Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulik
hej.Czytając Wasze posty mam pytanie czy tam potrzebują samych doradców czy na inne stanowiska tez jest zapotrzebowanie. np.referenta ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
witam kto wybiera się na szkolenie 24.02 Ja będę jechać pociągiem w grupie raźniej dajcie odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna123656
Też miałam jechać 24.02 do wladka, byłam już nawet pozytywnie nastawiona na prace w kasie pomimo tylu negatywnych opinii. Na miasteczko z 18 tys. ludności zaproponowali mi super jak dla mojej osoby warunki finansowe. Niestety jak się później okazało w "aktualnej" jak do tej pory pracy podpisałam na siebie cyrograf na 3 lata. Dlatego dla osób, które poszukują pracy proponuję nigdy w życiu nie podpisywać umowy (+lojalki) z pracodawcą, tylko wypi....., bo będziecie żałować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasionek
Witajcie, ja byłam całkiem niedawno na szkoleniu we Władku i faktycznie jak większośc z was pisze, było ciężko. Bardzo duzo nauki i ćwiczeń praktycznych. Jedni trenerzy potrafia wspaniale wytłumaczyc a inni...... daja duzo do zyczenia. Moj niesmak pozostal jednak po egzaminie poniewaz nie osiagnęłam min. wyniku a co za tym idzie o moim losie zdecydował dyrektor makro-południe, który nigdy w zyciu nie widział mnie na oczy! Ludzie z duzo gorszym wynikiem, ale z innych makroregionów dostali szanse a ja NIE. Uczyłam sie jak wszyscy a jednak....Tak wiec powiedzcie gdzie zasady jednakowe dla wszystkich ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa90
Witajcie dziewczyny ! Czy miała któraś z was spotkanie pierwsze w katowicach ? Ja dzisiaj odbyłam rozmowe z jedną z pań z oddziału i powiem Wam, że nawet jestem zadowolona. Fakt, że pytała się o dużo rzeczy - jakieś scenki - troche sie pogubiłam ale wiadomo stres robi swoje. Na wyjściu mi powiedziała nie tak wprost ale można by było rzec że się łapie na stanowisko opiekun finansowy. Czekam teraz na telefon czy pomyślnie wszystko poszło jak tak to drugi etap a jak on dobrze pójdzie to władysławowo 10.03.2014 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eEdi
Hej Szukam jakiś osób które rekrutowały się do SKOK w Tychach na Śląsku, rozmowa podobno w Katowicach, mam na nią iść w piątek czy ktoś już może był i powiedz co i jak jakie warunki? Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim_nie_gal
Dzisiaj odbyła się rekrutacja na stanowisko Opiekun Finansowy w placówce w Tarnobrzegu. Wrażenia po rekrutacji pozytywne. Nie była to typowa rekrutacja twarzą w twarz. W grupie kilku osób omawialiśmy dwa przypadki/sytuacje. Pierwsza trochę oderwana od rzeczywistości, mająca na celu wykazać naszą spostrzegawczość, zaangażowanie, umiejętność wychwytywania ważnych informacji. Druga, bardziej ż życia, polegała na zaprojektowaniu kampanii marketingowej dla firmy odzieżowej, wchodzącej z nowym produktem. Na koniec powiedzieli, że zadzwonią do wybranych i umówią się na rozmowę indywidualną. Może mieliście podobną sytuację? Po jakim czasie dostaliście telefon? A może, od razu zostaliście zaproszeni na kolejną rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka miesięcy temu na takiej rozmowie i ciesze się, że mnie nie wybrali bo słszałam że pieniądze beznadziejne a obowiązków cała masa. Rekrutacje robią co kilka miesięcy co wcale nie świadczy dobrze o tej pracy, bo albo ludzie sami uciekają bo mają dość albo sami ich zwalniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam na rekrutacji do SKOK, też była grupa i chyba podobne zadania. Był miły pan od rekrutacji i pani kierownik. miałam opry żeby iść ale pomyślałam, że nic nie tracę. Sama rekrutacja w porządku - trochę stresu na początku ale potem grupa była fajna. Z tego co słyszałał to rekrutacja, szkolenie są OK ale potem dzieją się czasem dziwne rzeczy w oodziałach,bark kompetencji kierownikow, zadań kupa a jak sobie coś wynegocjujesz na początku to potem zero podwyżek. ale próbować możesz..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pracownik
witajcie ;) Zależy na jaki oddział traficie ... najlepsze co może Was spotkać w tej firmie to 2 tyg szkolenia we Władysławowie, a potem to jakieś czary mary. Pracowałam 2 lata w tej firmie i podziękowałam, rotacja jest bardzo duża, bo pieniądze marne a wymagania co kwartał większe ... , a program motywacyjny goraz gorszy ;/ nowi pracownicy zwalniają się mimo podpisanych lojalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W SKOK Wesoła po pierwsze na swój koszt szkolenia, po drugie pensje głodowe a po trzecie wymagania jak u Billa Gates - to jest Polska rzeczywistość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Skok Wesoła- moja rada omijać z daleka doradca 1800brutto , manager w najlepszym wypadku 3000brutto oczywiście, telemarketing nie wystarcza bo baz nie ma zostaje książka telefoniczna i gazety z ogłoszeniami ponadto niech nikt sobie nie myśli że wyjście z ulotkami po blokowiskach wystarczy bo za to trzeba zdobyć kilkanaście formularzy osobowych a ludzie nie są idiotami i nie rozdają swoich telefonów a jeżeli tego nie ma znaczy że jesteś nieefektywny czyli w niedługim czasie....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stefczyku nie ma lojalek!!! nie wypisujcie głupot. A po za tym jeżeli ktoś zmusza was do dzwonienie z książki telefonicznej to jest to niezgodne z prawem!!! jest ustawa o ochronie danych osobowych u ona zabrania kontaktu bez zgody marketingowej i w Stefczyku nikt wam nie bedzie kazał tego robić !!! w innych skokach nie wiem ja jest. Owszem jest duża rotacja. ja pracuje w Stefczyku już ponad 4 lata, druga koleżanka 3, i wiem w podobna sytuacja jest innych oddziałach z naszego micro. Owszem ludzie odchodzą ale to głównie Ci co przychodzą na Opiekuna Finansowego. Mają niewiadomo jakie wyobrażenia o tej pracy. Olbrzymie wymagania, a rzeczywistość szybko ich sprowadza na ziemię!!! Jak chcecie coś wiecej wiedzieć to pytajcie. Odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że już są lojalki! jak pracujesz 4 lata to i owszem ich wówczas nie było ! wiem co mówię co sami mi ją dali z umową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w oddziale zatrudnili dziewczynę 2 tygodnie temu i nie ma żadnej lojalki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz doprecyzować jaki skok daje lojalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa90
możecie mi powiedzieć, czy po pierwszym spotkaniu jak dzwonią poinformować, że się dostałam dzwonią z numeru prywatnego ? czekam na telefon a dzwonił do mnie numer prywatny ale nie zdążyłam odebrać !?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy z prywatnego??? dzwonią z normalnego tel, wiec proponuję oddzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa90
źle ujęłam... dzwonił do mnie numer zastrzeżony - nie zdażyłam odebrać i do tej pory niewiem kto to był. Stąd też moje pytanie czy dzwonią z normalnie widocznego numeru na który można oddzwonić czy ktoś dostał telefon w sprawie decyzji z całkiem zastrzeżonego numeru ? tzn dzwoni : numer zastrzeżony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec nic nie poradzisz. czekaj może jednak zadzwonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z Was jedzie na szkolenie 10.03 z Poznania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o ktorej zaczynasz szkolenie w poznaniu bo ja wlasnie jestem na 1 tyg szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbielsko
czesc, czy jedzie ktoś na szkolenie do Władysławowa w niedziele 09.03. pociągiem z bielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Skok Wesoła miał zastrzeżone nr telefonu, nie wiem jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś idzie na rozmowę do Skok Uni w Bełchatowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , powiedzcie ile mniej wiecej zarabia sie w skoku?:) na pocztake oczywiscie :) jakie warunki proponuja na rozmowie nie wiem czy mi sie oplaca isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam skok unii lubelskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynagrodzenie zasadnicze brutto w 2014 1600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Praca w skoku stefczyka dostaja tylko dzieci rodzin i znajomi swoich pracownikow. Zwykly czlowiek chodzi na rozmowy do ich filmy testy rozwiazuje a potem dowiaduje sie ze na dane stanowisko zostala zatrudniona rodzina jednego z pracownika ktora nie musiała odbywac zadnych etapow rekrutacyjnych i ma ciepla posade dzieki rodzinie !!! Ubieałam sie na stanowisko w skoku bo jestem absolwentem rachunkowości ale jak wiadomo jak rodzine sie ma to nawet nie patrza na toi zatrudniaja soie osoby po technikum fryzjerskim czy gastronomicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×