscia:-( Sadze ze juz do odpowiednich osob, wybranych- juz dzwonili a reszte powiadomia listownie albo telefonicznie pozniej, lub wcale...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 20 jeszcze kilka dni. Miejmy nadzieje ze zadzwonia, bo tak babeczka mowiła ze nawet z negatywna odpowiedzią zadzwonią . Chciałabym juz wiedziec a nie czekac w niecierpliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja2222
Czy ktoś jedzie na szkolenie do władysławowa 20.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja2222
paula1! skąd będziesz jechała na to szkolenie może byśmy się umówiły, razem zawsze raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja2222
paula1! skąd będziesz jechała na to szkolenie może byśmy się umówiły, razem zawsze raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezak
Hej! Czy ktoś idzie na pierwszą rozmowę w katowicach 20.02? dot. skok-u stefczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paulina, oczywiscie ze tak:-( Ciekawa tylko jestem czy ktos nas w poniedzialek poinformuje ze nas odrzucili, powinni skoro tak powiedzieli. No coz, poczekamy, zobaczymy. Czas zaczac znowu aplikowac tu i tam...:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam pytanie mam III rozmowę w skoku stefczyka w środę (22.02) na stanowisko opiekun finansowy i mam przygotować prezentację na temat największa konkurencja skoku dotycząca pożyczek, możecie mi coś poradzić jak mam to zrobić, z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina- nie, nawet nie raczyli odpowiedziec....:-( Chociaz miła Pani podkreślala że bez wzgledu na wynik dadza znac. Brak odpowiedzialnosci....brak słów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dostałam tą pracę i mam pytanie kto jedzie na szkolenie do Władysławowa 5.03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarty
czy ktos idzie moze jutro na rozmowe we wrocławiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaga pierwsza rozmowa była grupowa było nas 9 osób i mieliśmy zadania pierwsze to trzeba było powiedzieć dlaczego jest się najlepszym kandydatem na to stanowisko, drugie zadanie to podzielili nas na dwie grupy i mieliśmy wspólnie ustalić jakie wykorzystalibyśmy działania aby wykonać plan, a trzecie to mieliśmy przedstawić scenkę sprzedażową losowaliśmy przedmioty i musieliśmy tak zrobić żeby sprzedać. Drugi etap to rozmowa taka normalna z kierownikiem regionalnym. Teraz szykuję się do wyjazdu tylko szkoda że nikt się nie odezwał że jedzie zawsze byłoby raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za informacje. Moze jeszcze ktos dolaczy, do 5go jeszcze troche czasu. Udanego szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
jedzie ktoś na szkolenie 5 marca z Krakowa lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rdzenny Warszawiak
Obecnie mieszkam w Warszawie i pracuje w banku. Ale przeprowadzam się w rejony Włocławka do swojej przyszłej żony i mam spotkanie rekrutacyjne we Włocławku. Czego się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania śląsk
hej ja juz po szkoleniu bardzo dużo nauki,ale jak się przyłożycie to bd ok,pracuje juz w oddziale i jest całkiem inaczej niz na szkoleniu..praktycznie wiekszosc rzeczy ucze sie od podstaw.na razie nie ma zle zobaczymy co bd dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouminek
Hej, zostałam zaproszona na II etap do OSKOKu na rozmowę z kierownikiem regionalnym. czy ktoś wie jakie pytania mogą się pojawić ? Czego się spodziewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×